• Jurki
    11.7k
    Treba li nam Robert Mudražija?NORTE

    Robert Mudrazija nam ne treba. Krcati smo u vezi.. poznavajuci Šikica.. trazil bi milju za njega minimalno. Krcati smo u veznom redu. Pojacanje nam nebi bil.. rotaciju trebamo popunjavati sa SVOJIM klincima..
    nek on i dalje jebe tovare i Rijecane u dresu Lokse.
    Edit: nist osobno protiv njega. Ocito je decko Dinamovac.. ali isto tak smo i mi svi tu Dinamovci pa nam ne treba dati ugovor i platiti odstetu za nas.
    Ocekujem od Marica 2-3 ciljana pojacanja i to je to. Rotacija se puni s juniorima. The end
  • Olmic
    3.6k
    mudrazija nije bolji od tibora, tibor je dobio otkaz. Pametnom dosta
  • Nousername
    664
    Jos uz to dolazi Vrbancic koji ove sezone treba dobiti nesto ozbiljnih minuta.Vezni red nam je mozda i najmanji problem
  • SAS1987
    14.7k
    gdje da nosim dres?db-izbjeglica

    Na more :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Jesam li dobro izračunao odigrali smo 61 utakmicu ove sezone?
  • Majki2111
    3.1k
    Bravo, upravu si. Greška moja.
  • Majki2111
    3.1k
    Pohađam stadion od 06.12.2014.

    Imam malo slobodnog vremena pa sam računao prvi puta si prisutnost na utakmicama. Bio sam ove sezone na 37 utakmica. 59 se igralo, a na 50 su karte bile u slobodnoj prodaji. Na 74% sam ove sezone. Prezaddovoljan sam.

    Može se poradit manjim gradovima. Tipa Astana, Kopriva, Vž, Gorica, Pula. E da i u Rijeci nisam još bio nikad. :strong:
  • Patak
    2.9k
    Crni dres je ispao dobar ove godine i ja bi ga zadržao, ali uz pravi Dinamov grb kako je opisan u Statutu a ne onaj nakaradni monokromatski iz "knjige standarda". I drugi dres ima taj monokromatski tako da su nam ove godine dva od tri dresa bila bez pravog Dinamovog grba a i predstavljanje igrača je išlo uz monokromatski varijantu.

    Što je previše previše je. Jer mi imamo najljepši grb na svijetu.

    Veli @Pop corn da su stari dizajnirani prije izbora i da se sad radi dizajn za novu godinu. Pa eto ostavljam svoje mišljenje ovdje oko te sitnice i zamišljam ovogodišnji crni sa pravim Dinamovim grbom. Uf...
  • modri-kibic
    74
    U zadnjoj epizodi UPUa Ljubić je izjavio da je dobio informacije oko trećeg dresa i da će dres biti spektakl. Na 1hi8min je ta izjava.
  • NitkoBitan
    17k
    Iscekujemo godisnje, pojacanja, dresove, opremu Castorea... pa nek netko kaze da je dosadno tijekom pauze :grin:
  • Jurki
    11.7k
    Jer mi imamo najljepši grb na svijetuPatak

    Za ovaj dio bi ti dal 3 lajka :heart:
  • Krizy
    43.2k
    Može se poradit manjim gradovima. Tipa Astana, Kopriva, Vž, Gorica, PulaMajki2111

    :lol:
  • Droljo
    8k
    a kaj. Danas skokneš u koprivnicu, sutra 5000km dalje u astanu :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.