• mali M
    4k
    Jel može neko link na privat za stream
  • xavier
    11.4k
    Kakav je ovo stadion? :gasp:rioda

    Baš komentiram da vizualno više izgleda kao starogrčka olimpijska arena nego kao nogometni stadion.
  • rioda
    3.4k
    Upravo to, i još su stalno u kadru ove ceste iza i ljudi koji tek dolaze na utakmicu :lol:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Meni se uopće ne sviđa što je modrić očito prvi izvođač penala. Čisto silovanje za nabijanje statistika koje bi nam se moglo odbiti od glavu.

    Kramarić je puno bolji izvođač, čak štoviše, modrić dosta loše izvodi penale.

    PS zatvara li ovaj stjelja gubicu? Daj začepi malo, naporan si jbt
  • hardek
    1.8k
    Iznenađujuće dobar početak. Čak i rezultat po strani, vidi se jasna ideja u igri i dosta lakše izlazimo iz presinga
  • dzis
    613
    Budu li Pongracic i Sutalo blizu razine Gvardiola i nastavili se ovakvo iznosenje lopte, mozemo i do titule

    Realno i bez euforije!!
  • San Lorenzo
    12.5k
    Jesam ja lud ili prijenos izgleda kao da je kamera iza neke mreže?
  • rioda
    3.4k
    Provjeri televizor :grin: Meni sve izgleda normalno
  • hardek
    1.8k
    Mislim da se nikad prestati divit Gvardiolu. Kakva kombinacija fizikalija, tehnike i mentaliteta. Stvarno mislim da može odigrat svaku poziciju na terenu
  • Ludovic IX
    6k
    erlic ispred pongrwcica. Zasada mi pongracic ne ulijeva povjerenje. Erlic ga je zasluzio
  • San Lorenzo
    12.5k

    Samo na glavnoj kameri se vide neke okomite crte na rubovima ekrana...
    Ontopic, sviđa mi se kako izgledamo, nagledao sam se nogometa, ali se ne sjećam ikojeg braniča koji je toliko moćan kao Joško, imam osjećaj da taj može igrati svaku poziciju na terenu.
  • rioda
    3.4k
    Ne sviđaju mi se ovi pokušaji odigravanja iz kornera, alergičan sam na to. Jako rijetko se iz toga nešto izrodi, uglavnom kontra za protivnika
  • Nadmocniji
    51
    Bruno mora bit u prvih 11 na euru, kakav crni Budimir
  • Orc123
    5.9k
    Kakav je Gvardiol igrac.....ja mislim da na koju god poziciju ga stavio on ce biti odlican.....
  • rioda
    3.4k
    Baš razmišljam o tome, s Petkom u napadu bismo bili puno opasniji, Budimir mi se u ovoj postavi nikako ne uklapa. Pogotovo jer Petko u reprezentaciji ne igra kao u Dinamu, nego je puno više posvećen napadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.