• Klenx
    5.7k
    Vjerujem da je ovo nabacivanje uvijek istim imenima (Pjaca, Mierez, Šotiček, Galešić, Čavlina) samo zato jer novinari pojma nemaju niti imaju dostupne informacije o transferima i da se gleda inozemno tržište.

    U HNL-u ima svega par igrača za Dinamo.

    Uremović, eventualno Pjaca (koljena), Mierez (s Petka na njega kao s konja na magarca) i Pašalić (jer smo strašno tanki desno).

    Ostalo sve, neka hvala.

    Možda u budućnosti neki od mladaca postanu pojačanja (Šotiček, Čavlina), zasad je to sve u HNL-u blah. Koji skupo košta.

    Ako Real uzme LP, nama treba fokus biti izričito na klasama koje će nam donijeti LP, pa makar i zariskirali. Jer nam se pruža lijepa prilika da se u tom natjecanju ustalimo.
    A onda će biti para za ulaganje i riskiranje prema Šotičekima, Krivakima, Čavlinama itd.
  • GOAT
    1.3k
    jan oliveras? tracevi sa instagrama, portali.. koliko su pouzdani ne znam ali da vam podjelim

    https://www.tportal.hr/sport/clanak/senzacionalan-posao-dinama-iz-rome-dovodi-klinca-koji-je-prosao-barcinu-skolu-20240530
  • rioda
    4.9k
    kad ono igrač od 20 godina s operiranim meniskusom.Keyser Soze

    Meniskus nije baš nikakva prepreka niti rizik, nije to kao ligament
  • Krizy
    44.2k
    Igrači povezivani s Dinamom u 2024.:
    Došla 3/26

    Golmani:


    Desni bekovi:
    Pierre-Gabriel, Tudor, Kouao, Silva, Gazibegović

    Stoperi:
    Galešić, Mitrović, Radeljić, Lovren, Laifis, Batagov, Ghiță, Torrente

    Lijevi bekovi:
    Dahl, Oliveras, Alioski

    Zadnji vezni:


    Središnji vezni:
    Rog, Modrić, Zajc

    Ofenzivni vezni:
    Wakizaka, Krivak

    Desna krila:
    Šotiček

    Lijeva krila:
    Hoxha, Pjaca, Kent, Brekalo

    Napadači:
    Mounié, Mierez, Matković
  • emilperska
    5.7k
    Olivari, Nicota i Lesi ce umrijet ako se plasiramo direkt u play off. Do 3.8. nece bit utakmica i morat ce izvrtit milijun puta iste recenice i fraze i reciklirat stare vijesti o transferima jer nece imat o cem pisat.

    Mozda da krenu s nekim tracevima o repki, tko je cimer s kim. Tko kog krivo gleda, tko vjeruje u feng shui, kog je zena ostavila, tko planira ostavit zenu.

    Ono na cem cestitam nasem SDu i njegovom teamu je da informacije minimalno cure. Vise info ima sanjinlego nego Nicota, Olivari i Lesi skupa..

    Edit: ljut sam na sebe svaki put kad otvorim Nicotin clanak, jedva cekam Euro da se krene pricat o repki pa njegovih 5 istih clanaka u 8 dana o Pjaci vise nece bit na naslovnici..
  • hardek
    2.9k
    Možda nebi bilo loše probati opet sa Batagovom. Ugovor mu traje još godinu dana, lijevak, 22 godine. Najslabija ocijena na sofa scoru u ovoj polusezoni mu je 6,8
  • Crle
    540
    Pjaca u dinamu nije isto što i Pjaca u rijeci.
  • Jurki
    11.9k
    ljut sam na sebe svaki put kad otvorim Nicotin clanakemilperska

    Potpis od slova do slova. I ovo se ne odnosi samo na njega vec na sva moguca i nemoguca piskarala u Hrvatskoj.
    I kaj je jos najzalosnije kaj sam sebe uhvatim kak pizdim zbog teksta koji su ti pokvareni pizduni napisali.
    Ajde Maricu poseri se tim smecarima u tastature.. pa da do kraja budu raskrinkani.
  • Marley
    1.8k
    jos onak odmah ujutro, cim otvoris oci... Uz prvu kavicu, citas uvijek ista sranja i mislis si, koji sam ja mazohist...
    I tako iz dana u dan :lol:
  • Zagi
    7.9k
    I sutra bumo kliknuli. Ovisnost i to vam je tak. Nova runda rasprava jesu li Pjaca i Mierez za dinamo ili ne.

    Nego, ova najava za mladog lijevog beka me jako veseli. LB i RW su jedine pozicije koje nemamo popunjene sa elitnim talentima u juniorima.
    Još nek u narednim danima potvrde satelit i zida se zaista kvalitetan temelj za budućnost.
  • jp23
    2.7k
    Učinite si svi uslugu i nemojte čitati portale. Nemojte čitati novinske natpise i lažne "ekskluzive". Pouzdajte se u ljude koji vode sportsku politiku kluba, pouzdajte se u Marića i Zajeca, i odbacite sve što pišu jazavčari a la Bespički (Lesički), Droljivari (Olivari), Ništodnjega (Ničota) i slični.

    Više ćete pogoditi o našim transferima da upalite Football Manager i skautirate pola ligi srednje Europe, nego što će ovi ikad moći sa svojim kvaziinformacijama.
  • Paggini
    22k
    Ništodnjega (Ničota)jp23

    Uh al si ovo navukao, umalo kao Olivari clanak o transferu
  • Marley
    1.8k
    a kako se suzdrzati, ma ne samo da moram svaki shit otvoriti i procitati, nego se, budala, jos i upustam ispod clanka s budalama u rasprave i na kraju se bas istinski nazivciram. Kazem, mazohizam zesci. Uzas :rofl:

    Evo bas danas na Germanijaku gledam kako po Bernaueru serucka kao i uvijek. Bas onak podcjenjivacki ton. Kako da se suzdrzim onda od komentara :halo:
  • jp23
    2.7k
    Trebao je bit Ništodtoga al sam odlučio više napisat mišljenje o samom novinaru kroz taj navučeni naziv

    Prvi korak: Ne čitaj germanijak. :rofl:
    Drugi korak: Život automatski bude malo ljepši :cool:
  • Yovitssa
    708
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/ekskluzivno-bruno-petkovic-nisam-jos-odlucio-ali-necu-otici-iz-dinama-tek-da-negdje-odem/130351

    "Svjestan sam toga da sam dao Dinamu puno, svjestan da je Dinamo i meni dao jako puno. Da budem potpuno iskren, još uvijek nisam donio odluku. Što god da se dogodi, dogodit će se, ali još uvijek sam igrač Dinama”."

    Ostani Doktore! :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions