• Ivdzo11
    4.2k
    Od napadača najinteresantnije ime za Hajduk mogao bi biti 27-godišnji Erik Exposito i ugovor sa SLASK-om mu je gotov, dakle slobodan je igrač. Problem je međutim što je 190 centimetara visoki Španjolac prvi strijelac lige s 19 golova (šest iz penala) i na stolu sigurno ima ponuda. Poljaci pišu kako ga želi Legia i da mu je spremna ponuditi plaću od 700.000 eura. Može li Hajduk to uopće "mečirati", s obzirom na plaće Livaje i društva?
  • Jurki
    11.7k
    Glup clanak u germanijaku.. pocelo pumpanje cijene Jenkiju.. u clanku podvuceno da je nedavno presel pod skute Barre.. i da se za njega zanimaju Arsenal, Aston Villa, West Ham i RB Leipzig.
    Zgleda je manager of the universe nasel novu nišu.
    Krenul zadnji cin cerupanja narodnog kluba tj ostataka ostataka.
    Znaci iza toga idu karmine i sahrana. :heart:

    ne znam kak stoje s parama.. nisam ekonomist.. ali nekakva seljacka logika mi govori da oni to nemreju ni matchirati a kamoli podebljati (kaj bi trebali u ovom slucaju). Za free potpis bi trebali odmah nekaj i vu gotovom dati..se razme
  • Facke
    3.6k
    Kaj je s Pusicem? Mu Osijek nebu produzil ugovor? Decko odlicnu sezonu odigral?!
  • Izet Hajrović
    2.1k
    ne bih se čudio da uspiju njega dovesti. Tvrde da će imati sličan budžet kao i ove sezone pa ako su mogli dovući Brekala, onda mogu i Exposita, a bit će mi jako žao ako do toga dođe jer ga smatram kvalitetnim napadačem koji bi bio pojačanje za nas, a kamoli ne za njih. Itekako je usporediv s Mierezom kvalitativno i profilno. Uostalom, njihov SD rekao je da planiraju dovesti devetku jer je Livaja desetka tako da ima smisla da ciljaju takvo jače ime i to objašnjava njihov izlet u Poljsku.
  • Jurki
    11.7k
    mogu i ja tvrditi svasta.. ali takav budget treba prvo napuniti.
    U biti treba prvo zatvoriti minus iz prosle sezone.. a tek onda razmisljati o ovosezonskom budgetu.
    Transfera nema.. od konf lige kolko vidimo je sitna lova..
    Ak se iz minusa da napraviti plus.. eto nek izađu sa savjetima..pa da se svi kolektivno zaduzimo i u pm.. nemre nist zasigurno poci krivo po takvom nacinu rada.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    ja se slažem s tim, priča im ne drži vodu, ali konstantno se o njima priča da su u minusu pa opet prežive. Doći će im pare od Vuškovića sljedeće sezone pa valjda računaju s tim. Uglavnom, ne mislim da je nerealno da dovedu Exposita jer ionako neće puno igrača dovoditi kako su i najavili. Prodat će Pukštasa i opet će nekako preživjeti uz marketing, svakakve sponzore, itd. Ono čega se ja bojim je njihova nesposobnost da uđu u skupine KL pa da igraju na 3 fronta kao i mi, ali poznavajući njih to se neće dogoditi pa će igrati samo HNL i kup s mogućim ovakvim sastavom: Lučić - Melnjak, Šarlija, Uremović, Sigur - Žaper, Krovinović - Perišić, Livaja, Sahiti - Exposito. Meni ovakva postava djeluje itekako respektabilno, pogotovo ako je profesionalnost na razini i sve ostalo što ide uz uspjeh, ali to je kod njih drugi par rukava i nikad se ne zna.
  • Jurki
    11.7k
    u minusu mozes prezivljavati neko vrijeme.. ali i to mora jednom stati.. kad tad ali mora.
    Oni su 5 godina konstantno u minusu (za koji se zna).
    Posudbe i muljanja s financ. izvjestajima da ne spominjem.
    Treba glupoj stoci opet zamazati oci.. to jedino kaj mogu iscitati iz toga svega.
    Para nema, jer pare ne rastu na drvetu.. ocito mozda na maslini..
  • Facke
    3.6k


    Lucic je vec na zimu bil blizu odlaska. Tak da nije sigurne da bu ostal. Transfer se nije realizeral zbog meniskusa.
    Uremovic iste razmislja o tome da odlazi. Perisic ima ugovor do kraja 8 meseca i ak nebudu igrali europu gotove sigurne odlazi. Sahiti ima ponude i mogel i napustiti Split. Bume vidli al bi se mogle dosta premeniti u Splitu.
  • eol12
    601
    Pa zadnje 4 godine im se sve bazira na PR-u, tako da izjava da ce uci u sezonu možda i s većim budžetom je u skladu s time.
    Mislim da neće biti loši, bit će borbe s njima, ali vjerujem da ce ranije nego ove sezone posustati, pogotovo ako se plasiraju u Europu.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    istina, zate sam i napisal da je realna mogućnost da bude onakva postava, ali to ne znači da bude sigurne tak. Mislim da se ovijem dole baš i ne bi dopale da Perišić prejde same tak, ak je već došel, onda nek ostane jednu cijelu sezonu, a ne da ih skoristi za oporavak od ozljede i ajde bok. To govorim z njihovoga kuta jer bi v suprotnom mogle biti "nema na more". Bume vidli, sve je moguće, nišči sretneši od mene ak propadnu još glibokše.
  • NORTE
    11.5k
    najinteresantnije ime za Hajduk mogao bi biti 27-godišnji Erik Exposito i ugovor sa SLASK-om mu je gotovIvdzo11
    Ovaj koji piše valjda misli da ak se LASK piše "štampanim" slovima da onda isto vrijedi i za Slask.
  • Captain America
    17.7k
    Šafarić ostaje trener Varaždina. Kovačeviću je ponuđeno mjesto glavnog skauta kluba.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Večernji list je iz pouzdanih izvora saznao ime vrlo vjerojatnog trenera za budućnost kluba. Naime, 44-godišnji njemački stručnjak Manuel Baum, prema našim je informacijama ovoga četvrtka letio iz Münchena za Split. Baum je od prošlog ljeta šef omladinske škole RB Leipziga, a zadnji posao na mjestu glavnog trenera radio je do prosinca 2020. godine kada je vodio Schalke.
  • Droljo
    8.2k
    Mladi švabo. Mokri snovi milijun dinamovaca... :lol:
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Doći će im pare od Vuškovića sljedeće sezone pa valjda računaju s timIzet Hajrović

    To je vec potroseno, oni su i sami rekli da se to kjnizi u 2025. pa je zato onakav minus za 2023. Ako i dovede Exposita ili koga vec, opet ce pasti pod pritiskom nakon prve serije losih rezultata (a svi znama da ce do nje doci prije ili kasnije).

    Inace, receno je da Perisic ima ugovor do kraja koloviza, bas me zanima hoce li to isto biti i u sluzbenom glasniku ili je to "usmeni dogovor".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.