• Meritokrat
    57

    Šutalo i Perić se moraju riješiti, a Perkovića bi ostavio još ovo ljeto za Hnl, ako se ne pokaže, prodao bi ga na zimu.
  • hardek
    2.8k
    Ja baš imam filing da su naši isplanirali transfer za Maura kao što smo onda prodali Franjića. Nekih 7-8 milja eura ako netko ponudi on ide. Nekako mi se čini da ga struka ne rejta visoko.
  • Meritokrat
    57
    Tko bi za Perkovića dao 5 mil€?
    Ne znam stvarno, ali on meni ne vrijedi novac koji smo mi dali za njega. 7 - 8 mil € mislim da nema nikakve šanse.
  • Facke
    3.6k


    Perkovic ide na Transfermarktu na oko 5 miljuna 4.06.2024. 5 miljuna je minimalne za njega.
  • Meritokrat
    57

    Ako je tako, odmah ga prodati.
    Mislim da TM nije pravo mjerilo, po pitanju ponuda.

    Naši bi trebali uključiti igrače za kupnju, tipa za ovog iz Švedske, Šutalo+Perić i 2 mil€, ako je tako dobar.
  • rioda
    4.8k
    Šutalo, Perić, Špikić, Štefulj i Menala im damo u paketu. Nije ti ovo FM...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    To bi ipak bilo razbacivanje. Šutala smo platili 4 milijuna, a Perić je dokazan igrač koji je ako se ne varam znao bit i u momčadi kola Lige Prvaka. I da mi sad damo ta dva igrača i još 2 milijuna eura za Dahla???? Ja sam prvi za da se ide po tog dečka, ali ne treba se razbacivati.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ma damo im Štefulja i Deni Jurića za njega i nek budu sretni.
  • Paggini
    21.1k
    Vrijedi po TM-u 1,5 mil €, znači mogli bi ga dobiti za 2 mil€.Meritokrat

    Mislim da TM nije pravo mjerilo, po pitanju ponuda.Meritokrat

    Pa daj se odluči
  • DiddyGuela
    2k
    Za Perkovica je jos ove zime postojao interes iz MLSa, Charlotte ga je pratio. Također mislim da je vrlo realna njegova prodaja ovog ljeta.
  • rioda
    4.8k
    Perković i pogotovo Bulat su najrealnije opcije za prodaju ovog ljeta. Za Perkovića bih volio da ostane i pokaže puni potencijal, a Bulatov odlazak ne bismo ni osjetili praktički
  • sanjinlego
    3k
    Ali kako je Perković dobro odigrao utakmicu na Poljudu, u Kupu .. kao lijevi stoper! Ugasio malog Nikolu, izlazio s loptom do centra, uzimao duele .. tu je utakmica i s Viktorijom u gostima.

    Jednostavno, krpio je lijevog beka, za kojeg realno nema brzinu, a uz to i prema naprijed teško da isprati krilo. No, uspio je protiv Istre baš s te pozicije doći i zabiti za tri!

    Fizički izgleda dosta dobro za HNL, ali u nekim situacijama dosta zna podbaciti, da ne kažem nešto grubo ..

    Ako bude play-off, nek' ostane. Jer sigurno igraš Europu, a nije baš da je taraba, može pomoći.
  • Dudu 9
    286
    Perković je najpodcjenjeniji igrač Dinama. Odigrao je odlično i na stoperu i na beku, koji mu nije prirodna pozicija. Samo usporedite njega i Ljubu na toj poziciji.

    Umjesto prodaje bolje da mu se pridruži kapitalca na desnom stoperu.
  • Facke
    3.6k


    Itekako ti je TM mjerilo kaj se tice ponuda. TM se koristi na velike sa strane agenta , klubova itd. Nemojte TM podceniti.
  • Dzoni
    616
    Jel se zna kad ce se updateati vrijednosti na TM za HNL?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions