• Orc123
    8.2k
    nek ga nose. Peric koji je solidan stoper, nekad prije je bio reprezentativni potencijal je puno kvalitetniji stoper od Radeljica. Ja fakat ne kuzim ako nam Peric rotacija ili igrac kojeg bi se rado rijesili kako onda je bolje rjesenje dovesti Radeljica i pritom ga sigurno platiti cca 2 mil eura a s druge strane boljeg i apsolutno usporedivog stopera imas vec u klubu!? Siguran sam da su to sve izmisljotine od novinara, jednostavno nije realno ni normalno da bi ga dovodili! Netko spomenuo Duartea, isto dobar stoper ali nam takav sigurno ne treba. Treba nam stoper kao sto je bio Tonel, Sigali, Cufre, ktc, igrac takvog pedigrea...dinamo si to u ovom trenu moze priustiti. Ukoliko gledamo stopere ala Duarte, Radeljic, Galesic onda bolje da ne dovodimo nikoga i da gledam i dalje Sutala, Perica i Ristu kao rotacije....
  • Peškaman
    4.5k
    Što kažete na Ivana Prtajina,igrač Wehena,ispali su u treću Bundesligu.
    Prema Transfermarktu košta 1,7mil E.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    ne. Tovar je i nekako ga ne mogu zamisliti u Dinamu, a vjerojatno ne može niti on sebe.
  • Jos-Optimus
    2.3k
    Meni je smiješno da netko može misliti da je Radeljić bolji od Perića, pod uvjetom da je zdrav. Pa Perić je igrao neke od najvećih naših utakmica, čovjek ima problem s ozljedama i zato ne možemo računati ozbiljno na njega, ali on je avion za cijeli HNL
  • Izet Hajrović
    2.2k
    statistički je bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji, stoper grupne faze LP prošle sezone. Bilo bi zanimljivo vidjeti ga u kombinaciji s Maxom na pripremama. Ne tako davno bio je reprezentativac, a njegovo zlatno doba u Dinamu bilo je s Josipom Šutalom u paru, pretpostavljam da mu svakako bolje odgovara igrati u paru s modernim stoperom koji ima smisla za izgradnju igre kao što je bio Jopa i kao što je Bernauer. KTC je klasični stoper, možda i staromodan, fizički jak, nosi sve u duelima, ali izgradnja igre mu je mana. Dva ista profila stopera u paru nikome nisu donijela nešto dobro.
  • sanjinlego
    3k
    Trač! Yusuf Kabadayi ponuđen preko ljudi koji zastupaju i Gabriela Vidovića!

    Edit: Navodno, Schalke neće otkupiti njegov ugovor i vraća se u Bayern.
  • rioda
    4.9k
    Prvi čovjek Lokomotive Božidar Šikić ima dogovoren sastanak sa sportskim direktorom Dinama Markom Marićem.

    "Bit će sigurno zanimljivih tema za razgovor. Mi smo jedini prvoligaši iz Zagreba i normalno je da komuniciramo i razgovaramo. Vidjet ćemo što zanima Dinamo, možda neki naši igrači, ali možda i mi isto tako želimo dovesti nekoga na posudbu", kaže Šikić za Sportske novosti.

    Glupo mi je što ovakve informacije daje u javnost, al to je vjerojatno s ciljem dizanja cijena. Mislim da će tema biti i Živković koji bi se mogao vratiti tamo na posudbu
  • Zagi
    7.9k
    Imali smo enormne probleme sa defanzivnim prekidima.
    Ne, Perić ih neće riješiti kada je valjda 70% šanse da nakon priprema osjeti kvadriceps i odigra 0 minuta cijelu sezonu.

    Recite iskreno, ne želim stopera iz HNLa . A ne usporedbe sa Dinom.
    Po čemu je Radeljić bolji od Perića? Za početak po odigranim minutama...
  • Orc123
    8.2k
    kolko ja Znam Peric je u treningu i za mjesec dana bit ce i vise nego spreman za pripreme koje ce trajati jos mjesec dana. Cemu onda dovoditi stopera istih kvaliteta sza nekoliko mil eura ako ni jedan nije za prvih 11? Koja je logika to?
  • Nogo
    3.8k


    Sanjine, šta nije čudno da ljudi koji zastupaju Vidovića nude igrača iste pozicije i istih godina u Dinamo?! Nema mi neke logike. Ako dođe Pjaca, pa Stojković je tu čisto sumnjam da ćemo dovoditi još nekoga na lijevo krilo.
  • sanjinlego
    3k


    Ne kažem odmah da je transfer gotov. Ima mi logike ako nam je Vidović "skup" .. ovaj može igrati i desno i lijevo, nije primarno lijevo krilo.

    Čitao sam baš komentare, i navijači su 50/50 .. samo da ne bude novi Dajaku, a i statistika nije nešto.

    Po meni, iz drugog plana, naša dva najveća pojačanja za sljedeću sezonu: Petar Sučić i Luka Stojković (bez ozljeda).
  • Mr Anderson
    8.4k
    Perić je uvijek spreman za pripreme, onda kad krene prvenstvo, on se ozlijedi nakon par kola. Najbolje bi ga bilo prodat, ali obzirom na godine i Jeremija sindrom teško će ići. Dat mu papire i riješiti tu priču. Šutala pričekat da se pokuša nametnuti do kraja prijelaznog roka, ako ne ide isto ko i s Perićem. Plaćaš ih da bi se rekreirali i išli po terapijama.
  • Zagi
    7.9k
    Ali Orc, taj film smo toliko puta već gledali.
    Dino je spreman, motiviran, fali mu nogomet. Odradi pripreme, trener ga hvali.
    Neka navodno sitna ozljeda u prvih par kola i nema ga do kraja sezone.

    Kužim, nisi za Radeljića . Sve pet.
    Ali ne može biti argument da nam ne donosi ništa kada imamo Dinu koji je sličnog profila.
    Stoji to u teoriji ali ne u praksi kada je Dino 4 od 5 sezona isključivo po rehabilitacijama.

    Drag mi je Dino i mislim da je podcjenjen unatoč svojim, nekim manjkavostima ali ja na njega više ne računam.
  • Nogo
    3.8k
    Meni je Perić solidan i sve ali mislim da je vrijeme za rastanak i prodaju ako bude zainteresiranih. Boška bih dao na posudbu jednu sezonu pa vidio šta s njime jer nas nije malo koštao a treba mu kontinuitet.

    Perkovića bih koristio i njemu najbolje godine tek idu i cijena može samo rasti. Jedina da sleti neka ponuda 5m + e onda bi razmislio o prodaji.
  • dinon7
    933
    Boška bih iskreno volio vidjeti jednu sezonu u Lokomotivi. Vjerujem da može još dosta dati samo treba kontinuitet i manje presinga na svojim leđima. Također i Rukavina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions