• Ludovic IX
    6.2k
    zlatno doba perica je bila sezona kad smo primili samo jedan gol u skupinama el di je sa ktc-om igrao u paru. Onda je bio i reprezentativac.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Mislim da Perić više ne može igrat u Dinamu, jednostavno nema mjesta više, realno smo dosta pokriveni sa igračima na stoperu koji će više biti za rotaciju + tražimo pojačanje na toj poziciji. Boška bi ipak zadržao na nekoj posudbi jer on uopće nije loš igrač kada nije ozlijeđen, vjerujem da kad bi dobio kontinuitet (koji u Dinamu baš ne može trenutno imat) mogao biti vrlo dobar ako ne bude ozljeda
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Tad je sa KTC-om igrao Lauritsen, a ne Peric. :wink:

    Inace, nadam se konkretnim imenima kao RPG na zimu i ovaj prijelazni rok, nikakvi Radeljici i slicni kojima bi igranje za Dinamo bio vrhunac karijere. Svaka cast momku, ali za nesto vise u europi nama treba iskustvo igranja u jacim ligama od hrvatske, moldavske.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    dosadili su guranjem zagorca a i on vise nek kaze dosta je i krene u karijeri trenera ,mislim da ce bit top ako uskoro krene
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Manchester City je upravo produzio Carsona koji je u realnosti odavno vec u dubokoj penziji. Zig Zag..
  • NitkoBitan
    13.6k
    dosadili su guranjem zagorca a i on vise nek kaze dosta je i krene u karijeri treneraKujtim Shalla

    Primat ce placu od 300-400k do kraja ugovora. Nije on kriv sto se moze jos par sezona tu zajebavat za dobre pare, kriv je onaj koji mu je to omogucio dugogodisnjim ugovorom. Za tu placu smo mogli dovest boljeg golmana :monkey:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    sve stoji, Ali isto se ne slazem da se treba cekati Boleta pogotovo g poslati na posudbu negdje a placati mu masnu placu kao i pericu. Njihove place su ogromne i odnosu na situaciju u kojoj se nalaze,Špika takodje..Mislim da su prosla.vremena sentimentalnosti, svaka cast za sve ,postujem svakog ko nosi sveti dres. Ali ili jesi ili nisi za dinamo. za rotaciji imamo dosta mladih a i jeftinijih igraca . Svaki ozbiljan klub se prvo rjesava viška . Peric i Bole oslobadjaju jednu jebenu placu koja se moze koristito ili na povisicu petku ili za jedno brutalno pojacanje
  • NitkoBitan
    13.6k
    sve stoji, Ali isto se ne slazem da se treba cekati Boleta pogotovo g poslati na posudbu negdje a placati mu masnu placu kao i pericu.Kujtim Shalla

    Gdje sam ja spomenuo Perica i Sutala? Ispada da meni odgovaras za nesto sto nisam napisao. Mozda se referiras na neciji drugi upis.
  • Haza
    1.6k
    Objektivno, za očekivati je odlazak Perića, Moharamija, Štefulja, Topića, Jurića, Brkljače, Lukanića bez odštete, Emreli i Bočkaj neka mala odšteta, i već ovo nam oslobađa proračun za 3 mil eura godišnje samo na primanjima u bruto iznosu. Šutalo, nećemo ga dati džabe, ali mu se gleda posudba i to u inozemstvo. Petković, navodno je problem njegovog odlaska, što djeca od Jerka Leke po ugovoru o rastavi, ne smiju u inozemstvo do svoje 18 godine. To znači da Petka neće pratiti supruga, pa je zato voljan ostati u Dinamu uz novi ugovor. Naravno, ovisiti će i tko ga želi, Petko ne želi u Tursku, ali bi negdje bliže otišao...
    Osijek ima sljedeću situaciju, Boto je neovisan, i nema problem surađivati s nama, stoga su nam vrata Osijeka opet otvorena. Ali naravno, ne za Matkovića, njemu je cijena otišla u nebo.
  • Laugreano
    1.8k
    Ovako nekako i najrealnije izgleda. Brkljaca, Topic mislim da idu besplatno ali uz buyback ili postotak prodaje. Mislim da ce nasi ici posto poto po Miereza. Njima suradnja s nama moze samo dobrog donest. Posudba Cavline, Brodic ili Kule kao dio transfera za Miereza...
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    ma da ,sa tobom sam se slozio pa nadovezao. Oprosti ako je problem ,do mene
  • Haza
    1.6k
    Što se tiče suradnje Dinama i Belupa, iz razgovora s ljudima bliskim Belupu sam saznao sljedeće. Njih ne zanimaju posudbe, oni žele suradnju s Dinamom na način da izlazni juniori Dinama koje Dinamo ne vidi kao prvotimce, oni uzmu besplatno, a Dinamu ostane postotak i buy back opcija. Nešto tipa Čavlina.
    Interesantni su im Majić i Koščević. Mislim da nam je takav vid suradnje dobar, Crnac i Šakota su najbolji primjer toga.
  • Zagi
    5.9k
    Prvo filijalu objaviti. Tko će tamo od klinaca igrati, treneri, iskusni igrači itd.
    Ovo sa Bravom se čini kao da se Lesi po običaju požurio sa ekskluzivom, a pojma nema.
  • Plavi herc
    5
    mali košćević je odličan, Belupo bi bio odlična sredina za njega po pitanju daljnjeg razvoja...iskreno, nadao sam se da će ga Jakir po završetku sezone par tekmi staviti u igru...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions