• Mali Zeus
    10.4k
    Ljudi, nemojte biti klubaši.

    Recimo jučer je Budimir imao bolju tekmu u odnosu na Petkovića i sigurno čovjek nije panj.

    Ja sam stava da bi Petković trebao biti prva postava, al nema baš smisla tretirati Budimira kao neko smeće od igrača. Ok najbolji igrač Osasune, al čovjek je do ozljede bio prvi na listi strijelaca La lige.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Budimir i Petković će vrlo vjerojatno startati svaki po jednu utakmicu, to nalaže logika.

    Jedan protiv Španjolske, drugi kontra Italije. Sve ovisi što će se tražiti.

    Budimir ima trku i ponavljanja, koju Bruno realno nema. S druge strane Petko ima lucidnost i tehničke sposobnosti kojima ovaj nije ni blizu.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Budimir ima trku i ponavljanja, koju Bruno realno nema. S druge strane Petko ima lucidnost i tehničke sposobnosti kojima ovaj nije ni blizu.Tongo Doumbia

    Upravo to, drugačiji igrači koji nude drugačije opcije na terenu, ovisno o protivniku.
  • Jos-Optimus
    730
    Ma to je super, imamo 2 napadača s kojima se baš možemo postaviti ovisno kakvog protivnika imamo...a i Krama je tu
  • Str1nger Bell
    832
    Budimir zabio samo 17 golova u La ligi. Baš je panjina.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    koliko od tih golova si ti vidio u kompletnim utakmicama?
    Koja je to briljantna izvedba u reprezentaciji koju bi izdvojio? Al bez onog trcao je, trudio se.. :lol:
    Samo da se podsjetimo, njega je Dalic prestao zvat. Da Livaja nije ranjen u glavu unatoc brojkama Budimir bi bio treci napadac. Al kao sto rekoh, statistika ae brale
  • Jos-Optimus
    730
    Ne razumijem argument? Čovjek dobro igra, pokretljiv je, agresivan, nije cmizdrio kad je otpisan, nastavio je raditi i imao izvrsnu sezonu...uostalom i jučer je bio dobar
  • austrijanac
    2.9k
    Modrić je isto kod nas igrao naprijed, da bi se kasnije pogotovo u Realu spustio iza i preuzeo organizaciju igre. Sjećam se kada mi je Deda na forumu napisao da je Baturina najveći talent kojeg je ikad gledao u mlađim kategorijama, a svi znamo da su ponajbolje u Europi, a Dedi vjerujem na riječ.Fanboy

    Mislim da je ova misao puno puta već bila na forumu.
    Da Baturina se treba povuć iza jer i od tamo može dat iznimno puno.
  • Facke
    2.6k
    Dobre je da imame dva dobra napadaca. Budimir je u jedne Osasune dal sve ukupne 18 golova / 17 u LaLige. Ima dobru formu i tu Dalic sad ima slatke brige. Uvisi kak oce igru postaviti. Budimir i Petko su razliciti tipovi. Ja sam cak toga mislenja da bi oni skupa dobre funkcionerali. Budimir ko pravi spic a Petko "viseci" da sudjeluje u kreacije koj Petku vise odgovara.
  • Str1nger Bell
    832
    U nogometu je krajni cilj zabit gol, on ih je u prosjecnom klubu zabio 17. Ekvivalent 17 golova u La ligi je po meni 30 u Hnl-u.

    Svima je ljepse gledati Petkoviceve minijature, ali ja nebi nazvao panjinom ni decka koji zabije 17 golova u 1.Zagrebačkoj, a kamoli igrača sezone Osasune.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪Efes Pilsen Ne razumijem argument? Čovjek dobro igra, pokretljiv je, agresivan, nije cmizdrio kad je otpisan, nastavio je raditi i imao izvrsnu sezonu...uostalom i jučer je bio dobarJos-Optimus

    Ma panjina. Kužiš Dalić ga je prestao zvati. Jer Dalićeva zvanja uvijek imaju logiku.
    Čitaj Vlašić itd.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ja i dalje ne dobih odgovor osim recikliranja statistike u drugom celofanu. Nigdje nisam rekao da on ne moze bit drugi ili treci napadac, ali prvi nije i ne moze bit :lol:
  • Marley
    1.1k
    Sto je velikoga napravio za reprezentaciju? Pa evo njegov pogodak nas je odveo na Euro. Meni dovoljno da mu se pokaze malo respekta i pruzi mu se prilika.
    Tim vise sto su Bruno i on sasvim drugaciji tip. Hvala Bogu da imamo razne opcije, vjerujem da ce obojica pridonositi.
    A sad, kad ce koji prvi startati i zove li se prvi ili drugi napadac, kome je to uopce bitno. Bit ce prilagodjeno suparniku i dobro.
  • Georg Koch
    3.9k
    Dobar nam je Kulenovic sa 8 pogodaka u HNL-u, a Ante Budimir sa 17 u La Ligi, covjek daje gol svakih 145 min. za jednu Osasunu je kao upitan (sazetak prethodnih komentara i usporedba, ne bas ovako doslovno ali...to ti je tak ;) ).
    Zivjela demokraCija :D
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Evo opet, jos jedan isti statisticki podatak s drugacijom masnom (po minutama), ali niko tu Osasunu nije gledao, kakva je postavka igre, koliko sudjeluje u izgradnji napada, kakav vezni red je iza njega itd. Ne, odjednom je Budimir prva spica repke radi jedne iznadprosjecne sezone, a sa nategnuto prosjecnim ucinkom u reprezentaciji.
    Klasnic je klupski bio zvijer za njega pa nikad nije zapravo klapnulo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.