• Zagi
    5.9k
    Meni izgleda da je procjena Ćutuk, a ne Koščević i slažem se sa njom.
  • Jurki
    9.7k
    Ovo sa Bravom se čini kao da se Lesi po običaju požurio sa ekskluzivom, a pojma nema.Zagi

    Šteta jer mislim da bi nam Bravo bio bravo za razvoj igraca...takva filijala bi nam sela ko budali šamar. A ko zna..kaj se bu događalo.. mozda @SAS1987 ima kakve tocnije informacije.
  • criticus
    1.7k
    Što se tiče suradnje Dinama i Belupa,Haza

    Ja ne vidim nijedan razlog zašto bi ovakav vid suradnje Dinamu bio zanimljiv. Završili su predzadnji, zamijenili su par trenera, nisu baš profilirali puno mladih igrača, nisu bili u stanju teren održavat a bavili bi se razvojem igrača. Budući da je najavljeno ponovno uvođenje doigravanja za pretposljednjeplasiranu ekipu, dogodine će im bit grčevita borba za opstanak, pogotovo ako Šibenik uđe. Za mene su razočarenje sezone i nebi im povjerio razvoj talentiranih izdanaka škole.
  • Zagi
    5.9k
    Unutar HNLa, Varaždin bi bio puno bolja sredina za takav oblik suradnje.

    A najbolji bi bio tim pod našom kontrolom u SNLu. Ajmo Mara!
  • Orc123
    6.1k
    mlad je i potentan, kad bi dosao za neku sicu, za kakvih 0,5mil eura ili za neki postotak od prodaje za Bayern cca 30%, uzeo bi ga, i da odradi pripreme i ako se nametne ostavis ga, ako ne proslijedis na posudbu. Das mu kakvih 200tis po sezoni 3+1godnu mozda upecas vrhunskog igraca
  • Haza
    1.6k

    Čemu podcijenjivanje Belupa. Oni su proizveli Lovru Zvonareka, Antu Crnca koji je nama bio višak kao izlazni junior, u godinu dana digli toliko da je mali prešao za 1.3 mil eura u prvaka Poljske. Dinamo je imao 30 posto od tog transfera, pa smo to prebili kod transfera Hoxhe.
    Kao i u životu, preduvjet za brak je obostrana ljubav, rukovodstvo Belupa su dragi i pametni ljudi koji su Dinamovci, i koji nas ne bi zahebavali na prvom zavoju, direktor Varaždina je Toni Dalić, Hajdukovac, koji više preferira suradnju sa Hajdukom (Teklić, Šego).
  • criticus
    1.7k
    Čemu podcijenjivanje Belupa.Haza

    Ne kužim po čemu sam podcijenio. Mislim jel nešto od ovog što sam naveo netočno?

    Oni su proizveli Lovru Zvonareka, Antu Crnca koji je nama bio višak kao izlazni junior, u godinu dana digli toliko da je mali prešao za 1.3 mil eura u prvaka Poljske.Haza

    1 igrač iz škole, uz to očito vanserijski talent, i 1 mladi igrač prodan za solidan novac i nisu neka referenca ako želiš bit razvojni klub. Jel ima još tko ili je to to?Lokomotiva na godišnjoj razini izbaci 3-4.

    rukovodstvo Belupa su dragi i pametni ljudi koji su DinamovciHaza

    Ne sumnjam, ali to nije dovoljno da daš nekom da ti razvija igrača.
  • SAS1987
    14k
    Šteta jer mislim da bi nam Bravo bio bravo za razvoj igraca...takva filijala bi nam sela ko budali šamar. A ko zna..kaj se bu događalo.. mozda SAS1987 ima kakve tocnije informacije.Jurki

    Ja nisam informiran niti da će mi vodovod vodu iskluciti :lol:
  • hardek
    1.9k
    Ja se najviše nadam da se gledaju i desna krila jer sve informacija za sada govore o tome da tražimo stopera i lijevo krilo primarno. Kaneko/Špikić rotacija jednostavno nije dovoljno dobra za klub renomea Dinama. Obojica su rotacijski igrači ili back-up opcije.
  • Haza
    1.6k

    Lokomotiva je u razvijanju top, to je neupitno, ali unazad 5 godina, ne znam po čemu su Varaždin ili Šibenik uspješniji od Belupa. Belupo je ove godine bio deveti, ali su prošle skoro igrali finale kupa, i završili tri boda manje od pete Istre.
    Dugoročno zbog renomea kluba, mislim da je pametno da se odmaknemo od Lokomotive. Plus, nisam niti rekao da bi nam Belupo trebao razvijati igrače, nego bi imali samo mogućnost tamo proslijediti igrače koje bi inače kao Šaranića slali u Dugopolje ili Gurlicu u Bravo, di Gurlica ovo proljeće skoro pa nije ni igrao. Odnosno slati igrače za koje smo procijenili da nisu kvaliteta za prvu ekipu. Naravno, sve to pada u vodu ako uspijemo naći dobru filijalu.
    Pogledaj odnos kakav Istra i Gorica imaju prema nama, Gorica ima hrpu tovara, SD im je tovar, koji javno ističe da navija za Hajduk, Istra identična stvar, svaki put nas levate, čim želimo njihove igrače pumpaju cijenu puta 5, mislim da za uzeti partnerski klub, broj jedan je da imaš ok odnos s rukovodstvom tog kluba.
  • Zagi
    5.9k
    Dovoljan razmak smo napravili od Lokomotive. Ne vidim razlog za dodatno odmicanje.
  • Facke
    2.8k
    Moram tu dati Haze podrsku koj se tice Belupa. Po meni isto top destinacija za mlade igrace. Dobili budu potrebnu minutazu , poverenje i sve koj im za razvoj treba.
  • Jurki
    9.7k
    u Lokomotivu dolazi hrpa mladih igraca koji mogu danas/sutra biti igraci za Dinamo. Isto tak Loksa je jedini zagrebacki prvoligas uz Dinamo. Rade odlicno sa klincima.. zakaj bi mi trebali jos vise odmaknuti od njih?
    Dinamo treba Loksi i Loksa treba Dinamu.

    Odnos mora biti identican kak je sa lupam bezveze Belupom di dvije strane nađu obostran interes i to je to. Nista vise i nista manje.
  • Haza
    1.6k
    Ono što ja znam o Lokomotivi je sljedeće, trener juniora Nikica Jelavić, nećak Nikice Jelavića, većini igrača menadžeri dečki s Knežije, direktor kluba Šikić skoro svaki dan visi u Plazi s Pripuzom i Andy Barom, ponekad im se pridruži Tomislav Svetina.
    To je ekipa koja ne bi trebala biti poslovni partner demokratskom slobodnom Dinamu.
    Svaka čast Šikiću na znanju, ali novi Dinamo mora preuzeti primat u gradu, i ne dozvoliti da Lokosi bolje razvijaju klince od nas, onda nam Lokomotiva neće ni trebati. Ne kažem da trebamo okrenuti leđa od Lokomotive, ali treba se zapitati di smo mi fulali da jedan Majer, Ivanušec, Stojković, Kačavenda i Šotiček uopće pokraj Dinama završe tamo, kad nađemo odgovor, uvjeravam vas da nam Lokomotiva neće trebati.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Tvoji postovi su kao sex poslije posla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions