• Lynx17
    3k
    Jeftina prodaja Perkovica bi mogla biti kao tadasnji transfer Rrahmani.
  • Str1nger Bell
    859
    dzabe ti ovo pises kad ce neki novinar sutra napisat clanak o vracanju Orsica i dolasku nekakvog Kenta i opet ce se ispisat 20 stranica
  • Praskaton
    2k
    Ne razumijem zasto bi isli na prodaju Perkovica.Odradio sezonu na ozbiljnom nivou,meni bi on bio siguran prvi stoper iduce sezone.

    Od mlađih igraca prodaja Bulata ako se moze dobit 4-5 mil i skidanje s plaće svih prekobrojnih(Emreli,Moha,Drmic,Bockaj itd itd)

    Uz ulazak u Lp,bolje brojke od sponzora,članstva,shopa,ulaznica financijska konstrukcija bi se mogla lako zatvorit.
  • Twisted1
    217
    Pjaca je 99% riješin, Špikić vjerojatno u Rijeku.
  • Facke
    2.7k


    Aha male morgen. Bas me zanima kak bi oni 3 milja platili za njega...
  • Twisted1
    217
    Ne, nikad se nisam zvao insajderom. Napisao sam ovdje još prošlo ljeto. Znam čovjeka koji je dobar prijatelj s jednim igračem Dinama. I to je došlo od tamo. Može biti istina i ne može. Uzmite s dozom opreza kak bi se reklo.
  • hardek
    1.9k
    Za Špikića su na Tribina podcastu rekli da je imao ponudu iz Italije na zimu al ga nismo pustili tada. Teško mi je zamisliti da Špikić ode u Rijeku iskreno. On ovdje ima cca 400 000 eura godišnje a tamo nebi dobio ni trećinu vjerovatno. Ako će ići vjerovatno će to biti neki klub iz Turske ili sredina/donji dio tablice u Serie A.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    kad si već kod Tribine. Analitičar Rijeke je Josip Paušić, alfa i omega Tribine. Da on ima bilo kakve ovlasti po pitanju transfera, siguran sam da bi prvo doveo Krizmanića u Rijeku, a onda Špikića.
  • emilperska
    4.4k

    Jednom je plakao "zašto Dinamo ne bi kupio Krizmanica" ili Babeca ili Fruka. Ugl mijesam ih sve. Zajednicki nazivnik je bio "idemo reketarit GNK".
  • Meritokrat
    57

    To ja zazivam godinama, ali taj film nećemo gledati.
    U Dinamu kvalitetan Afrikanac, nema šanse!
    Krassoa su nam nudili besplatno, struka u klubu je procijenila da nije za Dinamo.
  • CastAway1986
    1k
    nitko ga nije nudio besplatno.Ogromnu svotu je dobio i on i menadžer samo za potpis plus visoka placa..Nakon pola godine u zvezdi postao teška bolikurčina i želi otići iz kluba..Inače ne volim ih spominjati ali kapitalca su platili u liku Hwanga a Dinamo je za istog bio zainteresiran dok je još igrao u MLS-u ali je za veću lovu otišao u Rusiju
  • CastAway1986
    1k
    Zanimljivo da je Dinamo od fijaska sa Ojedom okrenuo glavu od juznoamerickih igrača a dosta se patimo s kreacijom u igri , vjerojatno zbog visokih cijena i raznoraznih menadžerskih igrica..I ja bi rado vidio malo tamnoputih u ekipi neka moja želja Adama Traore iz Ferencvarosa na krilo i već opjevani Pierrot naprijed
  • NitkoBitan
    13.6k
    U Dinamu kvalitetan Afrikanac, nema šanse!
    Krassoa su nam nudili besplatno, struka u klubu je procijenila da nije za Dinamo.
    Meritokrat

    @Droljo na aparatima :sweat:
  • Jurki
    9.7k
    i s razlogom smo okrenuli glavu od Juzne Amerike jer 99,9 posto toga kaj valja ode u jace lige.. mi mozemo samo pukom slucajnoscu ubosti nekog dobrog no name igraca.
    Drugi problem je kaj ti igraci imaju kompliciranu vlasnicku strukturu.. di se moras dogovarati s vise strana u vezi transfera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions