• Paggini
    21.3k


    Transfer bojna čisti tipkovnice za idućih tri mjeseca nemilog udaranja po forumu
  • Crni86
    3.9k
    Sezona za snimit film. Od totalnog ponora, igara bivseg klupskog vodstva, minusa cijele sezone, otpisivanja od svih do napokon kvalitetnog vodstva, trostruke krune i plasiranja u play off lige prvaka.
  • OsamŠest
    3.5k
    Dinamo uber alles!marcio amoroso

    Kaj provociraš švabe ili? :grin:
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ne sjećaš se transparenata sa našeg gostovanja u Stuttgartu?
  • OsamŠest
    3.5k


    Ma zajebavam se. Popušili su, pa im dodatno još na njihovom poručiš :smile:
  • Crusades1986
    12.5k
    Al kako ovo zvuči dobro: "Dinamo je prvi hrvatski klub koji je uspio direktno izboriti neku od grupa eueopskog natjecanja"
  • Jurki
    11.7k
    Ne treba uzeti ko relevantne vijesti sa foruma (pogotovo ne tovarskog).. izgleda Dinamo organizira kamp u Kanadi u Torontu.. isto tak videl sam na fb da se kamp organizira i u Međimurju i u Umagu.. bravo za takve poteze.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ekipa čestitke na još jednom prezimljavanju u Europi.marcio amoroso

    Kako misliš prezimljavanju, nije mi jasno? :grin:

    Jesam propustio nešto s novim pravilima ili? :chin:

    Znam da smo osigurali minimalno grupe EL...
  • Crusades1986
    12.5k
    zadnje kolo skupine EL/LP se igra u siječnju
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Posljednja dva kola grupne faze igraju se u siječnju sljedeće godine
  • Bosskovitz
    12k


    Zadnja kola LP/EL igraju se 2025., a sigurno ćemo ih igrati tako da smo tehnički prezimili. S novim formatima UEFA natjecanja trebat ćemo si postaviti i neke nove ciljeve.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Young Boysi, Galatasaray, Slovan Bratislava, Bodo/Glimt i Quarabag. Respektabilni protivnici koji nas cekaju u play-offu za LP. Sa 2 od ovih 5 smo se mucili, jedan znamo da je gadan a ostala 2 takoder nece bit macji kasalj.

    Kadar moramo pojacat (na vrijeme), pripreme dobro odradit da se ekipa uigra i to je vise manje to, napokon ljeto bez stresa.

    Sto se navijacke strane tice napokon i ta europska gostovanja po kojima smo poznati i zbog kojih imamo dobru reputaciju. Njih minimalno 5, znaci kasice prasice budu radile cangr cangr, fuckas EURO i Dojcland.
  • dzg7
    298
    Slovan bi bio najidealniji ,galata daleko najgora
  • DrawTube
    4.8k
    Imam osjećaj da će biti ili Galata ili Karabag. Svake sezone moramo bar 1x odigrat s divljacima s Istoka
  • NitkoBitan
    17.6k
    Galatu bi potpisao da znam da drugu igramo doma na Maksimiru, cak bi i to prije toga da drugu igramo u Svici ili gore Bogu iza nogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.