• din
    266
    razlika naravno
  • Orc123
    6.1k
    imamo cca 5mil eura sigurnih....
  • Dudu9
    597
    Bara je bio u takvoj razlici u Gvardiola transferu, tako da je vjerojatno i u Olmo ima svoj dio
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ako neko odluci kupiti Olma.. do 15.7. je 60 milja a nakon tog dana vjerojatno bu Leipzig iskal vise..Jurki

    Znači do 15.7. nitko neće ponuditi 60M ali će zato poslije toga htjeti ponuditi više? Nema mi to baš logike.

    Mislim da ako ne ode do 15.7. po toj klauzuli onda ostaje još jednu sezonu u RBL-u.
  • Marley
    1.2k
    Erlic je ovih dana jasno rekao da ce svakako traziti novi klub i da bi volio i dalje igrati u ligi 5, gdje god.
    Znam da nije to uklesano u kamen, ali bojim se da povratak u hnl nije bas realan. Bez obzira na ugovor, LP itd. Ali da bi bio pravo pojacanje i dugorocno rjesenje za prvog stopera, bez sumnje, bi.
    Pongracic mislim da je trenutno jos manje realan.
    A Jakov Medic ne moze u istu recenicu s njima, bez uvrede.
  • CastAway1986
    1k
    ove sezone Erlic ni po čemu nije bio bolji od Pongracica ako nisi pratio ne laprdaj bezveze..Uostalom ni jedan ni drugi u ovoj fazi karijere neće doći u HNL
  • E46
    235
    Nije lijepo tako komunicirat s kolegom s foruma, ja smatram recimo da ne dijelim misljenje s tobom ali ne mislim i necu ti rec da laprdas. Prvo nauci osnove komunikacije pa mozemo nastavit komunikaciju, za mene je Erlic svemirski brod za Pongracica.
  • Marley
    1.2k
    Zapravo, ove sezone je Pongracic bio nas ponajbolji stoper, Joska ne racunam. Tako da mislim da nema nikakve sanse za njega.

    Edit. inace uvijek dajem prednost Erlicu, ali radi ove sezone i stanja u klubu, jednostavno nije ni on mogao briljirati.
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Pongračić je tehnički puno bolji od Erlića, ali ima i drugi svoje kvalitete. Mislim da je Erlić realan, ali ovisi o sposobnosti naših ljudi da ga uvjere da je Dinamo najbolji za njega i njegov reprezentativni status. Dugoročno će Stanišić za repku preuzeti stopersku poziciju, a sljedeće sezone će u HNL-u iskočiti dva izrazito perspektivna mlada desna beka. Erlić prelaskom u novog davljenika liga petice riskira gubitak statusa kroz par godina.
  • Olmic
    3.2k
    Ne znam o cemu mastate. Erlic i Pongracic dva reprezentativna stopera da dodu u Dinamo u naponu snage. Nama je Dinamo iznad svih, ali nogometasima ni blizu. Mi mozemo dovest igraca tipa Lovrena kaj je na zalazu karijere i igrao je nekad u Dinamu..sto se prije vratite u realnost to bolje
  • Bubblegum SuperSoldier
    33
    Ne znam o cemu mastate. Erlic i Pongracic dva reprezentativna stopera da dodu u Dinamo u naponu snage. Nama je Dinamo iznad svih, ali nogometasima ni blizu. Mi mozemo dovest igraca tipa Lovrena kaj je na zalazu karijere i igrao je nekad u Dinamu..sto se prije vratite u realnost to boljeOlmic

    U naponu snage je ispao u Serie B. Jedini argument da je on uopće kvaliteta za Dinamo su njegove igre za reprezentaciju. Mi domaći znamo da ima kvalitetu, ali sumnjam da će se europski divovi ovog ljeta trgati za Martina Erlića.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ok, sad znamo da smo pali toliko nisko da ne možemo dovesti stopera koji je sa svojim klubom ispao u Serie B. Jadni mi kad s Ligom prvaka ne možemo privući reprezentativce, a neki drugi dovode Perišiće i Brekale s duplo manjim budžetom i to samo za HNL.
  • Jurki
    9.7k
    mislil sam 60 milja netko ponudi i u tom se slucaju Leipzig ne pita nista vec samo Olma.
    A nakon tog datuma onda Leipzig moze odbiti karikiram i 80 milja tj ne pustiti Olma uopce.
  • Olmic
    3.2k
    navedi mi jedan primjer kad smo mi nekog doveli da je bio reprezentativac Hrvatske ?

    Perisic je dosao jer nije imao di i otici ce prvom prilikom, za Brekala se sve zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions