• E46
    223
    Nevistic
    RPG Lovren Erlic Dahl
    Rog Sucic Baturina
    Traore Petkovic(Mierez) Marquinos(Vidovic)

    Jedan skroman sastav za prolazak play offa
  • Meritokrat
    57

    Pristajem i na ove naše, samo bez Vidovića molim te.
  • E46
    223


    Ajde da vidim da si se i ti s necim djelomicno slozio Dobar je Vidovic za rotaciju bolji od Hoxhe ali evo umjesto Vidovica moze i Stojkovic jer mislim da necemo zadrzat Vidovica.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Hajduk nije tema ovdje i molim te da se toga držiš. Spominješ ih na svim mogućim temama.
  • jp23
    2.3k
    Loše mi čim vidim Lovrena spomenutog za povratak u Dinamo
  • E46
    223
    Ja ne bih bio tako iskljuciv prema Lovrenu i njegovom dolasku, osobno smatram da tim razmisljanjem necemo daleko dogurat i ako se covjek bude nudio u kontekstu dolaska besplatno za neku normalnu placu nemam nista protiv
  • dinon7
    551
    Sada kad je voda u potpunosti otišla na naš mlin, uprava ima sve u svojim rukama. Vjerujem da će iduća sezona biti svima nama još bolja i još ljepša, da će nas Dinamo igrati ligu prvaka i da ćemo prošetati kroz domaću ligu.
    Nadam se 2,3 pojačanja u idućih 20ak dana da dečki prodju pripreme s ekipom i da se adaptiraju sto je brzo moguće.
    Koliko je lijepo biti Dinamovac.
  • Dinaminjo
    609
    Sa Dahlom kako god zavrsilo sportski sektor pokazuje pozitivne tendencije, ajmo im dati prostora
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ajde da vidim da si se i ti s necim djelomicno slozio Dobar je Vidovic za rotaciju bolji od Hoxhe ali evo umjesto Vidovica moze i Stojkovic jer mislim da necemo zadrzat Vidovica.E46

    Nama da Stojkovic sljedece sezone da 9 golova i 3 asistencije rekli bi da je top pojacanje i da je buducnost dinama, da je on sljeeeci transfer od 20+mil itd itd.

    usporedbe radi, Stojkovic je stariji oko mjesec dana od Vidovica.
    Stojkovic je prosle godine zabio 4 gola i 5 asistencija. (uz malo vise minuta od Vidovica)
    Stojkovica smo platili 3mil, nitko nije trepnuo, svi su rekli da je top kupnja.
    Stojkovica ceka neizvjesna buducnost zbog teske ozljede koljena.

    Vidovic je ove godine zabio 9 golova i imao 3 asistencija, igrao na neprirodnoj poziciji.
    Svi tvrde da je 3,5mil eura za njega daleko previse.
  • Meritokrat
    57
    Nema više nikakvog prostora, došli su, plaćeni su, znamo da nisu kao Zdravko i Vlatka, idemo sada. Nema čekanja, dosta smo čekali.
    Riješavanje viškkva, skupljanje dodatnog novca na taj način i po prava pojačanja.
    Nemoj mi sada napadati ligu prvaka s Kanekom, Špikićem , Radeljičima, Pjacam itd.
  • E46
    223
    Osobno ne mislim da je to visoka cijena za Vidovica da je to prihvatljivo i statistika mu je dobra ali me nije kupio svojim nacinom igre nekako mi je premekan i u duelu i nije bas najbrzi za krilo da radi razliku, ali dobro svako ima svoje misljenje, ja sam ga stavio u rotaciju.
  • Meritokrat
    57

    Mi sebi ne možemk dopustiti da napadamo EL i LP s igračima tipa Vidović.
    Treba li nam se dogoditi Špikić i da prođe tri godine da se napokon skuži da on nije taj ( pitanje je da li su skužili naši u klubu )?
    9 golova, ali kome. Pa ljudi su padali u nesvjest jer je dao 2-3 gola Rudešu.
    Neka njega nazad u Münchenu i sve će biti u redu.
  • dinon7
    551

    Ja se slažem kolega. Mislim da u današnjem nogometu, za igrača kao sto je Vidović 3,5 milijuna nije previše novca.
  • Georg Koch
    4k
    @marcio amoroso ma gdje ih molim te spominjem u svim mogucim temama? I cemu brisanje komentara, sta radimo kako nam odgovara?
    A mozemo praviti videe o sudjenu hajduku (sto apsolutno podrzavam i lajkam) i svi klicati tomu?
    Ili za druge iste/slicne stvari.
    Mislim da nije uredu, nisu pravila ista za svakoga.
    Da, sad mi mozes napisati ti kao moderator i dio osnivaca, imas pravo sta hoces.
    Imas, ali, cemu? Uopce niti je istina da spominjem tako kako si rekao, a s druge strane, ako nam odgovara, mozemo spominjati.
    ......
  • MarK
    323
    treba vidjeti kako TM vrednuje njegove igre. I Bulat ima dobru statistiku za veznjaka pa znamo da je 4-5 mil. plafon za njega. Baturina statistički ništa pretjerano pa očekujemo 20. Nije sve u brojkama. Da je to glavno mjerilo Modrić bi bio oružar u Realu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions