• Dubbbrava
    207
    Malo se opustite, znam barem 20 ljudi koji su včrs drukali za Dortmund samo da Dinamo ne uđe u Ligu prvaka jer znaju da te financijake sfere nas vode prema duplo jačoj momčadi od sadašnje a tek tada ćemo ih sve šamarat kako se sjetimo.
    Uživajte u sezoni o kojoj treba definitivno treba snimit film
    Dinamovo proljeće iz snova :strong:
  • Jurki
    9.5k
    znam barem 20 ljudi koji su včrs drukali za Dortmund samo da Dinamo ne uđe u Ligu prvaka jer znaju da te financijake sfere nas vode prema duplo jačoj momčadi od sadašnje a tek tada ćemo ih sve šamarat kako se sjetimoDubbbrava

    Daj ih lepo pozdraviti..i reci im nek se ne sekiraju.. bit ce jos fritula.
    Edit: malo otisel na njihov sportnet.. uff jebena depresija zavladala..a sezona nije ni pocela.
  • Meritokrat
    57
    Taj sportnet je čudo od foruma. Ono je strašno.
    Barem moja iskustva, nikada više tamo.
  • Ali
    2k
    A da pitamo don Carla da nam za novu sezonu i novi gormat LP da Luku na dvojnu... on igra LaLugu za Real a LP za Dinamo :lol:
    Kao Vrba za dubravu i dinamo
  • Ludovic IX
    6k
    Sad sw upravo sjetio trenutka kad je mandzo zabio u Amsterdamu za 0:3 i slavlja kod frends jer ćemo igrati u skupinama Europa lige. Kako smo daleko došli od tad do sad
  • Jurki
    9.5k
    upravo to. Za playoff ili skupine el prije smo morali proliti hektolitre znoja, poderati zivce.. a sad je to netko drugi nama omogucil.
    Inace mi se jebe za finala lp.. pogledam i to mozda.. veceras imamo razloga za srecu i zadovoljstvo jer smo minimalno dohvatili europsku ligu a sezona nije ni krenula.
    Cestitke Realu i hvala im.
  • Dubbbrava
    207
    dečki moji pa ja sam tamo imo account zadnjih 15 godina i tek prošle godine saznao da Zona uopće postoji :lol:
    Nego da se vratimo na temu, Fala Madrid!
    Jedva čekam izvlačenja i projekcije potova, tak nebitno meni iskreno EL ili LP, bitno da smo unutra!
    I EU gostovanja su mi jebeno falila tako da sve polako dolazi na svoje!
  • bluelions
    261
    https://ibb.co/GvZmy6d

    Potovi i potencijalni protivnici.
    Stvarno nije loše...
  • Krizy
    38.4k
    Ljestvica imenjaka:

    39 Dinamo Zagreb Cro 50.000
    68 Dynamo Kyiv Ukr 26.500
    164 Dinamo Tbilisi Geo 8.000
    255 Dinamo Batumi Geo 5.500
    275 Dinamo Minsk Bls 4.500
    311 Dynamo Brest Bls 4.000
    322 Dinamo Moscow Rus 1.500
    350 Dinamo-Auto Tiraspol Mol 1.000
  • Paggini
    10.1k


    Hihih a di je Dinamo iz srpskog Pančeva :chin:
  • Dinaminjo
    599
    Kako nema veliku vaznost, mozda je i veca da bude kolko tolko "ravnopravno"
  • rioda
    3.3k
    Zato jer smo prije npr navijali da upadnemo u treći pot pa iz četvrtog dobijemo nekog s kim možemo igrati. Sad ćemo svakako dobiti protivnike iz sva četiri pota, pa i onog našeg...
  • blubach
    18
    Nemaju važnost? Ako nemaju važnost, neka ih ukinu. Aha, ne mogu jer imaju ogromnu važnost, da ne dobiješ 8 tekmi s ekipama: City, Bayern, Real, PSG, Liverpool, Inter, Borrusia, Barcelona.
    Svašta, nemaju važnost...
  • Infinity
    15.4k
    Koeficijenti imaju vaznost pri rangiranju ekipa. Pojedinacnom klubu, u nasem slucaju Dinamu je potpuno nebitno da li je u prvom ili zadnjem potu, jer moze igrati sa svima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.