• Ivdzo11
    3.3k
    Bas gledao prije par dana ga Boto zapratio na Instagramu, u njih se bar zna kad Boto zaprati taj i dolazi :sweat:
  • Danko
    725

    Nadam se da ćemo i mi tako a ne čekati do 01.09. da vidimo hoće li se gosp. Petković odlučiti na odlazak .
  • Ijayi Atiemwen
    836
    Kojeg datuma kreće 1 HNL Sezona 24/25?
  • deda
    29.2k
    2-3.8.
  • striko
    1.3k
    Mogu zamisliti Viniciusa u Hajduku. Savršen sklop
  • Juznjak
    3.2k
    Mogu zamisliti Viniciusa u Hajduku. Savršen sklopstriko

    Sad će im eksplodirat temu na sportnet forumu jer su oni ovo shvatili u pozitivnom smislu…
  • Jurki
    9.5k
    zgleda je ljubav prema penezima veca nego prema klubu.
    Ocito je Misku dopizdilo se s Rijekom zajebavati.. nabil vrijednost klubu i ajmo na sejem kak z kravom. Nebi me cudilo da prije nego kaj proda klub rasproda igrace de bu jos nekaj scukal.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Pa nije to tajna ili neka novost u vezi Rijeke. Mišković je već odbio neke ponude jer su mu se ljudi činili "neozbiljni". Želi prodati nekom za kog misli da će držati klub na istoj razini kao i on ili boljoj.

    A što se njegove "zarade" tiče kaže kako bi bio zadovoljan i da vrati uloženo.
  • Dudu9
    561
    To je glupost da je Mišković išao na zaradu, pa on je izgradio Rujevicu koja je 20 mil € , on se hoće maknuti jer nema stabilan prihod ako ne proda igrače mora iz svog đepa podmiriti dugove
  • Facke
    2.6k
    Kakuv smeh su ovi nasi novinari. Pa kakuv Gattuso ko trener. Covek ima 3-4 miljuna godisnje place i bas bu dosel nakon Milana, Napolija, Valencije i Marseilla (tu jos mislim i placu prima zbog ugovora) u Hajduk. Koje lazi i nebuloze piseju te je strahota. Dragi novinari kulke vam je Kalinic platil za te gluposti? Smeh ste.
  • austrijanac
    2.9k
    Miškoviću je dosadilo vodit Rijeku. Htio je dočekat Rujevicu i sve, ali mu se neda više.

    Godinama se zajebavao na naftnim platformama i sad želi mira. Njihov igrač mi to pričao na Loksa - Rijeka kup tekmi.


    I što je ok, nekad treba reć dosta je.
  • Majki2111
    2.8k
    Upravo to. Treba znat stat. To je vještina i umjetnost. Znam vidjet ekipu svojih godina. znači srednje 20e. Rade 3-4 poslova, ne staju. OK kratkoročno sigurno ide, imamo energije. I možemo bit u foksu. Al dugoročno? OK sve mi je jasno, kapital, štednja, ulaganje, nekretnine, kreditno osposobljavanje i sve. Kad ćeš ako nećeš u 20ima? Al mislim da treba razvit vještinu stajanja. A možda sam glup. :roll:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Misko je napravio top posao.. uzeo perspektivn klub, sa minimalnim budzetom ga doveo do danasnjeg statusa i sad ga hoce unovcit.. top biznis
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Kad će biti ždrijeb odnosno novi raspored svih 36 kola za sezonu 2024./2025.?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.