• Ivdzo11
    4.2k
    Španjolski bek demonstrirao je svoju izvrsnu individualnu tehniku ove sezone i izvan nje , etablirajući se kao jedan od najperspektivnijih lijevih bekova u ligi. Oliveras, sa svojim iznimnim driblingom i sposobnošću napredovanja , ističe se u fazi napada , iako njegova obrana nije uvijek besprijekorna , a njegova mala tjelesna građa ga stavlja u nepovoljniji položaj protiv moćnijih protivnika.

    Nakon još jedne izvrsne sezone (2022-2023), u sezoni 2023-2024 , u svojoj drugoj pod vodstvom Federica Guidija, Jan Oliveras je potpuno nogometno eksplodirao. U 29 puta koliko je izašao na travnjak, uspio je pružiti 5 asistencija, pružajući performanse koji svakako nisu prošli nezapaženo u očima prvo Joséa Mourinha i Danielea De Rossija kasnije u prilikama u kojima su išli gledati momčad Primavere na Tre Fontane.

    Ovaj bi bio vjerujem bomba
  • Jurki
    11.7k
    ni ne ocekujem da se svi sloze samnom.. jer nisam popil svu pamet ovoga svijeta.
    Vec rezoniram na temelju onoga kaj me duga povijest pracenja Dinama naucila.
    Svi ti igraci koje piskarala spominju (Šoticek, Pjaca, Mierez) su pojacanja za Hnl i nist vise.
    Ok ak se iskomunicira iz kluba idemo pobrati pare od Uefe i to je to. Onda se tablica mnozenja mijenja. U tom slucaju bum pristal i pozdravil takve akvizicije.
  • Crni86
    3.5k
    vjerojatno bek u stilu jordija albe. Tko zna sta se misli sa njime. Da nismo mozda pronasli nase desno krilo.

    Igrao je u kvalifikacijama za euro do 19 godina. Zamislite koliki bazu igraca ima spanjolska, a on je uspio nastupiti za reprezentaciju tako da sigurno nije bas neki bezveze igrac.
  • Orc123
    7.8k
    zna se kak je Tueto dosao i tko ga je doveo....ovog decka se ocito skautiralo....
  • Jurki
    11.7k
    Ajmo sudit o prijelaznom roku bar dva tjedna nakon kaj prode, a ne donosit sud dok transfer rok krece za dva tjedna tek.Crni86

    Svoj sud bum dal na kraju prijelaznog roka. Stvar je u tome kak sam napisal da vjerujem kaj Maric dela.
    Ali me zivcira to kaj se vrte non stop jedna te ista imena.
    Onda si ja kao promatrac sa strane i koji nemam nikakve insajderske izvore.. postavljam sam sebi pitanja... where is the fucking problem??
    Povijest me uci.. inertnost kluba, nepostojanje skautske sluzbe itd.
  • Crni86
    3.5k
    mene povijest uci da novinari nemaju pojma u zadnjih godinu dana o dinamovim transferima i sve kaj se izrealiziralo bilo je objavljeno dan dva prije.

    Ovo je cisto punjenje kvote clanaka jer ovaj isti clanak su sve novine izvrtile minimalno 3 puta ovaj tjedan. Tak da ne vidim razloga za sekiranjem i propitkivanjem.
  • Jurki
    11.7k
    stajem na loptu..jer ovo nema smisla.
    I jebem svim novinarima mater s postovanjem.
    Edit: nije ni svibanj gotov a vec su me razjebali i raspizdili do maksimuma.
  • sanjinlego
    3k
    Bilo kako bilo, nek' samo rade i od mene imaju podršku. Nek' ne čekaju koga će iz Lokomotive, Gorice ili Belupa uzeti.

