• Lynx17
    2.9k
    Znas da je dobro kada na prvi glas se najezes. Do sada to (nazalost) nije to.
  • Marley
    1.1k
    Na "Igraj moja Hrvatska" se najezim i danas kao i prvog puta kad sam cula.
    Kao klinka na "Srce vatreno".
  • serbus
    3.8k
    Ova nova još jedna u moru pjesmi koje padaju u zaborav
    i prije nego sudac fućka kraj.
  • Chess96
    183
    Igraj moja Hrvatska je imala tu sreću da smo tad igrali finale i da se pjesma vrtili na Telekom reklami u svakoj mogućoj pauzi utakmica.
  • Marley
    1.1k
    kamo srece da i ovaj put bude tako, i bolit ce me briga kakva je nova pjesma :grimace:
  • Neron53
    358
    Pjesma od ZB-a nije losa a to sto nije za pjevati na tribini, to je drugi par rukava.
  • Nolifer
    7.1k
    Mogući sastavi za danas:

    o-33710981-1280.png
  • Droljo
    6.4k
    Jel ima kod braće makedonaca neki stoper ili krilo za ispratiti danas? Da moje iskusno forumsko oko procijeni jel za dinamo i koliko para+ brodić (ili janković, tolić) bi trebalo...
  • rioda
    3.5k
    Baš me zanima Perišić danas, mislim da tko god će ga čuvati neće imati nekog pretjeranog respekta kao što je imao dosad u HNL-u. Mislim da on trenutno uopće nije spreman za Euro, ali evo mu danas prilike da me razuvjeri
  • flexXy
    2k
    Jel zna mozda netko di je najbolje parkirat kod Rujevice?
  • duksy
    115
    Evo i mene to zanima :smile:
  • Droljo
    6.4k
    Ja kad sam išel na Slovake tam, parkirali u gradu u garažu a gore išli nekakvim busevima iz ww2. Nazad taksi...
    Nije vam neka pomoć al eto :snicker:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Apsolutno sve ovogodisnje pjesme su isforsirani ocaj. Izgubila se neka spontanost, no to me ne cudi kada je prste u "navijanje" upleo HNS. Sluzbene navijacke udruge, presica o himni... ono koji k, ostavite navijanje navijacima.NitkoBitan

    Upravo to. Sve isprogramirano, umjetno, službeno.

    Čemu ta poplava navijačkih pjesmi, kvantiteta nauštrb kvalitete. ZB su imali hit i sad misle da svako prvenstvo moraju imati pjesmu.
  • jedan u nizu
    6.8k


    Ne želim zvučati tipicno hrvatski, ali ....
    Siguran da su se tu fine pare oprale. Nije to vise 'poluspontana' navijacka pjesma koju je neki bend napravio u cilju da zaradi. Na tome se očigledno radilo i prije, i u velikoj suradnji sa HNSom. Naručeno s njihove strane, odma se otišlo u kampanji, snimio se i spot sa igračima prije samog 'predstavljanja' pjesme, presica i sve to. Meni je to bas zalosno gledati da se i to komercijaliziralo, ona stvar koja treba biti 'spontana', nezavisna i navijačka, a ne ovako ...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Siguran da su se tu fine pare oprale. Nije to vise 'poluspontana' navijacka pjesma koju je neki bend napravio u cilju da zaradi. Na tome se očigledno radilo i prije, i u velikoj suradnji sa HNSom. Naručeno s njihove strane, odma se otišlo u kampanji, snimio se i spot sa igračima prije samog 'predstavljanja' pjesme, presica i sve to. Meni je to bas zalosno gledati da se i to komercijaliziralo, ona stvar koja treba biti 'spontana', nezavisna i navijačka, a ne ovako ...jedan u nizu

    Odavno je to otišlo u nekom žalosnom smjeru. Pa pogledaj samo tekme, sve vrvi od zastava i krpi od 'službenih udruga'. Tu i tam se potkrade koja vinkulja ili druga zastava s nekim gradom ili mjestom, ali ostalo je ful uniformirano..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.