• Plavi herc
    5
    Pozdrav dečki...

    Kolika je mogućnost dolaska Igora Matanovića u plave redove?
    Pratim ga već skoro dvije godine i stvarno se razvija zvijerski, trpa u cvajti ( 2. Bundesliga) na posudbi u KSC-u iz Eintrachta. Iskreno ne vjerujem da će se naigrati u Eintrachtu jer su doveli još jednog napadača..
  • CastAway1986
    994
    mislim da bi tražili dosta veliku odštetu od Dinama ,eventualno ako bi ga mogli dovesti na posudbu..
  • Plavi herc
    5
    Posudba bi bila jedina opcija....on bi bil top pojačanje..
  • Plavi herc
    5
    https://www.transfermarkt.com/akinkunmi-amoo/profil/spieler/666580

    Malo ga gledao na YouTubeu, zanimljiv igrač, nizak, nisko težište, brz, dobra tehnika...
    Kaj velite?
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    buraz pisi propalo, kupljen Kao top talent i fc kopenhagen napravio neko sranje , otisao na kipar prvo, neznam ni gdje je sad. Nesto Kao kastrati , mozda i gori
  • Plavi herc
    5
    Šteta, baš sam ga malo gledal, izgledal je obećavajuće...jbg...
    I to baš igra desno krilo...nezna se kaj bu sa Kanekom...
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    bio je opasan talent ,Ali se pogubio. Imao sam ga prilike i zivi gledati. Platili ga 5 milja eura u Kopenhagenu, veliki zajeb. U skandinaviji ima jako Puno talenta , Ali je vec trziste uzeli svoje. Cijene su skocile ,Kopenhagen ima dobar scouting i dovode dobre igrace sa islanda
  • Plavi herc
    5
    eto, baš šteta, igral je i za hamarby, jako dobra momčad...ima tamo isto jedan odličan stoper, Edvin Kurtulus, sigurno si čuo....
  • Tongo Doumbia
    3k
    mene čudi da se on nije dovodio u kontekst nas. Mene je pozitivno iznenadio u utakmicama koje sam gledao (Duarte).
  • BBBaranja
    2.1k

    Duarte definitivno nije pojačanje za nas..
  • Tongo Doumbia
    3k
    nisam rekao da je ili nije, odnosno teško je to odredit sa ovog stajališta, samo kažem, čudno je da se nije dovodio u kontekst jer u Osijeku igra dobro. A s obzirom da se nametao Bukvić koji je bljesnuo par puta, a da ne pričam o ulaznim transferima iz sezone 2020/2021...

    Druga je stvar što je nama iz poniženja pričati o HNL pojačanjima u globalu. Sjeti se prošlog ljeta, pa i zime. Tražili smo svakojake stoperske opcije po svijetu, pa se na kraju opet morali osloniti na KTC - a koji je bio u mirovini pola godine.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se. Čak u usporedbi s Radeljićem statistika ide na stranu Duartea tako da čisto u tom kontekstu gledajući ako ima onih koji bi željeli vidjeti Radeljića kod nas. Uglavnom, niti jedan nije bolji od naša dva trenutno prva stopera, a navodno se traži bolji stoper, ako ne i dva.
  • BBBaranja
    2.1k
    Od stopera što se spominju jedino bi Galesica uzeo i to zbog godina..Radeljic i Duarte su stariji a imaju smjesan CV,ovu sezonu su solidni u svojim klubovima a to nije naš nivo..
    KTC je sa svojim godinama i pola godine pauze televizor u boji za spomenute..
  • Tongo Doumbia
    3k
    ja sam mišljenja da se Radeljića dosta podcijenilo. Ne ciljam naravno na tebe ili forum kao forum, pričam o nekakvoj javnosti ili javnom mnijenju.

    U pravu si, sve ovisi o tome hoće li se dovoditi jedan ili dva stopera. Ja sam za jednog izvan HNL bazena, s nekakvim pedigreom, a drugi može biti i netko poput Radeljića, Galešića..

    Promatram to iz perspektive da imamo KTC - a, Bernauer se prilagodio i može igrati sve HNL utakmice, a čovjek je i Europu prilično korektno odradio. Ristovski je često pokrivao desnog stopera, mislim da će se ta opcija nastaviti koristiti, na beku više ni to to. Tu su i Perković, koji je pravi univerzalac, ali i B. Šutalo i Perić koji su dovoljno iskusni back- upovi, iako nema mjesta za oba, barem ja smatram da je tako, naravno zbog "povijesti bolesti".

    Pitanje je doduše i Živkovića, nadam se da je nova posudba u dogovoru.

    Da sažmem, ja sam za opciju iskusan stoper iz vana ( karikiram Jedvaj) + onda tek Galešić/Radeljić ili tko već, i na sve to ovo što već imamo.
  • Krizy
    38.4k
    Taj idiot Amoo je silovatelj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.