• blubach
    22
    Pa poanta je da piše da potovi nemaju važnost. Naravno da je nama nebitno u kojem smo potu, ali nije isto da su svi najjači u jednom potu (potu 1) ili da potova nema pa recimo Dinamo može izvući svih 8 najjačih klubova.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Mozda je najbolje reci da nemaju vaznost kao prije.
  • Ali
    2k
    Ako profjemo u LP po ovim mogucim potovima idealni raspored po mom misljenju:

    4. Sturm - doma
    Celtic - vani
    3. Macabi - doma
    Feynord - vani
    2. Club Brugge - doma
    Atletico Madrid - vani
    1. PSG - doma
    Real - vani

    Vjerovatno ce to biti izmijesano radi nekih pravila iste zenlje i slicno...
    Ali onako mix stadiona gdje bi bilo lijepo otici i protivnika sa kojima bi mogli se nositi... a ideakno bi bolo da i tablica na kraju sezone u sijecnju izgleda kao na ovom ranku mi 24. dakle igramo playoff za ostanak u knockout fazi
  • San Lorenzo
    12.7k
    Bio sam offline zadnjih par dana, malo more, konobice, restorančići, pa rekoh samo da se pridružim i čestitam nam europsku jesen i zimu, zaslužili smo! :party:
  • rob ljubavi
    791
    dvaput Madrid? Šaraj malo :)
  • Kepec
    5.1k
    Oće se znati kada smo doma, a kada u gostima u playoffu tek na izvlačenju ili i prije toga?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Mislim da na izvlačenju ekipa koju prvu izvuku igra prvu doma
  • jedan u nizu
    6.8k
    Oće se znati kada smo doma, a kada u gostima u playoffu tek na izvlačenju ili i prije toga?Kepec

    Mislim da nositelji prvu igraju u gostima. Datumi se vec znaju, to je Krizy pisao u uvodnom postu o temo UCL 24/25
  • Jurki
    9.6k
    prvo se izvlace nositelji pa nenositelji...domacinstvo se određuje naknadnim zdrijebom.. bar je bilo tak proteklih godina.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ja koliko znam, uvijek nositelj igra uzvrat na domacem terenu, to i jeste jedna od prednosti toga sto si nositelj.
  • Jurki
    9.6k
    ne znam bas jer smo bili nositelji protiv Astane pa smo uzvrat igrali kod njih. Ima milijun primjera di smo kao nositelj igrali prvu doma..
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    U pravu si, ocito je onda stvar nekog dogovora ili kako vec.
  • Infinity
    15.5k
    U play offu ce biti 10 klubova, 5 nositelja i 5 nenositelja.

    Izvlacit ce se prvo nositelj, a onda nenositelj. Kuglice se nece otvarati, nego idu u praznu posudu, mijesaju se, te se onda zdrijeba domacin i gost.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Vi ste malo zamijenili play off prije knock out faze kad smo igrali doma npr sa betisom jer smo mi bili iz ecl a betis je kao nenositelj došao iz EL..ista stvar i kasnije di je paok imao tu prednost domaćeg terena kao prvi iz skupina ECL..

    Slično je i u LP di su nositelji bili prvaci skupina (sad će bit oni 1.-8. mjesta) koji su 1/8 igrali prvo u gostima a drugu doma..
  • SjevernaStrana
    1.2k
    A total of 14 teams will play in the play-off round – 10 in the Champions Path and 4 in the League Path. Seeding of the teams will be based on their 2024 UEFA club coefficients. Before the draw, UEFA may form groups of seeded and unseeded teams per the principles set by the Club Competitions Committee. The first team drawn in each tie will be the home team for the first leg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.