• Str1nger Bell
    859
    u vrijeme Mamica smo imali monopol nad klincima, ti isti klinci su bili u izlogu.
    Igrali su Ligu prvaka di smo se sramotili, a u Hnl-u smo imali 20 bodova prednosti pa su opet mogli imat dobru minutažu. Neznam zašto mislis da bi nam pojačanja od 10 milijuna eura donijela 100% ligu prvaka. Zvezda koja je imala direktan ulaz, koja je realno po imenima kupila vrhunske igrace s kojima bi mi bili zadovoljni, na kraju nista nije napravila u skupini.

    Da se ovo nebi svelo na raspravu izmedu tebe i mene ja cu ti samo citirati naseg sd-a:

    “ Dinamo nikad neće biti klub koji ima naglasak na kupovanje izvana, već je klub koji razvija igrače.”
  • jedan u nizu
    6.8k
    Da se ponovim. Ako se ozbiljno ne pojačamo, biti ćemo ekipa za nabijanje gol razlike u EL.Meritokrat

    Ovo ce sigurno spadati u nepopularna misljenja, jos je 'zabranjeno' kvariti atmosferu, ali mislim da se mi moramo prvenstveno pojacati na jednoj drugoj poziciji ako zelimo vidjeti bolju igru, a to nije ni stoperska, vezna ili napadacka pozicija.
  • eol12
    400
    Opustite se, čemu tolika nervoza, jedva da je počeo lipanj. Koliko negativizma ovdje pročitam, nevjerojatno, ako se poslala ponuda od 2,5 milijuna za beka onda se očito planira potrošiti na pojačanja oko 5-6 milijuna. I shvatite molim vas jednu stvar; mi ne možemo kupiti luda pojačanja, zvučna za koja smo svi čuli, tako da pustite ljude nek rade svoj posao, napokon hvala Bogu dragome ima tko to raditi i vjerujmo im da znaju sto rade.
  • Meritokrat
    57
    Naravno da strepim kad vidim koje igrače ljudi ovdje spominju da ćemo možda dovesti.
    Taj Qarabag je prošao ne baš laganu skupinu EL, izbacio Bragu, a Bayer je visio kao luster, prošli su nevjerojatnim golovima u doslovno zadnjim sekundama, i to u obje utakmice. I mi bi s Kanekom i Hoxhom trebali njih pojesti?
    Bødo Glimt nas je pojeo u Norveškoj, jedva smo ih prošli na tešku muku, a tada smo imali Ivanušca, Šutala j Livakovića. Koliko vidim oni nisu rasprodali ekipu.

    Mi nemamo što razmišljati o ničemu dok ne dovedemo 3-4 ozbiljna pojačanja.
  • Haza
    1.3k
    Koliko negative samo dan nakon što smo saznali da smo u PO Lige prvaka. Jel ima tu admina kojeg, pet stranica samo prepiranja, a prijelazni rok počinje za mjesec dana tek. Jel se može ovoj Upravi i SD dati barem dva tjedna mira, ili ćemo 100 stranica imati svađe oko jedno te iste stvari? Ono što je sigurno, to valjda svatko zna, imati ćemo nemjerljivo bolje pripreme ove godine, znatno manji odljev bitnih igrača, te sigurno bolje odrađeni prijelazni rok. Baš zato, dajte se ljudi smirite.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    pa evo ja odgovorno tvrdim da bi Dinamo trebao proci Slovana bez previse muke. Volio bi to i da nasi navijaci uzivo vide kako izgleda stadion u glavnom gradu Slovacke, u kojem nogomet nije prvi sport.
    Mi pojacanja svakako ne smijemo gledat i poredit sa Slovanom. Njihov trener je prije utakmice koja znaci El izjavio da bi za Slovan KL bio idealan i zgucali su 5 komada ak se ne varam... Njihove ambicije nisu ni blizu naseg nivoa
  • Paggini
    10.6k


    Hahaha prijatelju, jel ti ovo prvi prijelazni rok u ovoj temi? Ovo je samo mali okus onoga sto nas ceka sve iducih 3 mjeseca

    Kad krenu prijetnje smrću jer se netko ne slaže da bi moldavski klinac iz cluja bio pojačanje..
  • Facke
    2.7k
    Ljudi u klubu dobro rade. Smirite zivce. Pa po koji put budete opet ista imena vrteli u krug? Orsic,Sunjic,Benkovic itd. A i tulike negative. Budite strpljivi. Se je vredu.
  • Slush
    191
    Nadam se da su svi svjesni da ako Dinamo ude u LP i dobije nezz min 40 m eura, ili EL 13-15M eura da ce dobiti i svi ostali.

    Ono sta zelim rec, prije 5 god sta bi nama bio kapitalac od par milijuna eura da ni to nece biti dosta.

    Nebi htio biti u kozi Maricu. Zelim mu svu srecu.
  • CastAway1986
    994
    Da u pravu si , Sunjic je za Belupo sigurno si ga pratio u jednoj od težih liga na svijetu a Pavic i Sucic će nas nositi u najjačem natjecanju na svijetu..
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Da u pravu si , Sunjic je za Belupo sigurno si ga pratio u jednoj od težih liga na svijetu a Pavic i Sucic će nas nositi u najjačem natjecanju na svijetu..CastAway1986

    Šunjić je ispao u treći rang engleskog nogometa i odlazi kao slobodan igrač. Ja ne znam na kakvim drogama netko mora biti da u njemu vidi igrača za Ligu Prvaka.

    Paviću će sljedeća sezona biti na tragu prve prave Baturinine. Neće biti gurnut direktno u vatru i mnogo će se više rotirati, ali razinom igara ne sumnjam da će biti tu negdje. Najbolje da najperspektivnijeg talenta u klubu blokiramo povratkom Šunjića.
  • dumitrumitu
    935
    Neki ljudi ne razlikuju FM od pravog života. Valjda je svima jasno da nećemo dovoditi nekakva luda pojačanja od 5+ mil.
  • Peškaman
    2.9k
    Što mislite o Jakovu Mediću,ne igra skoro nikako u Ajaxu,a vjerujem da Ajax ne bi pravio neke probleme i da bi ga se htjeli riješiti.
    U Ajaxu ima 520.000e godišnje plaću.
    Mislim da bi nam Jakov bio pojačanje u zadnjoj liniji.
    Prema TMu 2milE.
  • Marley
    1.1k
    hmmm ja to gledam ovako, da bi netko bio pojacanje, trebao bi biti bolji od nasih stopera. Po meni, Medic to nije, trenutno.
    Ali da, rjesavat ce ga se navodno svakako.
  • Nino Bule
    12.1k
    Da je direkt iz st paulija dosao pa hajde, al ovako nakon sezone neigranja ne bi hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions