• Mlađi referent
    11.4k
    Hoćemo imat neki brojač koliko puta će Olivari kroz ljeto napisat “mercato”?

    I btw. prvi put nakon dugo vremena sam optimist da će se igrači dovodit po profilima, a ne samo imenima i površnoj statistici
  • Orc123
    6.2k
    Ako se mislimo pojcati jedino kaj iz hnl ima smisla su Pasalic, Mierez, Matkovic i Pusktas....koliko su oni realni ostavljam vama na prosudbu. Sve ostalo po meni ne moze biti u prvih 16 Dinama. Ima jos mladih talenata ali pisao sam vec o tome, sada nam trebaju igraci za rezultat a ukoliko se uđe u LP lako dovedemo na zimu 2 talentirana klinca za ozbiljniju lovu.
  • Nemrem99
    21

    Kakve veze ima njegov odlazak prije 7-8 godina s tim da je sad s nama na tribini? Otisao je i Kule prvom prilikom pa nije bitno...

    Kalaica je top 5, 6 stopera lige trenutno
  • Ludovic IX
    6.2k
    Što osijek dobiva sa posudbom cavline? Pa očito ne vjeruju svojim golmanima a njima iduće sezone treba rezultat. 4.mjesto više nije dovoljno. Posudba dobrog igrača u tom slučaju ne može bit loša ideja.
  • Nolifer
    7.1k
    Moje želje: Čavlina, Pjaca, Mierez, Galešić, Radeljić... Jedno su želje, drugo mogućnost....

    Ovo sa Čavlinom ne znam ima li Osijek smisla. Mislim da bi Nevistiću dobro došla zdrava konkurencija u tipu Čavline, pa da se jedan i drugi bore za prvo mjesto u Dinamu, ako će doć do tog transfera....Zašto bi pojačavali konkurenciju, kad smo i na toj poziciji tanki...

    Ako se nedaj Bože ozljedi Neva, eto problema i zato bi Čavlina bio top izbor, jer bi bio spreman uskočit umjesto Neve....
  • Ludovic IX
    6.2k
    ako bi bio na klupi 6 mjeseci, i nebi bio spreman uskočiti umjesto Neve kao što ni nevistic nije bio spreman uskočiti umjesto Livija.

    Ja gledam na tu posudbu kao zalog za budućnost. U osijeku će imati pritisak, u osijeku će igrati Europu, i postati će još bolji golman nego je sad. A zapravo, tek kad krene pritisak, vidjet ćemo od čega je sazdan.

    A ako se stvarni pokaže da je dobar, nije nemoguće da nevistic dobije ponude koje bi zadovoljilw sve uključene i da nam iduće sezone opet treba prvi golman.

    A Osijek će godinu dana imat golmana koji ako sw pokaže da je dobar, donesti će im 5-10 bodova više nego što bi imali..a to može značiti 2.mjewto umjesto 4. npr i kvalifikac9je za europsku ligu umjesto ecl
  • Nolifer
    7.1k


    Ne mora značit da će bit na klupi 6 mjeseci. A vidiš ja prije gledam tako da će tu u Dinamu imat veći pritisak nego u Osijeku. A i zašto bi pojačavali konkurenta, ovako smo sigurniji za još jednog golmana. I ako Neva dobije ponudu za van recimo, imaš odmah spremnu zamjenu u tipu Čavline...
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k
    Meni je otkup Čavline i posudba u Osijek odličan deal, ali nama treba dobar drugi golman. Zagi i Krkalić me nisu uvjerili da su kvalitetna zamjena niti za SHNL, kamoli za LP/EL.
    Kad pričamo o stoperima, kaj je s Perkovićem? Za sve Galešiće, Radeljiće i slične koje navodite Perke je avion. Trebao bi dobiti više prilika ove sezone na stoperskoj poziciji. Ili će ga Jakir opet koristiti u rotaciji na beku?

    Iz SHNL bi jedino volio vidjeti Pjacu (realno da će doći) i Miereza (upitno zbog love koju će Osijek tražiti)
  • Facke
    2.8k
    Jedna stvar za Kaneka. Da su nasi znali zabiti Kaneko bi imel 15 asistenciji. Kulke put je namestil loptu a mi nisme to zabili.
  • Droljo
    6.5k
    Ja ne razumijem da vas se toliko zapalilo za radeljića? Lik ima 26 godina, pola milje vrijednost po tm... Spor ko blato, visok 3 metra. Nadam se samo da mu pumpaju cijenu pa ga uzme neka astana. Zamislite da nam igra u lp protiv nekog krila tamnoputog crnca na motoru, podero bi ga ko baba gaće...
  • Laugreano
    1.8k
    Sve se bojim da Mato Galic zna nesto sto mi ne znamo.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Jučer sam pogledao podcast s Jakirovićem. Nije bilo previše zanimljivih pitanja za budućnost kluba, ali potvrdio je da se ide na otkup Čavline pa će se onda dogovoriti s njim kako dalje, ali vjerojatno je posudba u pitanju. Također je i za Krkalića rekao da ide negdje gdje će braniti jer je puno napredovao kroz treninge i treba mu kontinuitet. S obzirom na sve navedeno, ja očekujem dolazak nekog zamjenskog vratara.
  • Orc123
    6.2k
    ma ja sam siguran da ne zelimo Galesica i Radeljica. Pa nisu retardirani.....Galesic nit je standardan u Rijeci, a Radeljic je kopija Perica ali puno losiji stoper koji nema nikakvog iskustva u europskim utakmicama. Bolje da nikog ne dovode nego tu dvojicu. Reko Jakir da zelimo bolje stopere, ovi to milijardu posto nisu!
  • Laugreano
    1.8k
    https://www.transfermarkt.com/luka-topalovic/profil/spieler/991744
    Da li je netko gledao ovog talenta? Tek navrsio 18god.ima dobru sezonu u 1 ligi.
    Pise da smo zainteresirani uz Inter i Atalantu. Posalje link kad nađem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions