• Meritokrat
    57
    Mi s 4-5 velikih pojačanja nemamo što tražiti protiv Galata.
    Protiv Young B. nam treba bar 2-3 ozbiljna pojačanja.

    Ovakvi kakvi smo sada Bødo-Glimt nas prolazi bez problema i Qarabag ( ako nisu rasprodali ekipu ).

    Protiv Slovana smo u minimalnoj prednosti.

    Nego, da li ima informacija o pojačanjima? Čitam o prinovama zadnjih 5-6 stranica, to me ne zanima.
  • Str1nger Bell
    859


    Pa ulazak u Ligu prvaka je samo pomoć da dodes do zatvaranja financija bez prodaje svojih kljucnih igraca poput Baturine,Ivanušeca ili Šutala pod mus. Ako ti mislis da ce Dinamo sad uložit milijune griješiš ili previše igraš Footbal manager.
    Da Dinamo sad dobije 60 milijuna i pokrije budzet onda bi mogao ici u neka ulaganja, ovako mislim da ces ostat razocaran.

    Dinamo je klub koji hrani stotine obitelji, nedaj bože da ti Baturina ili netko doživi nekakvu težu ozljedu.I kaj onda ? Da klub propadne zato kaj je ovisio o prodaji jednog igrača ?

    Nije to igrica u kojoj samo stisnes exit without saving i krenes ispocetka.
  • SAS1987
    14k
    Protiv Slovana smo u minimalnoj prednosti.Meritokrat

    Zasto misliš da nismo puno bolji od Slovana?
  • Droljo
    6.4k
    Galatasaray 100%
    Ove druge ne morate niti pratiti.
    Ipak je to dinamo...
  • Meritokrat
    57

    Zato što smo mi limitirani i to dosta, neću ponavljati, sve se zna.
    Pitanje je hoće li Slovan dogurati do PO-a
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Dinamo je puno bolji od Slovana, pratim oba pa znam :lol: Neki igraci Slovana bi bili zanimljivi Dinamu prije nekih 5-6 godina.. Tipa Kankava koji je igrao finale EL s Dniprom (Kalinic isto), Kashia, Kucka, Weiss jr... Al u danasnjim uvjetima kad bi igrali sa Slovanom to bi bilo kao da igramo s malo jacim Varazdinom.
  • Dinaminjo
    610
    Ajmo prestat radit usporedbe o potencijalnim protivnicima za 2 mjeseca.

    Nama treba stopercina i treba nam ofanzivac koji garantira golove.

    Bez odlazaka.
  • Meritokrat
    57

    Inače smo ove godine razbili Varaždin svaki puta kad smo igrali s njima.
  • Dzoni
    247

    Po tvojim komentarima kao da se na balkanu igra kriket, a da bilo gdje van Hrvatske su sve spaneri samo takvi. Pa nije Dinamo slucajno u poziciji da vrlo lako moze igrati ligu prvaka
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Kakav je onaj Strelec kaj je flopnuo u Italiji?
  • Orc123
    6k
    eto onda u vrijeme Mamica se potrosilo vise, a curilo je na sve strane, uplacivale su se astronomske provizije a evo sad je to neizvedivo kad konacno imamo ljude kojima je interes Dinama na prvom mjestu....imas pravo, kljuc u bravu ako se u nikad boljoj financijskoj situaciji umjesto 5 potrosi 10mil eura da bi izborio LP koja donosi duplo vise para nego je donosila ikad prije. Treba stediti, da i ocekivati da nas posere sreca mozda ...
  • Efes Pilsen
    7.3k
    teretan napadac solidne tehnike. Brodic za siromasne.
  • Meritokrat
    57

    Da se ponovim. Ako se ozbiljno ne pojačamo, biti ćemo ekipa za nabijanje gol razlike u EL.
    Mi smo u PO lige prvaka samo nevjerojatnim spletom okolnosti i dijelom zbog koeficijenta kojeg smo gradili godinama, nikako zbog naših igara ove sezone.
    Koga ćeš ti dobiti vani bez krila i praktički bez jednog stopera, a ne možemo više igrati s ekipama iz Bugarske, Rumunjske itd.
  • MarK
    324
    Počinje nova eurosezona i strepiš od Slovana i BodoGlimta, a da smo prije 3 mjeseca bili u mogućnosti nakon prolaska Betisa izvući jedan od ta dva skakali bi od sreće. Jedino Galata je favorit i to neznam kako da se pojačamo, YB i Bodo je borba, Qarabag i Slovan treba pojesti.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Znači u skladu sa motivom Varaždina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions