• Dragon1Warrior123
    3k
    Realno, ko kaže da nisu gledali i nekog Armenca? :cool:
  • Nogo
    1.9k
    Možda se gledalo Keka :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    postaomai preblag brat moj. Danas je 2.5 mil goli kurac i za reprezentativca bilo koje zemlje . Pa li nebi Dali špiku za te pare i trazili bi Duplo.
  • Ijayi Atiemwen
    862
    Gdje bi se moglo prodati Bulata, ima li zainteresiranih klubova?
  • Dzoni
    260
    Rangers je bio zainteresiran za njega zimus. Njemu bi najbolje bilo otici negdje u Englesku ili Skotsku jer se on svojim nacinom igre tamo najbolje uklapa
  • Droljo
    6.5k
    Njemu bi najbolje bilo otici negdje u Englesku ili Skotsku jer se on svojim nacinom igre tamo najbolje uklapaDzoni
    Trkački da bi to mogao odraditi?
  • Orc123
    6.2k
    prije bi rekao Italija mozda....
  • Droljo
    6.5k
    Italija mozdaOrc123

    Da. Pirlo šema.
  • sanjinlego
    2.5k
    Gnezda-Čerin drugi Marko Bulat. Da je zadnji vezni nije, izmedju prednjeg i zadnjeg veznog. Pljuvali smo ranije prijelazne rokove, pa da vidimo. I vremena, i novca.
  • Georg Koch
    4k
    Mišić, Sučić, Ademi i Vrbančić su jedini veznjaci koji su koliko toliko sigurni za cijelu sljedeću sezonu. Rog je tu do zime, a Baturina može lako otići. Itekako nam treba minimalno jedan igrač u veznom redu.marcio amoroso

    To su 4 sigurna, 1 siguran do zime (pisalo se da je realno produljenje) tako da moguce i za stalno, kao i jos 1 (Bati).
    Dakle 5 i pol sigurnih, za realno 2 pozicije...
  • marcio amoroso
    34k

    Nije za dvije nego za tri pozicije.
  • SjevernaStrana
    1.3k
    Ja koliko sam pratio Panathinaikos u Europi pa nešto i u Grčkoj, igrali su sve valjda (4:4:2, 4:1:4:1, 4:2:3:1, 4:3:3...) tako je i Čerin bio sve: i 6 i 8 i 10. Što se njegove igre tiče, dobar u duelu i oduzimanju lopti, ne dobiva puno kartona, dobar dodavač (mislim da je negdje izašao podatak da je vezni s najvećim postotkom točnih dodavanja u grčkoj ligi) i duga lopta dobra.

    Vidim da je kolega zalijepio članak gdje on nije zadovoljan financijskim uvjetima. On tamo ima otprilike 400 000 eura, ako ćemo mu mi dati 500 ili 600 nema smisla da sjedi na klupi (naveli ste sami popunjenost veznog reda), a također mi nema smisla da uzima mjesto Sučiću, Vrbi i igračima koji dolaze. Odlazi li Mišić možda?

    Slažem se s tim da bi prije trebalo uložiti u krila i stopera.
  • Georg Koch
    4k
    kako 3?
    Neces Gnezu Cerina racunati za 10ku? Ofenzivnog veznog?

    Pojasnjenje, nitko ne kaze da bi nam bio visak, nego da realno imamo prioritetnijih pozicija po mom skromnom misljenju, a ako mozemo sve to odraditi, puna saka brade.
  • marcio amoroso
    34k

    Sada imaš 7 igrača za 3 pozicije:
    Mišić, Sučić, Ademi, Rog, Bulat, Halilović i Baturina.

    Od tih 7 ti sigurno odlazi 1 (Halilović), a vrlo vjerojatno i drugi (Bulat). Ne vidim kako onda nije potreban vezni igrač.

    Svaku tekmu smo igrali sa tri vezna igrača, a najčešće je taj trojac bio Mišić, Sučić, Baturina. Čerin može pokriti sve pozicije u vezi.

    Edit: a osim toga moraš imati dobru rotaciju što vidiš po Mišiću koji je bio doslovno iscijeđen kao limun i koji nije imao zamjenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions