• Tongo Doumbia
    4k
    Idemo biti realni, svi skupa. Prvi sam ja tu, par puta, direktno ili indirektno prozivan kao odvjetnik aktualnog trenera, s još par ljudi. Znamo svi tko su, skinimo ružičaste naočale.

    Ok, razumijem, lako je bilo, u tim trenucima, kada taj isti trener niže poraze s našim Dinamom (naglašavam našim), stati na kontra stranu, ukrcati se u vlak ili vagon gaženja po podu. Jebi ga, karta za takav vlak je sigurno najjeftinija, najpopularnija, u njemu ima najviše mjesta i svi su dobrodošli.

    Ali pogledajte sad, kakav je to osjećaj bio prije tri mjeseca. Pišeš na forumu svog kluba, svaki tvoj komentar prvo prolazi filter, odnosno bude promatran kroz prizmu Yakira, jer kockoglav si, fan trenerčine, bosančine, rektalni alpinist, odvjetnik i šta sve ne. Sigurno nije bilo ugodno čitati to. Još lakše je sad nazvati nas bleferima (kako se i njega samog nazivalo), jer jebi ga, drvili smo, udarali, eto tek tako. On je potom uzeo dvostruku krunu, a mi smo samo imali sreće što je ispalo tako. E pa ja ne dragi moji.

    Ja sam u svakom trenutku spreman na argument. Zašto? Zato. Kako? Tako. Upućeni su oni koji me privatno znaju, kako ja komuniciram, uostalom kako sam komunicirao i na temu trenera javno.

    Kažem, stani na crtu, preuzmi odgovornost. Argumentirajmo se, raspravljajmo, na koncu i ne složimo. Ljudski je, muški, dinamovski. Sutra ćemo se sresti na tribini, pružiti ruku, zagrliti na " ti si ponos Zagreba". I to je cilj svega ovoga, valjda.

    Ali jebanje majke, meni i drugima, nazivanja svakojakim pogrdnim imenima, to ne mogu i neću podržati. Niti se praviti da je to nivo foruma i da je sve u redu, uz sav respekt svima.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ja cu pricekati da Netflix snimi seriju :lol:SAS1987

    Novi netflixov serijal - True analyst.
    Zapocinje mini serijom - Krizy's summary - making of. (now with extra 30min footage behind the scenes).

    p.s. isprike na spamu, evo necu vise
    p.p.s go Krizy, go!
  • Crle
    512
    Iskreno, ja sam još uvijek malo skeptičan oko Jakirovića i da li je on dobar trener za Dinamo. Recimo do Betisa sam bio uvjeten da nije no u nekoj izjavi nakon utakmice sam primjetio da nije da baš ne zna što priča i da bi mogao biti ok. Na kraju je izvukao to prvenstvo i kup no i dalje sam skeptičan. Makar mislim da bi suradnja njega i Marića na kraju mogla biti nešto dobro, jer ako ništa ne čini mi se kao netko tko je tvrdoglav i tko nije spreman prihvatiti savjet.
  • criticus
    2.2k
    Ima li ikakav kuglački Dinamo, boćanje, kriket, bilijar, sinkronizirano plivanje samo da iman otić navijat za nekog do osmog miseca...
  • Zagreb1992
    1.7k


    S obzirom na broj Indijaca u Zagrebu komotno bi mogli kriket klub Dinamo napraviti :D
  • Droljo
    8k
    Ili šerpa klub dinamo da nose stvari na sleme debelim europljanima kad idu osvajat vrhove.
  • Dr Hofmann
    834
    Dragi svi, nemojte se bezveze svađati, makar znam da je to u principu normalno i možda tako i treba biti. Ne mogu Vam opisati kako je prokleto teško kada radi posla/života jednostavno ne možeš na tekmu, gledaš sve izdaleka i baš bude teško, pogotovo sada kada se Dinamo vraća gdje mu je mjesto. Sanjam taj raspali Maksimir, Sjever, gostovanja, Zagreb, njegove gužve i sve što mi je išlo na živce kad sam doma, i tek sad shvaćam koliko mi sve nedostaje
  • Boycie
    1.1k
    Imamo li konačni prosjek gledatelja ove sezone u HNL-u i ukupno sa Europom? Po brojačima, iako smo na kraju mrvicu dodavali, a prije toga malo više oduzimali...

    Ne znam koliko je ovo točno, svakako smo debelo iznad 10k koliko su nas većinu sezone zakinuli brojači, ali i ovako službeno bi rekao da smo preko...

    https://i.postimg.cc/q7cZG0Mx/Screenshot-20240528-214231-Instagram.jpg
  • DrawTube
    4.7k
    hoće li u statistiku biti uračunati i gledatelji il ne jer sam razmišljao da i ja obavim neku konačnu statistiku na kraju sezone ali ne želim preduhitriti "full-package"
  • Krizy
    43.2k

