• Juznjak
    3.8k
    Mogu zamisliti Viniciusa u Hajduku. Savršen sklopstriko

    Sad će im eksplodirat temu na sportnet forumu jer su oni ovo shvatili u pozitivnom smislu…
  • Jurki
    11.7k
    zgleda je ljubav prema penezima veca nego prema klubu.
    Ocito je Misku dopizdilo se s Rijekom zajebavati.. nabil vrijednost klubu i ajmo na sejem kak z kravom. Nebi me cudilo da prije nego kaj proda klub rasproda igrace de bu jos nekaj scukal.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Pa nije to tajna ili neka novost u vezi Rijeke. Mišković je već odbio neke ponude jer su mu se ljudi činili "neozbiljni". Želi prodati nekom za kog misli da će držati klub na istoj razini kao i on ili boljoj.

    A što se njegove "zarade" tiče kaže kako bi bio zadovoljan i da vrati uloženo.
  • Dudu9
    816
    To je glupost da je Mišković išao na zaradu, pa on je izgradio Rujevicu koja je 20 mil € , on se hoće maknuti jer nema stabilan prihod ako ne proda igrače mora iz svog đepa podmiriti dugove
  • Facke
    3.6k
    Kakuv smeh su ovi nasi novinari. Pa kakuv Gattuso ko trener. Covek ima 3-4 miljuna godisnje place i bas bu dosel nakon Milana, Napolija, Valencije i Marseilla (tu jos mislim i placu prima zbog ugovora) u Hajduk. Koje lazi i nebuloze piseju te je strahota. Dragi novinari kulke vam je Kalinic platil za te gluposti? Smeh ste.
  • austrijanac
    4.1k
    Miškoviću je dosadilo vodit Rijeku. Htio je dočekat Rujevicu i sve, ali mu se neda više.

    Godinama se zajebavao na naftnim platformama i sad želi mira. Njihov igrač mi to pričao na Loksa - Rijeka kup tekmi.


    I što je ok, nekad treba reć dosta je.
  • Majki2111
    3.2k
    Upravo to. Treba znat stat. To je vještina i umjetnost. Znam vidjet ekipu svojih godina. znači srednje 20e. Rade 3-4 poslova, ne staju. OK kratkoročno sigurno ide, imamo energije. I možemo bit u foksu. Al dugoročno? OK sve mi je jasno, kapital, štednja, ulaganje, nekretnine, kreditno osposobljavanje i sve. Kad ćeš ako nećeš u 20ima? Al mislim da treba razvit vještinu stajanja. A možda sam glup. :roll:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Misko je napravio top posao.. uzeo perspektivn klub, sa minimalnim budzetom ga doveo do danasnjeg statusa i sad ga hoce unovcit.. top biznis
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Kad će biti ždrijeb odnosno novi raspored svih 36 kola za sezonu 2024./2025.?
  • Keyser Soze
    10k
    Hrvoje Vejić na story na instagramu kaže da je Mario Carević novi trener Hajduka.
  • miro
    4.4k
    Teško mi je povjerovat da su baš tak bedasti
  • Facke
    3.6k


    o_O O Mario Mario. Pa cemu ti to treba. Bumo vidli el istina.
  • Paggini
    21.3k
    Ajme pa ako je to istina, gdje zavrsava ovaj Dinamov niz pobjeda?

    Jucer Real, danas braća iz Šibenika i sad još ako ovaj uzme Hajduk...
  • Keyser Soze
    10k
    'Bravo majstore, čekamo ovaj tjedan predstavljanje malo južnije ❤️ '

    Uz sliku Carevića.

    Ovo bi bio teški šou da dođe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.