• Blueshadow86
    1.7k
    Meni je neshvatljivo da Mierez do sada nije prešao u neki jači, bolji i bogatiji klub od Osijeka. Ok, volio bi ja njega vidjeti u Dinamu, al šta nema niti jedan klub koji bi Osijeku platio, šta ja znam...3, 4 milijuna eura i dao mu godišnju plaću od cca. 700 tisuća eura? Nadam se samo da nisam puno fulao s brojkama koliko oni njega zapravo cijene i kolika je to razlika u sadašnjim primanjima u Osijeku.
  • Facke
    3.6k


    Tuncay Sanli
    Patrick Kluivert
    Paulo Sousa
    Manuel Baum

    A na kraju od toga nis nije istina. Mozda Baum presel na godisnji u Split.
  • Zagi
    7.7k
    Samo neka mi Kluiverta ne unište. nostalgija
  • NORTE
    11.5k
    dinamo 18.000 eura kazne za proslavu prvaka.
    Hajduku 26.500 eura kazne za 50 baklji na travnjaku i potpuni prekid utakmice.

    HnsŽV.
  • Jurki
    11.7k
    dinamo 18.000 eura kazne za proslavu prvaka.
    Hajduku 26.500 eura kazne za 50 baklji na travnjaku i potpuni prekid utakmice.

    HnsŽV.
    NORTE

    Jebeno.. skoro pa isto za proslavu i trajni prekid utakmice. :clap: nabijem ih na standarde
  • Patak
    2.9k
    Lenny Ilečić je za Dinamo zabio Zvezdi tri gola na onom U19 turniru ali izgleda da mu razvoj ne ide baš po planu...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Osipanje kod Istre, a sanjaju Europu.. iskusni igraci bjeze, nema trenera.. steta, izgledalo je obecavajuce s Tramom.
  • Facke
    3.6k


    Ma ne brinem se za Istru. Budu se oni snasli. Stabilen su prvoligas i imaju sjajne uvjete.
  • Paggini
    21.3k
    Zanimljivo se osvrnuti malo i na ovaj trenutak:

    2024-01-28-18-04-5476-.jpg

    Kad su mali bezbožnici tražili od nebesa da im pomogne. Tad su bili prvi na ljestvici i doživjeli potpuno topljenje i kolaps nakon ovog korea.

    Jedini zaključak koji se još jednom može izvući - Bog zna za sveto ime to.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Dinamo je pak najgledaniji gost HNL-a, u prosjeku je na njihovim utakmicama bilo 8.849 gledatelja (ukupno 159.287), što je za nijansu slabije od njihove gledanosti na domaćem terenu (ukupno 162.241 / prosjek 9.013). Na utakmicama Rijeke u prosjeku je tijekom cijele sezone bilo 6.918 gledatelja (ukupno 249.078), a na onim Osijeka 5.888 (ukupno 206.110). ‘Velika četvorka’ je ipak ‘priča za sebe’ čemu svjedoči i podatak da se na petom mjestu nalazi Istra 1961 čija je prosječna gledanost ove sezone 3.787, dok je ukupno na njihovim utakmicama bilo 136.365 gledatelja.
  • DrawTube
    4.8k
    Velika četvorka je mit. Velika trojka možda da, četvorka nikako. Ne može plastika s 1 trofejem biti u istoj rečenici s Rijekom, a komoli s Hajdukom i Dinamom. Ovi spadaju u četvorku samo zbog domaće posjete. Međutim, navijačka grupa im je gora od Demona I Funcuta, a da nemaju novi stadion imali bi prosjek neznatno veći od Varaždinovih 3000.

    Dovoljan podatak koliko su veliki u očima opće hrvatske javnosti je da su HNL tekme na koje kao gost dolazi Osijek manje praćene od tekmi gdje dolaze Istra i Slaven.

    Čak i da su odigrali pred publikom na Poljudu prosjek u gostima bi opet bio niži od Slavena

    Na 9 ostalih stadiona HNLa Osijek dolazi gledati tek
    - 1% više ljudi nego Lokomotivu
    - 8% više ljudi nego Goricu
    - 9% više ljudi nego Rudeš
    - 11% više ljudi nego Varaždin

    Zaključak - tekme protiv Osijeka u navijačkom smislu - male tekme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.