• The Undertaker
    5.5k
    Pa očito je da se na Perića i Šutala više ne računa, barem ne kao startere.
  • dinon7
    888

    Za mene osobno je Duarte iz Osijek puno kvalitetniji stoper od navedenog Riječkog dvojca.
  • Nolifer
    8.2k
    Ili je neki deal š njima vezano za Miereza. Mi njima neke, oni nama Miereza po pristupačnoj cijeni. Ne znam, maštam, pa nagađam, ili nema veze jedno i drugo...
  • CastAway1986
    1.5k
    hvala Bogu da je netko iskomentirao Radeljica, neznam čemu hype lik ima samo visinu i ništa drugo , da li je netko primjetio kako se pogubi kad treba uštopati loptu i kako je šlampav pa u Širokom Brijegu dok je igrao komentirali su kakav je panj, da je napredovao u Sheriffu jest al je smiješno spominjati ga u kontekstu Dinama...Jedino mladi Galesic bi mogao iz HNL-A, Perkovica imamo od vani naših Lovren ili čak Hrvoje Smolcic koji je višak u Eintrachtu..
  • Olmic
    3.7k
    smolcicu je menadzer Bara
  • CastAway1986
    1.5k
    e to sam smetnuo s uma ali ono nije uopće loš stoper kad smo propustili Jedvaja..I da ima u Olimpiji onaj mladi Ratnik mislim da je on veliki potencijal
  • Crni86
    3.9k
    Ako ce KTC biti zamjena od iduce sezone, da li to znaci da u prvih 11 ostaje Max? Imam filing da cemo pravog Maxa upoznat tek iduce sezone a onzirom kako se dizao prema kraju sezone. Mislim da mu je trebalo vrijeme adaptacije.

    Isto tako bit ce bitno da li igramo s 4 ili 3 iza. Ili cemo i dalje kombinirati te dvije postave. Mislim da je RPG prvo rjesenje za desnog beka, rile ce biti zamjena ili po potrebi stoper, na kraju je najvazniji njegov utjecaj na ekipu i mlade jer je jedan od lidera svlacionice i pozitivno bahat. Prema natpisima uz ogija cemo dobit jos jednog lijevog beka tako da smo tu popunjeni. Kaj se stopera tice reko bi da ce u prvih 11 biti Max plus novi stoper. KTC je tu prva zamjena uz rileta koji se nadodaje sa desnog beka. Zivkovic mora na novu posudbu i bilo bi idealno mozda da upravo on bude prvi igrac koji ce otici u Bravo. Na Perkovica ako se ne racuna kao startera bi iskreno prodao, jer bezveze da sjedi na klupi i gubi na vrijednosti, a ocito ima nesto sta koci njegov potencijal. Kaj se Sutala i Perica tice, obojica nam nisu potrebna i mogu ostati ali jedino uz drasticno smanjenje placa jer nema smisla da 4. i 5. stoper imaju vece place od stopera koji je u prvih 11 (za Maxa ako se ne varam se pisalo da ima 300k?!). I kad se sumira Max,perkovic, rile to su sve fizicki slabiji stoperi i vjerujem da ce se dovest jedan fizicki mocniji stoper, ali koji je opet malo bolji s loptom u nogama od KTC-a.
  • scooniepenn
    3.3k
    Sve si lijepo detektirao, osim da je KTC fizički slabiji stoper. Ne mora čovjek imati 195 i 90 kila da bi bio životinja. Možemo razgovarati o njegovoj visini, ali njega u duelu ne može nitko odnijeti ili na snagu izdominirati.
  • Crni86
    3.9k
    tek sad vidim sta sam napisao haha mislio sam na rileta maxa i perkovica, KTC je jedini koji je fizicki mocniji i uspio je donijeti taj balans i bas zato ako KtC seli na klupu i novi stoper mora biti fizicki mocniji kako bi donio balans Maxu.
  • Paggini
    21.7k


    Vezano uz stopere, dobro si napisao, samo bih nadodao vezano uz Perkovića da mislim da mora i treba igrati jer sve što je na stoperu pokazao (uz naravno KTC-a) je davalo jako, jako, jako dobre znakove.

    Nije igrao puno utakmica, dvije ili tri ako se dobro sjećam, ali u svakoj su izgledali fantastično jedan i drugi. Uz to, ljevak je, to ne smijemo smetnuti s uma. Perkan je budućnost obrane i ni pod razno ga ne bih prodavao. Uz to, može i uskočiti na lijevog beka ako Ogiwara bude ozlijeđen. Takav potencijal i polivalentnost se ne smije olako prodavati.

    Živkovića na posudbu, Maxa zadržati i rotirati za HNL, dodati jednog vrhunskog stopera ala Jedvaj ili netko sličnog profila i mislim da smo top topova.

    Šutala i Perića bih prodao ako ponuda ima jer ne mislim da imaju budućnost u Dinamu. Time bismo na stoperima imali KTC-a, Maxa, Perkovića, dodatno pojačanje i prinuđenog stopera ako treba - Ristovskog, uz juniore koji mogu dobiti koju minutu tipa Cvetko. To izgleda i zvuči jebeno.
  • San Lorenzo
    16k

    Pa evo na prvu, bolji je u iznošenju lopte...u svim derbijima koje je Rijeka igrala ove sezone je bio među najboljim igračima, protiv nas na Maksimiru odigrao fenomenalno i bio najbolje ocjenjeni igrač utakmice.
    Ne kažem da treba potrošiti 3 milijuna eura za njega, ali do milijun, zašto ne...za razliku od Perića i Šutala, ovaj je zdrav i samim tim može se na njega računati, a ptetpostavljam da bi igrao i za manju plaću nego spomenuti dvojac.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Ne bih ja Perkovića svrstao u slabije

    EDIT: Potpisujem sve što je kolega @Paggini napisao
  • Mlađi referent
    12.3k
    bolji je u iznošenju lopteSan Lorenzo

    Statistički gledano Radeljić je među lošijim stoperima lige na lopti

    A nije ni da ti treba statistika doduše, čovjek se pogubi s loptom
  • Droljo
    8.2k
    Zanemarimo boška i perića, ako mi dovedemo radeljića kraj živih maxa, perkovića, ktc-a, rpg-a, ristovskog i talentiranih juniora možemo se zapitati o sportskoj politici kluba. Naravno da to nije istina i da novinari naklapaju bez veze.
  • Facke
    3.7k
    Kaj se Radeljica tice zainteresiran je VfL Bochum za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions