• Nolifer
    7.1k
    Već su krenula nagađanja oko izgleda novog sponzora na prsima... Al je zanimljiv ovaj fantasy/concept...

    Screenshot-20240601-201655-Instagram.jpg
  • Tongo Doumbia
    3k
    a meni u sjećanju jedna od prvih tekmi koje pamtim, Derbi i pobjeda na Poljudu, 1-2, baš u tom dresu. Strijelci Modrić i Mandžo, s druge strane mislim novi tovarski SD...

    Ali da, jako loš dres.
  • Dudu9
    597
    ovakav dres na prvu odličan, nadamo se da ce bit takvi odlični fora mi plavo na crnom dresu
  • veselko tenžera
    1.5k
    ovo je Hrvatski dragovoljac s Dinamovim grbom. Čak i logo Castorea podsjeća na Fotexov.
  • Bosskovitz
    8.6k


    Dinamovo okretanje ka povijesti nema nikakve veze s dresovima i zaist apeliram da se takve stvari ne dovode u nepotrebnu vezu. Netko je 1923. prigovarao zasto sada nosimo tamnije dresove, netko je u tridesetima prigovarao zasto su rukavi bijeli, a 1954. zasto je gostujuci dres zuto-crni.

    Povijest se ispisuje i kreira, nije tu samo zato da bi se ponavljala.

    I kad smo kod toga: ne postoje povijesne boje Dinama. Boja Dinama je kraljevsko plava, Dinamov domaći dres mora biti kraljevsko plavi i to je svetinja, to se neće i ne smije mijenjati, a ostalo će se nekad nekima svidjeti, nekad nekima neće. Dok se sviđa većini, dobro je.
  • ZGV
    3.2k
    Plavi, bijeli i jedan crni, ali taj crni sa detaljem u duginim bojama, barem kapetanska traka ili kragnica.
  • Nolifer
    7.1k


    Al dobro paše ''normalna boja'' grba na crnome, bez da nije ''monokromatska''. Baš se onako lijepo ističe najljepši grb na svijetu...
  • Dudu9
    597
    Meni odlično izgleda crni normalan grb i te plave crte dinamove di boljeg dresa
  • Samo Dinamo
    92
    Puno različitih ukusa imamo, bolje da se ne zamaramo nego se prepustimo slatkom išćekivanju novih dizajna. Ja ću voljeti svaki dizajn jer će biti Dinamov, samo da stvarno nekom ne padne na pamet staviti negdje dugine boje. Valjda profesionalni dizajneri imaju ukusa i neke upute od kluba.
  • Bosskovitz
    8.6k


    S tim da, već je to ovdje napisano ali da ponovim, sada se u klubu radi na dresovima za sezonu 2025/26, ovi koji će biti predstavljeni za 2024/25 odavno su dogovoreni, puno prije svih demokratskih promjena. S tim rečenim, mislim da će reakcije biti generalno pozitivne.

    A kaj se duginih boja na dresu tiče, nema ih niti će ih biti ni na jednom dresu i oko toga ne morate brinuti, a zauzvrat nemojte ponavljati mantre jednog ili dva debila koji stalno podmeću takve gluposti.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ja bi samo htio da rezevna varijanta (barem ponekd) ne bude u potpunosti jednobojna!

    zašto nekad ne bi ubacili da je drugi/treći dres jedne boje, a šorcevi i štucne druge boje?
    zašto ne bi izbacili drugi/treći dres na pruge, horizontalne, vertikalne?
    zašto ne bi izbacili drugi/treći dres sa dijagonalnom linijom?
    itd, itd...

    čak i taj "ružni" narančasti diadora dres bi vam možda ostao u boljem sjećanju da ga se uparilo sa (recimo) crnim/sivim ili bijelim šorcevima i štucnama. onako kad cijelog igrača obučeš u narančasto izgleda kao papiga ili reklama za cedevitu.
  • mokoxax468
    404
    Da, i meni je često falio two color dres, gornji dio u jednoj boji, donji u drugoj. Tipa zlatni mi je bio odličan jer je išao s tamno plavim šorcom. Ili što kažeš, prugasti npr. u stilu onog građanskog crveno-narančasti, to bi mi bio pogodak za jednu sezonu. Baš to, falilo je malo više kreativnosti
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Da, i meni je često falio two color dres, gornji dio u jednoj boji, donji u drugoj. Tipa zlatni mi je bio odličan jer je išao s tamno plavim šorcom. Ili što kažeš, prugasti npr. u stilu onog građanskog crveno-narančasti, to bi mi bio pogodak za jednu sezonu. Baš to, falilo je malo više kreativnostimokoxax468

    normalno da ovo izgleda bolje od cedevita varijante...

    shakhtar_donetsk_2021_2022_home_kit_c.jpeg
  • Dinaminjo
    611
    Dobio sam dres na poklon, ali krive velicine. Imam i racun, nije da je cijena nepoznanica. Zna li tko koji je rok za zamjenu?
  • ruicosta
    93


    Nešto kratko, tipa 15 dana cini mi se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.