• Sajla
    4.2k
    Lijanko? u Brazilu vole davati nadimke, je li mu i ovo jedna od vještina? :wink:

    5Jxxh1N.gif
  • CastAway1986
    994
    Da , iako je rođen u Brazilu ima srpske korijene čak je bio blizu da zaigrati za reprezentaciju..Da naglasim bio bi kapitalac kakav nam treba u obrani
  • Yovitssa
    475
    Danas imamo priliku gledati Alioskog, igrača koji nam je zimus bio blizu... Jel zna netko možda da li ga i dalje pratimo? Po meni bi on bio bingo za lijevu stranu...
    Lyanco Vojnović i svi ti igrači iz "Al-nešto" klubova bi nam mogli biti bliže nakon što smo osigurali proljeće u Euro kupovima, a tamo ima zanimljivih igrača. Jedino kaj bi se morali odreći dobrog dijela plaće.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    https://www.transfermarkt.com/jannik-vestergaard/profil/spieler/99331

    Iskusan stoper (31), skoro 200 nastupa u Bundesligi (Hoffenheim, Monchengladbach i Werder), preko 100 nastupa u Engleskoj za Southampton i Leicester, Danski reprezentativac, ugovor mu ističe krajem ovog mjeseca.
  • mbzg
    18
    Probati uloviti D.D. Belju ako je moguće. Samo kaj mislim da možda ne bi bio po ukusu Jakirovica, on je zapeo za Miereza isključivo zbog presinga i golova glavom kao da mi igramo na centaršuteve.
    Čitajući upise Osječana njima je Mierez sve, platili ga 2.5 mil eur, placu, i još dijele budući transfer a vele već nam se isplatio, budući da im iduće ljeto može otići bez odštete. Samo ne znam po čemu se isplatio, niti trofeja niti europe? Jedino ak oni pod trofej ne smatraju prvi strijelac lige. Uglavnom, meni bi uvijek prvi izbor bio Beljo, dečko ima potencijala samo treba igrati.
  • Infinity
    15.5k
    Stub obrane u ekipi koja ce naredne sezone igrati Premiership. Nije igrac koji se vukao s njima od nekog petog ili treceg ranga, nego igrac koji je uvijek igrao na najvisoj razini, pa je tesko ocekivati njegov odlazak po promociji u visi rang. Nama bi bio Nesta i Ferdinand u jednom, ali on ce produziti ugovor i naredne sezone igrati Premiership s Leicesterom. Moze eventualno otici u neki jos jaci klub.

    Al kad bi dosao... Uh!
  • CastAway1986
    994
    https://www.transfermarkt.com/sekou-koita/profil/spieler/402010
    Napadač Red Bull Salzburga vjerujem da bi nam bio pojačanje , ističe mu ugovor te bi dosao kao slobodan igrač..Ove sezone bi zabio i više ali Salzburg ima velik broj napadača i sve rotira kroz sezonu
  • sanjinlego
    2.5k


    zvezda ga isto ganja, ali vjerojatno ce put Njemačke.
  • Droljo
    6.4k
    može :starstruck:
  • hardek
    1.8k
    Dobar igrač al mislim da ima nešto dogovoreno već on, makar usmeno. Al mislim da bi nam ovakav profil napadača legao samo tako
  • NitkoBitan
    13.5k
    Spica od 173 cm, malo sam skeptican. I ovako imamo problem sa prekidima i skok igrom.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Da, i ja pretpostavljam da njegov transfer kod nas nažalost nije baš realan,ali bilo bi top. Iako, oko njegovog ugovora, našao sam članak iz veljače da mu je ponuđen novi ugovor i da su u fazi dogovora. Sad je lipanj, nigdje nisam našao članak da je produžio, a na transfermarktu i dalje stoji da mu ističe 30. lipnja. Rodgers ga je totalno prekrižio dok je bio trener nakon što ga je Janik navodno kritizirao u intervjuu, da bi ga onda Maresca ponovno učinio standardnim prvotimcem. Sad kad je Maresca otišao, tko zna kako će ga budući trener tretirati, može mu se ponoviti situacija kao s Rogersom... Da ovakvo ime ulovimo to bi stvarno bio kapitalac u punom smislu.
  • MarK
    323
    mislim da je prekasno. Od danas 'vrijedi' 4 milijuna, još ide na EURO.
  • Orc123
    6k
    Eto bas cemo skinut gace pred Miskom.....on ga pustiti nece ispod 6milja eura, nama ne vrijedi toliko. Kad vidis da bi mogao jednog Asana dovesti samo za placu jer je slobodan igrac onda dalje nije potrebno pricati. Dobar je Pasalic ali te pare koje ce oni htjet ne vrijedi i to ce se vidjeti samo lad dođe u malo jaci klub....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.