• Izet Hajrović
    1.5k
    ne bih se složio. Brojke golova i asistnecija po sezoni u posljednjih pet sezona su: 8G i 4A, 9G i 2A, 11G i 2A, 7G i 5A, 19G i 5A. Odskočio je malo ove sezone, ali nije da je prošlih sezona bio loš. Po mojoj procjeni, sigurno igrač koji je bolji i od Kulenovića i Brodića, negdje u razini Miereza bih ga strpao. Sigurno da nije prava zamjena za Petka, nešto bliže pravoj zamjeni za Petka je Mounie koji se jučer spominjao, ali zašto ne dovesti takvog igrača kao drugu opciju? Dolazi besplatno, ugovor na 3 sezone od 500k - 600k i imaš itekako kvalitetnu opciju i karakterno jakog igrača s obzirom na to da je kapetan u svojem klubu, klubu koji je završio 2. s istim brojem bodova kao i Jagiellonia uz titulu najboljeg strijelca.
  • Peškaman
    2.9k

    Moguće,ja nisam uspio naći.
    Slask ima TM vrijednost 17ak mil E,s tim da je jedan od najboljih u toj ekipi,to mi je i realno.
  • Sajla
    4.2k
    Exposita ste mogli vidjeti kad smo igrali s Poljacima na zimskim pripremama u Istri. Highlights na dinamo+
  • Slush
    188
    Ja bi volio vidjet prijatelje/igrace od KTC-a i RPG-a za kojeg oni garantiraju da su pojacanje.
  • CastAway1986
    984
    znam da je nakon te prijateljske Dinama i Slaska bilo puno pozitivnih komentara na Exposita, nisam siguran koliko je dobar napadač za Dinamo ali bi ga trebalo držati na oku i u nekom užem izboru potencijalnih pojačanja..
  • Plavi herc
    5
    https://www.transfermarkt.com/gauthier-hein/profil/spieler/344892

    Pozdrav ekipa...

    Kakve šanse bi bile za ovog desnog krilnog napadača..
    Strašna mu je statistika, možda je problem što još ima dvije godine ugovora, ali...
  • Yovitssa
    474

    Teško... Mislim da je bilo već govora o njemu u ovoj temi. Ima dobru statistiku, ali osim što je pod ugovorom (kao što si i sam napisao), problem bi nam mogla predstavljati i činjenica da je Auxerre povratnik u prvu ligu, pa bi svakako željeli ostaviti igrača s ovakvom statistikom za slijedeću sezonu. Kod samog igrača možda ima nade da pretpostavi "proljeće u Europi" prvoj francuskoj ligi, ali sumnjam...
  • Plavi herc
    5
    da, o tome sam razmišljal, ali opet, sumnjam koliko može Auxerre dobar rezultat napraviti u prvoj Francuskoj, možda neka sredina, a opet mi imamo dva zagarantirana aduta, igranje u europi i sigurnu lovu, možda bi ga potaknulo na razmišljanje....ali je strašan igrač....
  • CastAway1986
    984
    https://www.transfermarkt.com/joel-mvuka/profil/spieler/700078

    Neki ga se možda sjećaju iz dvomeča sa Bodom , strahovito brz, desno krilo , otišao u višemilijunskom transferu u Lorient gdje se nije najbolje snašao, lani solidna posudba u Young Boys , u Francuskoj se ne računa previše na njega sigurno bi bio upgrade u odnosu na Špikića i Kaneka i što nije zanemarivo mlad je dovoljno da bi se moglo i zaraditi na njemu u budućnosti..
  • Izet Hajrović
    1.5k
    dobar prijedlog, Young Boysi imaju opciju otkupa ugovora, ali vjerojatno neće iskoristiti istu jer nije se baš naigrao. Definitivno zanimljiv igrač, posudba s opcijom otkupa i nemamo što za izgubiti, zamjena da mu bude Špikić ili Kaneko, a u najgorem slučaju Stojković može pokriti poziciju desnog krila.
  • blue heart 72
    1.5k
    protiv nas je razvalio, kod YB-a nije bila solidna posudba nego je lik doslovno razočarao, nije se nikako snašao u klubu i nijednog trenutka nije bila razmatrana opcija njegovog otkupa
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ne vidim kako nam rezerva YB i netko tko se nije nametnuo u jednoj od losijih ekipa ligue 1,moze biti pojacanje, doslovno nikakav upgrade na ovo sto imamo osim mozda po brzini.
  • sanjinlego
    2.5k


    Odličan! Nije se nametnuo, pa Bože moj. Bio je RPG treći desni bek pa se pokazao kao vrlo dobro pojačanje.

    Meni ovaj malo baca na desno krilo Leverkusena.
  • Plavi herc
    5
    https://www.transfermarkt.com/javi-ontiveros/profil/spieler/298983

    Jutro momci,

    Koliko bi ovaj bio realan, ima dobre brojke, ugovor mu ističe za manje od mjesec dana..pokriva i lijevo i desno krilo....prošao španjolsku uzduž i poprijeko...
  • Orc123
    6k
    takve bi igrace trazila Rijeka npr., Hajduk ili Osijek, a Dinamo tesko.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.