• Cosey
    468


    Nisi znao. Jebi ga, ista stvar je bila i prije dosta godina za većinu navijača Dinamo u vezi Mamića pa je završilo kako je završilo. Skupo smo platili neznanje.
  • rioda
    3.6k
    Šibenik predstavio novi stadion

    Imaju sve spremno, osim financija :grin:
  • Ludovic IX
    6.2k
    neznam ko nije znao za Mamića i što radi.. A većina je bila protiv njega još 2003.-e.. kad smo mu bacili košulju natrag u glavu na proslavi naslova..

    kad vidimo da je borba trajala 20 godina, ovo je čudo da je dinamov duh još ne živ, nego jači nego ikad
  • Cosey
    468
    jao da mi je vidjeti Šarane kako će se braniti od ovog i predstaviti Nk Osijek kao "Najzdraviji privatni sportski kolektiv u Hrvatskoj"DrawTube

    S ovim se slažem. Ponavljam, slušam ih i nisu mi ni najmanje jasni. U redu, ne zanima ih kaj se događa kod drugih, ali kog ti foliraš s tom spikom o najzdravijem sportskom kolektivu u Hrvatskoj.
    Ovo je kao slučajno. Mene ne bi začudilo da budu prvaci i igraju euro grupe za par godina i isto tako da za desetak godina propadnu, a sve kao zdravo.
  • BBBaranja
    2.1k

    Blizu si istine..Zeka je potpisao neke ugovore s nekim tatinim sinovima,što se portugalcu nije svidjelo i to je kažu kap koja je prelila čašu i on je postao bivši..a sad izgleda ti očevi preko nekih svima nam znanih ljudi utjeruju strah u kosti
  • Cosey
    468


    U redu, bio sam klinac onda pa se neću raspravljati s nekim tko je dosta stariji, ali nisam siguran da je većina kužila.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    zna li se o kojim se točno igračima radi?
  • Mali Zeus
    10.6k
    S ovim se slažem. Ponavljam, slušam ih i nisu mi ni najmanje jasni. U redu, ne zanima ih kaj se događa kod drugih, ali kog ti foliraš s tom spikom o najzdravijem sportskom kolektivu u Hrvatskoj.Cosey

    Podsjećaju me na nekog. Hm.
  • Agramer86
    267
    Nevjerujem u niti jedan stadion u Hrvatskoj dok sudac ne označi početak utakmice na istom.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ne dajemo podršku navijačima, nego sportskom direktoru u situaciji koja je izvanredna. Na stranu svakakva mišljenja o kvaliteti posla kojeg radi i o njemu samom, ali nitko od zaposlenika sportskog kolektiva ne zaslužuje rješavanje problema preko nišana.

    Navijači su im svakakvi, po razini kmečanja su i nadmašili tovare u nekim situacijama, najviše mi digli živce nakon naše zadnje međusobne utakmice. Samo čekam da opet krenu vezivati riječi poput kriminal, poguranac i sl. uz sveto ime Dinamo. Toliko o njihovom čistom klubu.
  • Cosey
    468


    Ma ovi dolje su za sprdnju, ali ovo u Osijeku je puno ozbiljnije.
    Nisu baš toliko naivni, zato me i čudi ta mantra o najzdravijem klubu.
  • Joza
    369
    ne dajemo podršku navijačima, nego sportskom direktoru u situaciji koja je izvanredna. Na stranu svakakva mišljenja o kvaliteti posla kojeg radi i o njemu samom, ali nitko od zaposlenika sportskog kolektiva ne zaslužuje rješavanje problema preko nišana.Izet Hajrović
    Slazem se kad se situacija tako sagleda, ja sam malo vise sa emocinalne strane i u smislu tko ih sisa.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Slazem se kad se situacija tako sagleda, ja sam malo vise sa emocinalne strane i u smislu tko ih sisa.Joza

    Ne treba to gledati tako uskogrudno. Ovakve stvari utječi na cijeli hrvatski nogomet.
  • Joza
    369
    Da, slazem se. Kvalitetno ste me argumentirali.
  • Dudu9
    604
    Ovo u Osijeku je katastrofa za Hrvatsku i naš nogomet, to vrijedi i za Osijek a i za Dinamo, jer ako Vlada sa policijom ne riješi ovaj slučaj je banana za sve, jer tako danas sutra neko može i SD Dinama napraviti a policija i pravosuđe šutit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.