    Nisam to stavio jer ne znam koliko su pouzdane brojke.
    Samo ti daj, čak i da sam bio stavio, nema veze :up:
  • Kepec
    5.4k
    Kao zaključak ove sezone htio bih da svaka osoba koja je ikada izgovorila ili tek bude onu famoznu "Da nije Mamića ne bi bilo Dinama" pogleda naslov od prije 10 godina i ovogodišnji naslov.
    Da nije bilo navijača ne bi bilo Dinama i neka to shvate jednom zauvijek i neka vam to bude jedini i dovoljan odgovor za takve pacijente.
    Navijači su izgurali ovu sezonu, na tribini i na izborima, a proslavom dokazali kome pripada Dinamo. Pripada navijačima, onome iz Zagreba i onome iz Slavonije ili BiH jednako, a ne pojedincu. Pripada Purgerima koji su tu bez interesa i pred nama je jako svijetla budućnost koja nam, čvrsto vjerujem, nosi odnosno vraća sve ono kaj smo proživjeli proteklih godina.
  • NORTE
    11.4k
    u tisućama dječaka i djevojčica rodila ili učvrstila ljubav prema Klubu kojim smo mi ovdje toliko inficirani.

    To je meni bitno
    Neki tip
    U, itekako! Navijanje na stadionu i proslava na ulicama grada su bile najveće dinamovo u zadnjih 30+ godina, ako ne i u povijesti.


    onu famoznu "Da nije Mamića ne bi bilo Dinama"

    Navijači su izgurali ovu sezonu, na tribini i na izborima, a proslavom dokazali kome pripada Dinamo.
    Kepec
    Ova titula tj. dva trofeja na kraju vrlo teške sezone su dokaz svim tim hejterima dinamovštine, mamićoljupcima i trovačima da smo uspješni i bez lopova koji potkradaju klub.
    Proslava im je velika dodatna pljuska u lice.
    Živio dinamo!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ova titula tj. dva trofeja na kraju vrlo teške sezone su dokaz svim tim hejterima dinamovštine, mamićoljupcima i trovačima da smo uspješni i bez lopova koji potkradaju klub.
    Proslava im je velika dodatna pljuska u lice.
    Živio dinamo!
    NORTE

    Baš radi toga su ove titule izuzetno bitne, u suprotnom bi svi ti došli na svoje. Ne tako davno dok smo bili treći na tablici su bili itekako glasni po medijima, forumima i društvenim mrežama. Sad su se opet vratili pod kamen.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    A sad adio.
    Obećao sam si prije nekoliko mjeseci da neću kritizirati niti trenera niti igrače, samo podrška koju mogu dati a to je nigdje drugo nego na stadionu. Odšutio sam i nasmijao se na mnoge gluposti koje su tu napisane radi višeg dobra, radi kohezije svih Dinamovaca koja je kulminirala 10.03. a romantika je krenula 05.02. onoga trenutka kada smo dali do znanja svima "ne damo da potoneš"

    Toliko me zabolio palac koji će igrač igrati u prvih 11 i tko će nas voditi, mogao je i braco cigan iz malnarove noćne more biti trener, vjerovao sam u Božju pravdu i providnost.

    Jednostavno ne bi bilo fer, iz mog kuta da nakon toliko godina muke i patnje sada kada smo sa najboljim namjerama udarili temelje, da se krene u duhu građanskog u dugoročno bolje sutra doživimo fijasko iz očiju prosječnog promatrača.

    Napisao sam tada, meni je 10.03.bio potpis za uspjeh sezone, sve ostalo je bonus, nekima možda ravnoteža svemira ili karma, meni Božja providnost koja nam je dala obje titule i velika sredstva za početak iz nule od iduće sezone. Krenuli su tada a i dan danas ima debila na fb-u koji udaraju da će Dinamo uništiti ulica, a novinari su posebna priča, oštrili su kandže i bili spremni razapeti DP, samo po njihovu žalost nisu dobili materijala.

    Neki mlađi dečki na internetima pa i zoni, pogotovo oni koji nisu iz Zagreba proteklih 15 godina nisu imali ikakvog dodira ili ne znaju ikoga tko je imao veze sa terorom i mordorom usuđuju se relativizirati. Niti jedna titula u proteklih 15 godina nije vrijedna svih onih koji su omogućili da Zagreb i ostatak lijepe naše ponovno diše punim plućima Dinamo, štogod neki mislili o tome, tako je.

    Došao sam na zonu prije svega iz šale, a priča je htjela da dođe do zanimljivih rasprava, zaključaka i škola. Nikada nisam bio sveznalica i drago mi je kada mogu ubrati 1% nečijeg znanja, nadam se da sam također koju pametnu prosuo. To je ujedno i jedini savjet koji ostavljam ostalima tu, imajte sluha za druge, nemojte biti tvrdoglavi pod svaku cijenu, budite bolji ljudi.

    Nemam više što za reći, najbolje je otići kada je party na vrhuncu a mi napokon imamo Dinamo. Htio sam vas počastiti još jednim tekstom o Dinamovom proljeću ali ipak mi je dosta, naša borba za bolji Dinamo je rezultirala pobjedom, sada neka odgovorni ljudi kroje novu povijest.

    Idem odraditi skupine eura a možda i više, zatim od ljeta u velike nove privatne i poslovne izazove. Najte kaj zameriti za ono ružno, većina toga je bila u afektu, a ovi kaj zamjere, jebiga. Za ono lijepo, nadam se da ste skupa sa mnom smijali i ako je itko ubrao onih 1% čast mi je. Drage drkadžije, budite zdravi, veseli i glasni! Graž out :party:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.