    Zbog navijača, iskreno želim da se potpiše neki "boom" jer bi to dodatno podgrijalo atmosferu. Dolazak Miereza po tom pitanju - pravi pogodak.
  • Slush
    621
    Iskreno razmisljam da mjesec dana ne citam zonu, odem na selo i onda u lezaljku, kavica i citam vase postove jedan po jedan onako odjednom.

    SAMO JAKO EKIPA!!!
  • Jaro
    7.3k
    zadnji boom koji nas je vecinu odusevio, 6 mjeseci prima placu dok vodi kafic/klub kaj vec... tanka je linija od booma do razocarenja sezone...
  • Facke
    3.6k


    To ti je naslov same da te namamiju da kupis taj 24sata+.
    Ne treba nam celi clanak da zname da nutre piseju same gluposti. Kaj im vise nije glavna tema neki drugi klub? Pa sme sad pak mi interesantni....
  • mont
    31
    Evo zašto Dinamo Petkoviću ipak neće ponuditi novi ugovor!
    Kaneko je bliže ostanku nego Vidović. Dinamo pregovara sa Saporrom i Bayernom o smanjivanju odštete, obojica žele ostati, a obojici bi povratak iz Dinama, smatraju u klubu, bio korak unatrag

    Dinamo želi dovesti šest pojačanja, među njima nije dvojac iz Lokomotive, Čavlina i Šotiček, koji će otići na posudbu kad dogovore kupovinu, a prioritet će prvaku biti igrači iz HNL-a. Ako klubovi budu spremni na dogovor i podjelu rizika te samim time ne budu "divljali" s odštetnim zahtjevima. A što je s odlascima
    Za početak: Bruni Petkoviću klub neće nuditi novi ugovor! Smatraju da mu na takav izdašan ugovor kakav već ima, dodatnih 200.000 do 300.000 eura neće biti prevaga da ostane ako želi otići u novi izazov. Pogotovo ako se taj izazov mjeri saudijskim milijunima ili u 'ligi petice'. Dakle, i dalje je sve u Petkovim rukama. Ako netko ponudi 2,5 milijuna eura, Dinamo je nemoćan.

    Od igrača na posudbi, Takuro Kaneko je bliže ostanku nego Gabriel Vidović. Dinamo pregovara sa Saporrom o smanjivanju odštete, Kaneko želi ostati, klub želi zadržati i njega i Ogiwaru, a svjestan je i Japanac da bi mu povratak u Japan značio velik korak natrag u ambicijama da ostavi trag u Europi. Općenito, Dinamo je nanjušio da je japansko i korejsko tržište puno dobrih igrača, koji nisu skupi, a karakterno su jako pozitivni.

    Što se Vidovića tiče, Dinamo čeka Bayernovu odluku jer Gabrijel ima ugovor još samo godinu dana i ako Bayern pristane produljiti posudbu, mora mu produljiti ugovor. Ili ovoga ljeta na njemu zaraditi. Dinamo neće platiti 3,5 milijuna eura, a Vidović želi ostati, da i njemu ne ostane 'mrlja' kako nije uspio na posudbi ni u Vitesseu ni u Dinamu...

    Od mladih igrača, Jakirović će u kadru ostaviti Luku Vrbančića i Branka Pavića, te neke 16-godišnjake, koji će ulaziti u HNL-u kad utakmice budu riješene. Dok igrači od 18 i 19 godina moraju igrati i otići će na posudbu. Za Pavića već sada, tvrde u klubu, mogu dobiti milijun do dva milijuna eura.

    A Lukasa Kačavendu Dinamo će vratiti lokosima. Također da se vrati u formu i ritam nakon teške ozljede.
  • wolfgang14
    1.4k
    Ma znam da, zato me baš i zanima, da vidim kaj su natrkeljali

    Hvala buraz
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ja mislim da sve što izađe u medijima na kraju neće bit ništa (čitaj: nagađanja/laž)

    Na kraju će sve bit u tajnosti do zadnjeg dana tj liječničkog kao što je bio slučaj sa RPGom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions