• marcio amoroso
    33.9k

    Bochum se oprostio od 9 igrača. Mislim da on nije na toj listi. Možda bi se nešto moglo i odraditi, ali sumnjam da se gleda prema Njemačkoj.
  • Orc123
    6k
    nismo ni mi stavili Sutala, ni Spikica na listu za otpis ali lako bi se dogovorili. :smile:
    Definitivno je realniji i ne losiji od Pongracica i Erlica. Jako dobar cv.....
  • Mihaljević
    8.7k
    Luka Topalović
    GGfeRT4WEAA-fSw.jpg

    Pozicija : 10
    Nacionalost : Slovenija
    Klub : Domžale
    Godine : 18
    Visina : 189
    Ugovor : 06/2026
    Odigrao 35 utakmica slovenskoj ligi, 30 odpočetka, na početku sezone zabio Varaždinu na pripremama, a tek je prije 3mj napunio 18 godina, pošaljemo ga u neku Istru, Goricu i vjerujem dobijemo dobrog igrača za budućnost kojem neće trebati prilagodba jer je već igrao seniorski nogomet, bolje uložiti 500-600K€ na perspektivnog igrača nego na prosječne HNL igrače poput Radeljića i Jurišića.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33

    Vidi se da je španer, ali baš je brutalno spor. Buljubašić iz Sarajeva je isto dobar pik od veznjaka iz regije.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Jakir je za ktc-a rekao da bi bio backup ali u slučaju da sw kupi bolji stoper. Neće on bit backup ako ostanu ovi koji jesu.

    Asano je na picku i tovara navodno.
  • Orc123
    6k
    jbt oni samo krila dovode....valjda su ih 10 doveli zadnju godinu dvije....Asano bi bio ia nama pojacanje, top igrac....
  • CastAway1986
    994
    nitko prijatelju iz BH Premier lige nije trenutno za Dinamo niti vidim neki potencijal, Buljubasic se spominjao nekad u kontekstu tovara solidan i ništa više.. Zadnji kapitalac iz lige BIH je bio vratar Sarajeva Vladan Kovacevic, znači brutalan golman
  • CastAway1986
    994
    mislim da se tebi najviše može priznat za dobre igrače ovdje što predlažes..S obzirom da mi je RB Salzburg drag i pratim ga godinama odavno znam za Bernarda i stvarno kad je počeo tamo bio je zvijer ali on je većinom igrao lijevog beka i to mu je prirodna pozicija, odlaskom u Leipzig najviše je korišten na poziciji zadnjeg veznog..Od 50 utakmica za Brighton većinu je igrao beka možda jednu ili dvije na stoperu.Povratkom u Austriju pa u Bochum odigrao je stopera dosta i to neloše.Solidna karijera ali koliko je obećavao mogao je i više, on i zadnji vezni Samassekou su mi bili najdraži igrači Salzburga tada a ovaj drugi isto nije ostvario karijeru kakvu je mogao sad je na posudbi u Cadizu iz Hofenhaima..Za Dinamo bi sigurno bio top pojačanje al s obzirom da ostaje iz ovog Bochuma jedino Asano sa slobodnim papirima bi mogao doći i to stvarno nije nerealno s obzirom na mogućnost igranja Lige prvaka.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    nitko prijatelju iz BH Premier lige nije trenutno za Dinamo niti vidim neki potencijal, Buljubasic se spominjao nekad u kontekstu tovara solidan i ništa više.. Zadnji kapitalac iz lige BIH je bio vratar Sarajeva Vladan Kovacevic, znači brutalan golmanCastAway1986

    Znam da se spominjao u kontekstu Hajduka. Ne znam je li i dalje aktualan sada kada se dolje promijenila garda, ali meni se taj mali sviđa. Sigurno da ne bi odmah bio pojačanje za nas, ali ima potencijala.
  • CastAway1986
    994
    e pa vidiš prijatelju Sunjic ti je za Belupo a doveo bi Buljubasica iz Sarajeva..Taj mali ima potencijal nisam rekao ali recimo Mateo Maric iz Lokosa je bolji igrač trenutno od njeg a nije i neće biti nikad za DZG..Nama trebaju klasna pojačanja trenutno a Sunjica sam naveo jer igrača koji može trčati svih 90 i usto je agresivac nemamo ..Da imaš Sucica Al on je premekan igrač.. Pogledaj koliko igrača Rijeke sudjeluje u fazi napada samo jer im leđa čuva pitbull Selahi..I da, ja ne kažem da je Sunjic strašno pojačanje ali je domaći dečko i uz to ne plaćaš odštetu i ne treba mu faza prilagodbe..
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Pa Buljubašić je sigurno pametnija investicija od igrača koji je ispao i iz Championshipa.
  • Dzoni
    247
    Sunjic i njegov Birmingham ne bi ispali iz Championshipa da je uprava bila pametna i zadrzala John Eustacea, a ne dovodili Wayne Rooneya koji se manje vise nigdje nije dokazao kao trener. Sigurno bi za Ligu prvaka vise pomogao igrac koji je 4 sezone igrao u fizicki najjacoj ligi svijeta nego klinac koji igra u BH premier ligi.
  • CastAway1986
    994
    Buljubasic u Lokosima nema mjesta..Toliko o tome
  • Jos-Optimus
    816
    što misliš o Ivanoviću? Dobro napada prostor
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.