• Olmic
    3.7k
    sad kad bude silvio anoic ili kak se vec zove kaj je igrao u romi a sad je u cibaliji hahaha
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Plan mi se čini u redu, jedino smatram da bi nam trebalo desno krilo, i u slučaju da Kaneko ostane. Ostalo mi se čini sve super ako će biti po planu, jedino me brine šta ne računa toliko na Perkovića baš i čini mi se da bi ga mogli prodat ovo ljeto.
  • Laugreano
    2.5k
    A Ballo je frend sa RPGom. Igrali u Monacu skupa. Lajkao mu je na Instagramu slike sa proslave. Ajmo novinari ekskluziva :grin:
  • Peškaman
    4.5k
    Drugi golman bit će Danijel Zagorac (37), koji ugovor ima do 2026. Tu je i mladi Faris Krkalić (21). Ako se nađe neki klub, Krkalić će na posudbu.deki87

    Poštovanje Zagorcu ali mislim da bi se trebalo u 'nabavku' drugog golmana,ako će Krkalić već negdje.
  • The Undertaker
    5.5k
    Radeljić je baš ono što Dinamu treba. Dovoljno iskusan i kvalitetan za Europu a opet dovoljno jeftin da ga možemo platiti. Šteta što nismo uboli Uremovića kad smo mogli ali i Radeljić je dobra alternativa.
  • Peškaman
    4.5k

    I to ugovor završava 30. Lipnja 2024 :lol:
    "Doznajemo", već vidim.
  • sanjinlego
    3k
    Dinamu trebaju stoperčine, za Europu! Kao nekada Dilaver i Theo, u paru. Ako ne griješim ..

    Treba ti jedan koji zna otvarati igru, a drugi koji ce kupiti lopte .. kao Lovren i Gvardiol na Svjetskom prvenstvu.
  • dinon7
    888
    Možda je mali off-topic, ispričavam se ako je ali se spominju nasi igrači
    JOSE BOTO je u središtu medijske pažnje zbog mafijaškog napada ili brutalnog upozorenja kojeg je dobio. Naime, dok je sportski direktor Osijeka na odmoru u svom Portugalu, njegov auto u Osijeku propucan je sa sedam metaka. Navijači Osijeka na to su organizirali skup podrške omiljenom direktoru. Usprkos naslovima da Boto zbog napada odlazi iz Osijeka, on je još jače prionuo poslu.

    Branimir Kalaica (25), stoper Lokomotive, sve je dogovorio s Osijekom. Boto jako dobro zna Kalaicu iz vremena dok su obojica bila u Benfici. Portugalac je bio šef skauta slavnog kluba, a Kalaica igrač mlade i rezervne momčadi. Kalaica je poniknuo u Dinamu, iz kojeg je kao 18-godišnjak otišao u Benficu. Tamo je proveo šest godina, a posljednjih godinu i pol igrao je za Lokomotivu.

    Boto temeljito jača obranu Osijeka jer u taj dio momčadi doveo je još Luku Jelenića (23), standardnog stopera Varaždina, i Marka Soldu (20) iz Dinama. Potonji je zadnju sezonu zapaženo igrao na posudbi u Gorici, a u Osijek dolazi uz odštetu od 400 tisuća eura i 10 posto od idućeg transfera. Tu nije kraj snaženju Osijekove obrane. Boto je dogovorio i dolazak na posudbu Nikole Čavline (21). Jedan od najboljih golmana SHNL-a se iz Lokomotive vraća u Dinamo za 700 tisuća eura, ali odmah ide na posudbu u Osijek.
  • Laugreano
    2.5k
    I to ugovor završava 30. Lipnja 2024Peškaman

    To je ugovor posudbe sa Fulhamom. Sa Milanom mu zavrsava 30.6.2025
  • NitkoBitan
    17.8k
    Drugi golman bit će Danijel Zagorac (37), koji ugovor ima do 2026.deki87

    Lijepo je da mislimo na buducnost :roll:

    Drugi golman nam je drugi izgleda samo po placi, jer bi po performansama, kvaliteti i godinama trebao bit treci, ili mozda od iduce sezone i u mirovini. Mi nek se iduce sezone molimo za zdravlje (i formu) Nevistica...

    Klubovi u Hrvatskoj (ne samo mi) su izgleda alergicni na imanje dva kvalitetna golmana koja si medusobno pariraju. To je ocito segment na kojem se sparaju euri.
  • Orc123
    8.2k
    Sve koji vele da se Radeljica podcjenjuje molim da mi izdvoje jedaan segment igre u kojem je on bolji od recimo Dine Perica s kojim je usporediv po svemu?! Svi Se slozili da Dino nije za prvih 11 Dinama kakvog zelimo gledat...pa ajde da cujem....evo samo jedan segment je dovoljan....i uopce ne mislim da je Radeljic los, ali koji ce klinac nama, a takvih koji su cak bolji se zelimo rijesiti...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dosta stvari iz ovog osvrta 24sata mi se ne sviđa, ali baš bih bio iznenađen da na Mauru odlučimo zaradit od toliko škarta u ekipi. Jedini pristojan stoper ljevak u ekipi.
  • The Undertaker
    5.5k
    Zanimljivo da su sva četvorica (manje ili više) prošli Dinamovu školu nogometa. Zna Boto što valja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions