• Mali Zeus
    13.2k
    Jedan čovjek stavi formaciju s Budimirom i ode sve kvragu. :clap: :clap: :clap:
  • Oluja
    4.3k
    radi jedne iznadprosjecne sezoneEfes Pilsen

    Pa realno baš nas u ovom trenutku briga kakva je bila sezona prije ove i kakva će biti iduća. Sad je u formi i ta dobra forma nam je trenutno potrebna.
  • emilperska
    5.7k
    Malo je previše negative na ovoj temi isto..
    Ali generalno slažem se oko dresa i spikera. Spiker je HDZov pijun očito kojeg vode sa sobom na određene manifestacije. Kad sam imao dodjelu neke stipendije prije 10 godina, isto je on bio s istom spikom i HDZ trash humorom koji je jučer demonstrirao.
    A ovo mi je najružniji prvi dres naše repke ikad. U rangu s onim 2002. kad su morali lijepit kvadrate s brojevima iz nekog čudnog razloga, iako su ti Nike dresovi (generacija 2001/2002) jedni od ljepših ikada (Brazil, Belgija, Koreja, Turska, Portugal, SAD).
  • Mali Zeus
    13.2k
    A ovo mi je najružniji prvi dres naše repke ikad. U rangu s onim 2002. kad su morali lijepit kvadrate s brojevima iz nekog čudnog razlogaemilperska

    Zato jer su bili plavi brojevi koji se preko kockica nisu mogli pročitati. Ne znam, meni je cijela ta serija Nike dresova bila očaj.
  • emilperska
    5.7k

    Moguće da sam ja subjektivan radi Brazila i jer mi je to jedno od drazih SPa. Ali sjecam se jasno da su svi imali normalne brojeve iza osim nas..

    Ovaj prvi dres danas mi je u rangu tog. Rezervni je ok..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Moguće da sam ja subjektivan radi Brazila i jer mi je to jedno od drazih SPa. Ali sjecam se jasno da su svi imali normalne brojeve iza osim nas..emilperska

    Ma da, nije bio problem brojeva kao takvih nego kaj nisu to dizajnirali da iza bude bijelo, tj. kasno su skužili da se ne vide, uglavnom debakl. Recimo 2006. je to bilo dobro riješeno (jako lijepi dresovi) jer je stražnji dio dresova bio cijeli bijeli. Oni dresovi 2002. su imali i neku podmajicu s kojom je Olić imao probleme nakon što je proslavio pogodak protiv Italije pa se morao rezati. :D
  • Mali Zeus
    13.2k
    GPS0WR7WMAA4HxB?format=jpg&name=4096x4096

    Vlašiću nitko nije rekao da niski idu naprijed.
  • NKDZ86
    1.6k
    To namjerno da se ne vidi da je bio
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Znaci to je finalni popis igraca onda. Ovi koji nisu isli u posjetu Papi ne idu na euro.

    Dva igraca koja su u nikakvoj fizickoj spremi/ozlijedjeni (perisic i vlasic) plus aekovac. Bravo zalizani.
  • Ludovic IX
    7.3k
    a koji su bili na pripremama a da nisu ovdje??? nije zvao nikog osim onih 26 koje vodi na euro. pretpozivi nisu aktivirani. kako bi ad netko drugi bio ovdje???
  • Mihaljević
    9.9k
    Hrvatska U21 - Irska U21 0:2 u 20 minuti, od naših bivših samo igra Ante Crnac.
  • miro
    4.4k
    Kako smo loši i to protiv loše Irske, jedino Šotiček i Sigur nešto igraju
  • Krizy
    43.5k
    Irski crnci > Ante Crnac
    Ubiše nas njihovi igrači s afričkim korijenima :grin:
    A ni naša formacija s šest jako ofenzivnih igrača nije pomogla.
  • Sajla
    5.1k
    Irci u Castore dresovima, očito im ne smetaju ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.