• NitkoBitan
    13.5k
    Probio se izigravajuci klauna u javljanjima uzivo u Dobro jutro Hrvatska.
  • Mihaljević
    8.6k
    Dobro igraju svi, samo Perišić jebiga baš se vidi da ne može, to nam je jak udarac pred Euro.

    Livi

    Stanišić
    Šutalo
    Gvardiol
    Perišić

    Broz6/Majer10
    Kova
    Luka

    Kramarić
    Ivanušec
    Petko

    Ne bi podcijenio nijednu ekipu iz naše skupine ali nisu to više te reprezentacije od prije 10-15g, svakog možemo dobit.
  • Chess96
    180
    Frano Ridjan i Dubravko Šimenc su tipovi ljudi koje ne moraš zvat, sami se pojave i iskaču iz paštete.
  • mlinchica
    1.3k

    A da, jedina mu je šansa na desnom krilu, a mislim da će i tu dijeliti minute s Pašalićem (starim Markom) ili Kramom, u sredinu će samo s klupe.

    Mnogi su mu zamjerali pretjeranu samouvjerenost u mladim danima, a to mu je sigurno pomoglo da sada bez straha uzima lopte i šuteve ispred Kove i Krame. Ma odličan je mali, samo da dobije što više minuta, baš ga je gušt gledat.
  • nemapredaje
    2.2k
    Ovo danas je izgledalo jako dobro. Posebno u drugom dijelu kada su ušle zamjene. Imao samo osjećaj da svi uživaju u igri i da im je žao što će utakmica završiti.

    Naravno, prijateljska je utakmica i ne mora ništa značiti, ali prije smo njajčešće takve utakmice odrađivali i bilo ih je muka za gledati.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Nadam se da blankin brat nece ici, i da perisic nece biti u prvoj postavi osim protiv mozda Albanije.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Sučić i Baturina odlični. Definitivni nasljednici Modrića i Kove.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Sučić i Baturina odlični. Definitivni nasljednici Modrića i Kove.Bubblegum SuperSoldier

    Još ako naš Petar Sučić nastavi sa razvojem kao ove sezone, imat ćemo i nasljednika Brozovića.
    Jako se veselim novom veznom redu kada sadašnji trio ode u penziju.
  • Fanboy
    2.3k
    Ukratko Dalić...

    "Baturina? Treba se navikavati na teže utakmice, znamo njegove kvalitete i željeli smo vidjeti kako će se prilagoditi. Kovačić? On je fantastičan, lijepi jubilej za 100. nastup, drago mi je da smo to obilježili i proslavili- Želim mu još puno dobrih utakmica...
    Baturina je kroz Dinamo pokazao da može biti glavni igrač i nositelj igre. Htio sam njega i Kovačića kao zadnje vezne da igra u oba smjera. Najbolja pozicija mu je možda iza napadača, ali ima budućnost i kao povučeniji veznjak. On i Sučić su igrači koji će idućih desetak godina nositi hrvatsku reprezentaciju kada se neki igrači povuku. Mislim da su njih dvojica nasljednici ove zlatne generacije. "

    Modrić je isto kod nas igrao naprijed, da bi se kasnije pogotovo u Realu spustio iza i preuzeo organizaciju igre. Sjećam se kada mi je Deda na forumu napisao da je Baturina najveći talent kojeg je ikad gledao u mlađim kategorijama, a svi znamo da su ponajbolje u Europi, a Dedi vjerujem na riječ.

    Po ovome što pokazuje Baturina ima tu genijalnost u nogama i glavi da može biti "maestro" i onaj koji diktira tempo momčad. Po meni će mu i ovaj turnir sjajno doći da uči od Modrića. Golovi i asistencije se više cijene, ali kad imaš igrača koji diktira tempo utakmice onda osvajaš trofeje.
  • flexXy
    2k
    Sve u svemu lijepa uvertira za euro, lagano odradeno i dosta lijepih poteza na utakmici. Zelim samo jos reci respect za decke iz Armade koji su verbalno educirali dva mandrila o posljedicama nastavka pjevanja uvredljivih pjesama prema hajduku i Dinamu.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Buraz moj, ova tema je sve!

    Ne valjaju dresovi, ne valja jedna pjesma, ne valja druga pjesma, ne valjaju transparenti, reprezentacija se sramoti slikom sa premijerom, spiker na stadiinu ne valja, postava na prijateljskoj protiv sjeverne makedonije ne valja, ovaj igrač ne valja, onaj igrač ne valja, izbornik ne valja, igra ne valja...

    Ima li nešto što valja?

    Ja iskreno ne razumijem toliku negativu i doslovno izdrkavanje oko nečega što je jako, jako uspješno. Oprostite, ali ne ide mi u glavu...
  • Paggini
    10.1k
    Ima li nešto što valja?db-izbjeglica

    Lijevi bek makedonije :cool: :cool:
  • Mali Zeus
    10.4k
    U prvom kako tako lagano iako se vidjela klasa, u drugom stisli i sve skupa dobro izgledalo, tim više što je prijateljska i nismo bili na 100 posto. Liva imao par dobrih istrčavanja i jednu dobru obranu, bekovi ok, malo suzdržani, stoperi sve sredili kaj treba. Baturina počeo malo sramežljivo, poslije se oslobodio, Kovačić standardno glavna figura u sredini kad nema Modrića, Majer bio odličan, vidi se da grize još više čim ima konkurenciju desno, krama malo nedorečen. Perišić je imao par poteza kao prije, ali se vidi da se suzdržava, je li to fizički ili psihički ne znam, vjerojatno oboje. Petković fino podvaljivanje Majeru, al generalo slaba tekma.
    Promjena se vidjela kad su ušli Sučić koji je klasa i koji bi trebao biti lider vezne linije u budućnosti i Budmir koji je Makedoncima unio totalni nemir u redove. Pjaca par finih poteza i odlična lopta za drugi gol a Pašalić dokazao da je pravi pacer pred golom.

    Sve u svemu fina provjera.
  • dd29
    262
    Livaković
    Stanišić - Erlić (ili Pongračić) - Šutalo - Gvardiol
    Modrić - Brozović - Kovačić
    Majer - Budimir - Kramarić

    i daj Španjolce da se igramo!
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Hahahha Budimir.. ok. Zasto? Sta je to velikoga Budimir odigrao za reprezentaciju da bude ispred Petkovica? Dajte najte ljudi se pecat na statistiku. Lik je imao jednu iznad prosjecnu sezonu u zivotu, u svim elementima igre je panj u usporedbi s Petkovicem i sad bi odjednom trebao imat mjesto u prvoj postavi jer Osasuna? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.