• Captain America
    15.3k
    Ima li netko podatak koliko smo potrosili prosli ljetni prijelazni rok?NitkoBitan

    6 milijuna po TM ako je Stojković bio 3 milijuna.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    A s druge strane bi prodali Perkovica jer eto bitno je da se nesto "transferira" pa u kojem god pravcu.
    Nama treba jedan stoper koji je bolji od svih postojećih.Max,Teo,Šutalo,Perić tu moze uskocit i Rile.
    I vise nego dovoljno.
    Praskaton

    Perkovića struka očito ne rejta i gledaju na njemu nešto zaraditi da zadrže Baturinu još jednu sezonu. Znači trebamo dva stopera jer nitko od ovih ne može biti prvotimac u Ligi Prvaka.
  • Praskaton
    2k

    Ne znam odakle to da Perkovica struka ne rejta.Netko na forumu provali i onda ostali ponavljaju.
    Normalne su oscilacije mlad je igrač.S tim da ne igra svoju poziciju.Dvije seniorske sezone iza njega,od toga jedna europska,mentorstvo Ktc-a,lijevonog stoper sa puno potencijala,domaci igrač.
    Gdje i za koliko to mi možemo kupit?

    Baturinu (iako je klasa kakvu nemamo trenutno) cemo zamjenit sa Vidovicem,Stojkovicem ili Vrbom kroz godinu dvije.
    Uostalom ne vidim neku pretjeranu potrebu za prodajom ako odradimo ono sto se vec spominjalo bezbroj puta(čišćenje svlacionice od prekobrojnih)
  • Brusa
    986
    Mislav Oršić je izjavio : nema većeg kluba od dinama! Nakon toga je otišao u zadnji klub premier lige za ne puno veće novce.
    Kapetan Bruno Petković je prilikom zadnjeg produženja ugovora inzistirao na otkupnoj klauzuli od 2,5 mil €, koja je smiješna i koju može bilo koji klub platiti.
    Tako mi stojimo kod naših "ikona". Možeš onda misliti kako stojimo kod ostalih.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Ne znam odakle to da Perkovica struka ne rejta.Netko na forumu provali i onda ostali ponavljaju.Praskaton

    I meni se Perković sviđa, ali dečko uopće ne dobiva priliku na stoperu pa mi se čini razumno za pretpostaviti da ga ne rejtaju i gledaju ga iskoristiti za zatvaranje budžeta zajedno sa Bulatom i otpisom viška..
  • NitkoBitan
    13.6k
    Sta nije bio Perkovic ako je vjerovati Podnaru?Paggini

    Moguce, tipa da smo im nudili Brodica a oni htjeli Perkovica. Dobro da nismo pristali jer Perkovic danas vrijedi vise od Miereza i to barem duplo. Sad mi se cini Osijek dobro popunjen na stoperskim pozicijama, oko 2 milje + Brodic/Kulenovic i Cavlina bi bio izuzetno prihvatljiv deal. Nazalost cini mi se da ih koce vlastiti navijaci koji Miereza gledaju kao Boga a Dinamo percipiraju tak kak ga percipiraju.

