• Izet Hajrović
    1.5k
    Vidovic je ove godine zabio 9 golova i imao 3 asistencija, igrao na neprirodnoj poziciji.
    Svi tvrde da je 3,5mil eura za njega daleko previse.
    jedan u nizu

    Balerine nam ne trebaju. Hvala mu na nekoliko važnih i prekrasnih golova, ali bolje je te novce usmjeriti na pojačanja za deficitarnije pozicije. On niti sam ne zna koja pozicija mu odgovara, premekan je, pada kao pokošen na minimalan kontakt, spor, carini loptu, jednostavno mi ne odgovara kao igrač.
  • Tongo Doumbia
    3k
    neka se netko usudio reći ovo, a da to nisam ja.
  • jedan u nizu
    6.8k

    ja sam usporedio dva igraca koji bi trebali igrati istu poziciju. Ili slicnu ako ce Stojkovic na desno krilo.

    Nisam Vidovica usporedio sa Petkom, Neymarom ili Lewandoskim. Usporedio sam ga sa igracem slicnog profila, iste starosti.
    Jednog vidimo kao buduceg mesiju. Drugog vidimo kao igraca s kojim dinamo nebi smio igrati ligu prvaka.
    Na jednog nam se dize kosa na glavi kada se spomene iznos, na drugog nismo trepnuli kad smo culi za koliko je kupljen.
  • Krizy
    38.4k
    Mi sebi ne možemk dopustiti da napadamo EL i LP s igračima tipa Vidović.
    Treba li nam se dogoditi Špikić i da prođe tri godine da se napokon skuži da on nije taj ( pitanje je da li su skužili naši u klubu )?
    9 golova, ali kome. Pa ljudi su padali u nesvjest jer je dao 2-3 gola Rudešu.
    Neka njega nazad u Münchenu i sve će biti u redu.
    Meritokrat

    Da nije bilo Vidovića i njegovih 4-5 ključnih golova kojima je riješio utakmice i donio nam bodove dok smo bili iza Rijeke, ne bi večeras ni spominjao direktni ulazak u play-off jer ne bi osvojili HNL.

    Al neka si ti nama objasnio kako zabija samo Rudešu.

    I ne ulazim u to trebamo li ga otkupiti ili ne, nego je odvratno ovakvo podcjenjivanje jednog igrača Dinama.
  • CastAway1986
    994
    S većinom se slažem ali isto bi ga volio vidjeti na njegovoj prirodnoj poziciji
  • mbzg
    18

    Apsolutno se slažem, Vidović a ni Perkovic još nisu u potpunosti izgrađeni igrači. Mladi reprezentativci Hrvatske a mi bi ih se riješavali? Pljujemo biscana sto nije doveo pašalica, ivanovića i slicne jer ih je imao u mladoj repki. Vidović možda nije trkač al ima vic, udarac, odgovaran je i dosta bodova nam je donio. Perković, agresivni stoper, relativno brz i još k tome ljevak. Suludo je prvoga ne ostaviti a drugoga prodavati. Ionako imamo barem 10 igrača koji trebaju u izlog.
  • Ivanmtk
    838
    Sad nema opravdanja da se ne dovedu pojačanja. Oni igrači za koje se nećemo pitat jesu li za Dinamo, nego kako su došli u Dinamo.
  • Meritokrat
    57

    Ja stalno govorim da on nije za Dinamo. Sve što je kolega napisao, plus ono njegovo bacanje i gestikuliranje prema sucu je nepodnošljivo.
  • Meritokrat
    57

    Prvi slučaj - Vidović
    Drugi slučaj - RPG
    Ako je nekome ovo odvratno i podcijenjivanje, žao mi je ima privatnih problema.
  • Ivanmtk
    838
    dečku je ovo tek druga seniorska sezona. Uzmi to u obzir . Mislim svi vidimo njegov potencijal. Nije bezveze Bayern samo njemu dao ugovor iz te generacije. Za mene je on itekako vrijedan pažnje. Ima mana, ali ono što može donijeti je po meni neusporedivo. Uz to, ako ga dovedeš, radiš odlične stvari i za hrvatski nogomet i njegov razvoj jer sam uvjeren da može bit reprezentativac jednog dana.
  • MarK
    323
    iskreno meni je osobno Stojković preplaćen i za njega imam identično mišljenje kao i za Šotičeka - da vrijede max. 1.5 milju. Ali što je tu je, kupljen je za toliko i želimo mu da opravda cijenu. Vidović je korektan igrač, ne sviđa mi se što je spor na krilu, a na 10tki nije puno na lopti. Ipak bih volio da ostane, tamo ima ugovor još samo godinu, sam može natjerati Bayern na prodaju ako želi u Dinamo. Prema tome max. 2 milje i bez buy back klauzula
  • Meritokrat
    57

