• Jaro
    7.4k
    zato je kod nas Modric bio do prije 5 godina - fejker, "alibi igrac bez golova i asistencija u Realu gdje stoperi zabijaju po 10 komada" i slicno, a Kovacic je i danas to - alibi dodavac unazad, prvom do sebe...
  • barbax
    184
    Mislim da bi bilo ok da se dečku na neki način oduži i pruži podrška.
    Ušao je na glavnu utrku. Respect!

    Želim se dokazati sebi, želim da na mene bude ponosna moja obitelj, moj grad, jer sam Purger, i čitava Hrvatska. Dinamovac sam i na kacigi će biti Dinamov grb, on ide sa mnom na Isle of Man.

    dc094cda-4488-4061-a82e-30961ab0da9f.jpg


    https://www.index.hr/sport/clanak/senzacija-na-isle-of-manu-loris-majcan-se-kvalificirao-u-glavnu-utrku/2569735.aspx?index_tid=517750&index_ref=naslovnica_sport_najnovije_d
  • NORTE
    11.5k
    dinamo će uskoro vjerojatno imat žestoku konkurenciju u Osijeku.
    Portugalac Boto je bivši sportski direktor Šahtara i bivši glavni skaut Benfice.
    To dovoljno govori kakvog kapitalca su Mađari doveli.
    Takav tip je za dinamo znanstvena fantastika.

    Portugalsko i brazilsko tržište, a radio je u Ukrajini i Grčkoj.
    Imaju stadion i trening kamp koji su također SF za Hrvatsku.

    Mislim da će oni bit bolji i od Hajduka, a od Rijeke gotovo sigurno, sve dok i Miško opet ne nađe nekog ko će uložit pare kao Volpi.

    dinamu bi puno značilo da uđe u ovu LP, a i Osijek će nas natjerat da budemo bolji, što naravno nije loše.
    Posve je drugačije imati i ovakvu upravu, u odnosu na kaos koji smo imali na zimu.

    Lukša unatoč kaosu u dinamu nije uspio ni s pojačanjima.
    Za očekivat je da više nećemo ić prema dolje kao nakon prodaje zvijezda prošlog ljeta što je bilo čisto grobarenje i pružanje prilike rivalima.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Je, sad će igrači trčati u Osijek igrati. Oni trk možda za tri sezone budu nešto jači. Iduće, vjerojatno i slabiji ako prodaju miereza. Mali će oscilrst, ne može on isporučiti 20 golova u sezoni
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Soldo, Jelenić, anonimni Brazilac bez seniorskog iskustva kojem je vrh igranje za u21 momčad Norwicha nisu pojačanja za naslov prvaka. Osijek ide u smjeru razvojnog kluba i kao takve ih još ne smatram konkurentima za naslov prvaka. Nekako ne vjerujem da se Jelenić može pretvoriti u Galešića, Soldo u Selahija, Pedro Lima u Jankovića, itd.
  • Nino Bule
    13.8k
    Bilo mi je jasno najavljivanje mega osijeka prije 2,3 mjeseca ali sad kad vidimo njihova pojacanja ne znam po cemu su oni to neki ozbiljan konkurent, bit ce pametnije i bolje vođeni ali jelenic i soldo ne donose jos uvijek titule
  • Meritokrat
    57
    Ako se Osijek još nakrca Hnl igrača, ništa od njih sigurno.
    Evo doveli su nekog Brazilca, da dovede još tako par stranaca, to je već puno ozbiljnija priča, naravno i da zadrže ove svoje ključne igrače.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ekipa čestitke na još jednom prezimljavanju u Europi.

    Dinamo uber alles!
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Srpanj bez Dinama u Europi, auuu kriza me lovi ...
  • Jurki
    11.7k
    Srpanj bez Dinama u Europi, auuu kriza me lovi ...Svi na Sjever

    Neka neka.. bilo bu mirno ljeto..prisparano hrpetina zivaca..
    Lijepa je buducnost pred nama.
  • Paggini
    21.1k
    Jel moguće da ćemo imati godinu dana bez igranja s Astanom i clanaka o Tomasovu u slobodnoj dalmaciji?
  • M94
    1.2k
    Kasa radi cangr cangr
  • ZgBlue
    566
    Neka neka.. bilo bu mirno ljeto..prisparano hrpetina zivaca..Jurki

    Zaboravio si na temu transfera... :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.