    6 milijuna po TM ako je Stojković bio 3 milijuna.Captain America

    Kak bi se reklo, koliko para toliko muzike. Skrtarenje nam se obilo o glavu, srecom da je tu miki maus liga.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Orsic je otisao na ugovor veci od 2 milke... Nemamo se razloga lagat. Orsic je imao zelju nastupit u Premiershipu i u njegovoj glavi su stvari vjerojatno bile poslozene drugacije. Ja ne znam jel o bio svjestan da je njegov menadzer lobirao da ga uzmu dolje ili ne, al ispalo je krivo za sve.
    Ne treba radit preveliku dramu oko toga niti umanjivat sve ono sto je Orsic vec dao Dinamu radi krive odluke. Zivot nije crno bijelo, cesto ono sto mislis da je idealno ode u skroz drugom smjeru..
  • CastAway1986
    1k
    Sve možemo proci u playoffu ali Galata je definitivno najveći favorit..Usporedba kako smo pobijedili Fener ne stoji jer je Fener tada bio u jednoj od najvećih klupskih kriza u povijesti..
    Dalje što se Perkovica tiče nikad ga nebi prodao jer ima velik potencijal jedini je problem ako dođe neka ponuda iz MLS-a odakle je već imao upite a poznato je da oni sad placaju velike odštete..3-4 prava nam pojačanja trebaju a s rješavanjem ovih prekobrojnih plus Drmica i sličnih imati ćemo i više manevra za ponuditi bolje ugovore ..Znam da se mnogima neće svidjeti ali krenuo bi s dovođenjem naša dva bivša igrača Lovrena koji bi bez sumnje i dalje bio najbolji stoper lige i mentor Perkoviću i mladima a drugog bi uz uvjet da je neka prosječna plaća vratio Šunjica jer nam baš u Europi treba takav pitbull i radilica u veznoj liniji a igraca takvog profila nemamo odavno ..
  • Droljo
    6.5k
    Treba oršića vratit. Što prije
  • CastAway1986
    1k
    Volim Oršu vjerojatno kao i ti ali ne..Nama sad trebaju prava pojačanja a ne igrači koji su još u fazi oporavka ionako takvih ima i previše u ekipi..Nama za playoff trebaju instant pojacanja pustimo sad sentimentalnost i stare zasluge..Isto tako je bivša uprava većini zamazala oči vraćanjem Ademija ali budimo realni da ono više nije za prvih 11..Što se Mislava tiče da je makar odigrao polusezonu u kontinuitetu onda bi se moglo razmatrati njegovo dovođenje ovako smo u situaciji kad možemo ostvariti velike stvari ulaskom u Ligu prvaka..
  • Bubblegum SuperSoldier
    33

    Šunjić je možda igrač za Slaven, a ne za europski Dinamo. Imamo Sučića i Pavića, ne treba nam zadnji vezni.
  • Endeavour
    496
    Moja konzervativna procjena našeg budžeta za ulazne transfere je 3-5 M eura. Ne mogu zamisliti scenari gdje trošimo više od 6M, a da ne govorim od 10…

    Nama treba još 40M da zatvorimo budžet iduće sezone, zar ne?


    ukupan budžet
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    3-5 sve skupa ili za nekog "kapitalca"
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Mislim da ćemo imati 7-8 na raspolaganju. Sigurno će se ići i na koju posudbu kao zadnji rok.
  • Orc123
    6.1k
    kaj si sad ti rekao? Jel to opet treba potencijalno stediti i moliti Boga da nekako nas posere zdrijeb da uđemo u LP ili treba uzeti sudbinu u svoje ruke i uloziti sredstva u momcad koja konacno ce imati sigurno mjesec i pol priprema do kljucnih utakmica sezone?
    Opet trebamo stediti a? Vec sad imao sigurni duplo veci iznos nego smo zaradili prosle godine od europe, imamo uvijek tu Baturinu ko back up opciju ako zaskripi....ponovit cu LP donosi minimalno 40mil eura? Kako da je uhvatimo sa postojecim kadrom i kako tamo uopce igrati nesto s ovakvom igrom koju smo imali do sad. Ako sad ne mozemo uloziti u momcad i ako sad ne mozemo privuci prave igrace onda necemo nikad ni moc. Imamo konacno poslozenu situaciju u klubu, u plusu smo od prosle godine, imamo mir, strucne ljude, u nikad boljoj smo situaciji....gdje su jos sredstva koja gotovo sigurno dolaze od Olma, od prodaje igraca na koje se mozda ne racuna tolko, dolazi Castore koji ce također dati vwca sredstva, radi se punom parom na raznim sponzorima,broj clanova se povecava, marketinski potencijal skocio za duplo.....koje opravdanje bi bilo sad stediti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions