• ksapi
    2.3k
    Ovo je u rangu ubojstva Pokrovca 2005.
  • blackbully
    4.5k
    Jeste primjetili da se ugasila stranica "dnevnik nervoznog hajdukovca"bbb medimurje

    Frane Godinović.

    Kada je nakon VAR leaksa počeo dobivati prijetnje od svojih ljudi, napunio je gaće, angažirao odvjetnika u Zagrebu i ugasio stranicu.

    Ali neka je ubrao koju kintu na tiskanju kućnih pragova "Mrzim Dinamo".
  • Mlađi referent
    11.4k
    dobivati prijetnje od svojih ljudiblackbully

    Je li znaš zašto?
  • Droljo
    6.5k
    Po meni postavljanje Kalinića za SDDudu9
    Svi ste krenuli sa sprdnjom oko kalinića. Šta ako lik ispadne top sd njima? Pročitao sam što je govorio na presici i ako pola toga uspije implementirati dole oni budu osjetno bolji nego prijašnjih sezona. Ne treba sprdat samo da bi se sprdalo...
  • Patak
    2.6k
    Dobro ti ga hvali....sve u redu.
  • Droljo
    6.5k

    Ne hvalim ga. Boli me k za njega. Sam velim da treba vidjeti šta će napraviti pa onda suditi...
  • Oluja
    3.8k
    nije tesko govoriti na presici i obećavati, treba imati uvjete i znanje za ispuniti ono o čemu se priča. Kalinić je nedisciplinirani idiot koji se uhvatio posla u neorganiziranom klubu lažiranog financijskog stanja u nezdravoj okolini za normalno funkcioniranje. Ne vidim niti 5% sanse da uspije u bilo čemu.
  • Mr Anderson
    6k
    Kalinić je nedisciplinirani idiot koji se uhvatio posla u neorganiziranom klubu lažiranog financijskog stanja u nezdravoj okolini za normalno funkcioniranje. Ne vidim niti 5% sanse da uspije u bilo čemu.Oluja

    Istina, ali između redaka njegovih izjava se jasno da isčitati da je bilo velikih problema u svlačionici iako su oni to pokušali zataškati i prikazati kako je sve med i mlijeko. Osobno mislim da će teško nešto promijeniti ako ne makne Livaju iz kluba. I ako nastavi dalje po Lukšinom modelu odvesti će klub do bankrota.
  • NORTE
    9.9k
    Je li znaš zašto?Mlađi referent
    Vjerojatno zbog razvoja situacije tj. dva-tri ključna poraza sa stranim sucima bez ikakvih repova.
    Njima je sezona već tada završila, a planirali su feštu na rivi.
  • Dudu9
    602
    Nije sprdanje nego jednostavno nema logike stavit npr Ademi da je sad odjednom SD dinama, di je tu učenje o tom poslu iskustvo itd, da je on u njihovom sustavu par godina pa ajd, on iz kopački uskače u odijelo nekog ko kroji sportsku politiku kluba
  • Droljo
    6.5k

    Uvijek ostavljam opciju 'bumo videli'.
    Šta ako ih posere dobar trener, par dobrih igrača (tipa nas rpg) livaja se digne, perišić ostane, atmosfera krene i počnu pobjeđivati? Zašto mislite da je to nemoguće? Kalinić je igrao u dosta klubova (velikih) i prošao dosta zemalja, pa da je drvo drveno neki k je morao naučiti o tom poslu (nogometu). Ne tvrdim ništa i vjerojatno budu negdje kak i prošle sezone samo velim da ne treba unaprijed radit sprdnju jer se to njima obilo o glavu već sto puta. Nismo isti!
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ta argumentacija da je igrao u puno klubova i ima puno brojeva u mobitelu mi je urnebesna.
    A i to da je možda naučio nešto o tom poslu igrajući tamo. Možda, ali samo možda. Možda zna okrenuti broj kojeg trenera ili igrača.
    Al ak se po jutru dan poznaje to će biti neviđeni debakl. Lik se ponaša kao da je sve vidio i sve zna i još drži prodike o jeziku i disciplini, a odavno poznat kao prgav, nediscipliniran i antipatičan igrač.
  • Captain America
    15.3k
    Šta ako ih posere dobar trener, par dobrih igrača (tipa nas rpg) livaja se digne, perišić ostane, atmosfera krene i počnu pobjeđivati?Droljo

    Malo previše ''ako''.

    Zašto mislite da je to nemoguće?Droljo

    Jer nas povijest uči drugačije. Meni je dovoljno vidjeti da o strožoj disciplini govori lik koji je bacao kapetansku traku, lažirao bolove u leđima, bio jedan od vođa svlačionice koji se zakačio s Lekom i nakon čijeg povratka u klub je sve ošlo u PM.

    Kalinić je igrao u dosta klubova (velikih) i prošao dosta zemalja, pa da je drvo drveno neki k je morao naučiti o tom poslu (nogometu).Droljo

    U nijednom ozbiljnom klubu se ne uskače iz svlačionice na poziciju SD jer se taj posao ne uči za vrijeme igračke karijere. Kreneš ili kao scout ili kao asistent SD ili trenera, ali sigurno ne kao čelna osoba sportskog sektora.
  • Miro Vugrinec
    2.4k
    Moram reci sto se tiče 1 hnl da smatram Osječane iduće sezone našim najpribližnijim konkurentima, jako pametan i dobar posao rade. Mladog Matkovica su izbrusili, da ga prodaju neće previše izgubiti jer će zaraditi nekih 4-5 milijuna na račun godina i uzet će 2-3 odlična igrača za hnl prilike. Sad su doveli jelenica koji je u Varaždinu ihrao odlično i koji je naše dijete, školovan stoper koji zna igrati i sigurno će još napredovati. Uz njega dovode i Kalaicu koji je odlična kvaliteta za hnl, također jako školovan stoper odlične tehnike i skok igre, a i od nas će dovesti Cavlinu koji je po meni najveća kvaliteta golmanska u hnl i to će iduće sezone potvrditi gdje god branio, također golman odličnih tehničkih kvaliteta sto govori da ce Osječani graditi igru iz zadnje linije. U zimskom roku su apsolutno pogodili s našim bivsim juniorom Jurisicem. Imaju u sredini Pusica,Nejasmica i Cokaja, po meni poslije naše najbolju veznu liniju u hnl. Gore ako im ostane mierez imaju i ozbiljan napad za hnl, Bukvic i Omerovic također mladi i jako potentni igrači, tu je i Lovric koji je sasvim solidan joker za HNL ipak kakav god da je to je igrac odličnog šuta i može biti koristan s klupe. Ako dovedu još jednog dva dobra igrača uz dobrog trenera vidim ih iduće sezone defintivno ispred rijeke, a moguće i Hajduka. Naravno mi smo broj 1 hehe
  • marcio amoroso
    34k

    Duarte je također jako dobar igrač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.