    Ne mogu reći da nije nemoguće.
    Ja gledam to sa strane da je dobio dovoljno prilika gdje je mogao pokazati dosta toga, po meni nije.
    Mi smo Špikića čekali 3 godine, a u ovoj situaciji mi nemamo što čekati u pitanju je liga prvaka.
    I taj novac dečko sigurno ne vrijedi, po meni, ali svakako uvažavam i tuđa mišljenja.
    Možda ga Dinamo na kraju uzme i bude bolji od Ivanušca, ali po ovome što je pokazao do sada, jako teško.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Gabriel Vidović, po mom iskrenom sudu, na temelju onoga što sam gledao u proteklih devet mjeseci, je igrač elitnog udarca, fine tehnike, ali i igrač čije funkcionalne (čitaj motoričke) sposobnosti ne prate niti blizu razinu kvalitete spomenute dvije stavke od ranije.

    Da pojasnim, mislim da trkački ili fizički ne može pratiti top level i odgovoriti takvim zahtjevima, barem ne na krilnoj poziciji. S druge strane, ono što se uviđa kao jedan od problema je i njegova duel igra i odgovornost u obrambenom segmentu. Ne djeluje mi kao netko tko će se,barem pokušati nositi, sa dosta "jačim" igračima.

    Kažem, na krilu, mislim da nam ne može pomoći, barem ne kao prva opcija. Kažu da mu je "desetka" prirodna pozicija, to nalaže i logika. Meni je, recimo, puno više pokazao na krilu. Istini za volju nije igrao puno u vezi, ali ono što je pružio nije bio nivo Baturine, ni blizu.

    Opet, on je jako mlad dečko, ima dosta vremena i prostora za napredak, ali se cijeli moj komentar temelji na činjenici da on treba napredovati u segmentu u kojem se teško može učiniti konkretan, veliki pomak, vlastitim radom.

    Otkupiti ga za ovu cifru da sjedi na klupi, po meni nije pametno. Osim ako se ima nekakav unaprijed pripremljen plan s njim.
  • Orc123
    6k
    Mislim da su sada sve isprike pale u vodu! Vjerujem u Marica i Zajeca i vjerujem da nismo toliko glupi da ponovimo proslo ljeto kad smo cekali i cekali, umjesto da smo uzeli sudbinu u svoje ruke i doveli sto nam treba na vrijeme mi popusili 20milja eura! Sljedecih mjesec do mjesec i pol mora se vecina pojacanja dovesti i gotovo definirati kadar jer sada ovisimo sami o sebi. Osobno, ne ulazak u LP smatrat cu neuspjehom jer mislim da sve preduvjete imamo za ostvariti Puno, puno bolju momcad nego sto je sad. Samo ulaganjem mozemo stvoriti dodatnu vrijednost, a dodanom vrijednosti mozemo ostvariti rezultat.
    Moraju svi biti svijesni da smo pred vratima financijskog blagostanja jer ukoliko uđemo u LP skacemo jos 2 koplja u odnosu na sve iz HNL, a dakle sve je na nama.
    Treba rijesiti tih 5-6 pojacanja, barem 4, do playoffa i ne stediti nego dovesti igrace koji rade razliku i znaju i mogu igrati na europskom nivou. Ne prihvacam nikakve isprike, a ponajvise ne podcjenjivacki stav prema Dinamu i nekoj nemogucnosti dovođenja pravih igraca. To su gluposti....sad im mozemo ponuditi i novac i zov europe. A sad zasukati rukave i raditi....
  • sanjinlego
    2.5k
    Pjaca završen. Ako Petković ode do 15.07. - ide se po Miereza definitivno! Po zadnjim informacijama Galešić prije Radeljića, a Baturina ostaje, za sada!

    Radi se, traži se. Idemo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions