• Mihael2305
    8
    istina, al ispravno bi bilo da se napravi model gdje se može ako imaš godišnju da prepustis svoje mjesto u online/ticket pointu ovima koji kupuju pojedinačno kartu. Jer bi se s tim sigurno zakrpalo par onih rupa koje već duži niz vidimo na sjeveru. Zapad nije problem već SD koji se ne može napunit iako je 'rasprodan' ili se taj dio ne može kupit jer je osigurano za godišnjake.

    I ako se uspije do nove sezone napravit taj model, najbolje bi bilo ostavit istu cijene godišnje i za sve navijače.
  • Captain America
    15.1k
    Jer je dolaznost godišnjaka na HNL utakmice u prosjeku manji od 40%, a klub je dosegnuo razinu gdje se i za HNL vrlo često traži ulaznica više, pogotovo za tribine za koje se i godišnja ulaznica može kupiti (SD i ZD). I onda nam se događaju rasprodani stadioni a na tribini sektor i pol prazan.Salva

    To je najveći problem na sjeveru. Dogovori se s grupom da se kao za Rujevicu interno podijele karte. Ili još bolje, zašto se ne otvori ZG kao most u cijeni ZD i SD? Ako se moglo pretprošle sezone, zašto se ne bi moglo i iduće, a očekuje se navala na karte?

    Godišnju kartu imam već 6 sezona zaredom, osobno ne vidim nikakav problem u nekoliko klikova online ili dolaskom na karatanu 4 puta u sezoni na uštrb toga da nam stadion doista bude pun kad je rasprodan.Salva

    Ja planiram uzeti godišnju za ZD, bez obzira na uključenost europskih utakmica. Ne želim se oslonit na (ne)stabilnost ulaznice.hr i izvisit za kartu kao član za vrijeme prvokupa s obzirom na izvjestan dupli broj članova u odnosu na kapacitet stadiona. Znajući sebe pojavit ću se na derbijima i zadnjem kolu, ali to mi je prihvatljiv trošak. Ovakvih poput mene sigurno ima 2K i izvjesno ćemo i iduće sezone razgovarati o ovome...
  • emilperska
    4.4k
    Otvaranje opcije godisnjih karata za sjever gore/zapad gore za ne BBB populaciju koja ne zeli placati zapad dolje bi rijesilo sve ove probleme koje tu navodimo vrlo vjerojatno. Ne vjerujem da to moze biti toliki trosak. Pa u sezoni 22/23 smo imali godisnje i za ZG i SG..
  • deda
    29.5k
    Trosak otvaranja zapada gore je nažalost iznimno velik. Stoga dolazi u obzir samo za velike utakmice. Zato godišnje za tu tribinu ne dolaze u obzir.
  • Bosskovitz
    8.4k
    A sto se tice cijena tj mjesta za stare " istocnjake", prije mjesec dana sam tu pisao o mozebitnoj dodjeli jedanog (ili 2)sektora zapada za ekipu koja voli i zeli ustati i zapjevati sa sjeverom a da im ostatak kazalisne publike ne sere. Nije to problem iskomunicirati sa ekipom i tako stvoriti svojevrsni kop na zapadu
    Osobno nikad nisam preferirao istok ali eto, ja bi prvi uzeo takve godisnje.
    Dakako, da to ne bude najsjeverniji sektor zapada. .odakle se sjever ni ne moze pratiti.
    Neron53

    Nemoguće je napraviti "kop" na Zapadu. Ja sam bivši istočnjak i stadion je nezahvalan za nas i naš mentalitet, ali nažalost to je tako dok smo na ovom Maksimiru, nadajmo se još samo sezonu i pol.

    Doduše, nije ni Zapad kaj je nekad bio. Došlo je tu dosta ekipe sa starog Istoka, vidjeli smo i u nedjelju navijanje, stajanje za vrijeme utakmice... to su stvari koje su nekad bile nezamislive na predpotresnom Zapadu. Atmosferu i mentalitet Istoka ne možeš umjetno stvoriti na jednom sektoru i nadam se samo da će na Kranjči na jugu, sjeveroistoku ili jugoistoku nastati nešto slično.
  • Pop corn
    6k
    Dragi članovi Plave obitelji,

    dojmovi od sezone koja je iza nas, a pogotovo od lude zagrebačke noći i proslave na Trgu nisu se još ni slegle. Idućih dana na društvenim mrežama kluba objavit će se brojne fotografije i snimke slavlja na ulicama diljem Zagreba, objavljen je i video koji rekapitulira nevjerojatnu sezonu, ali za naše članove pripremili smo još jedno iznenađenje.

    U znak zahvale na podršci koju smo imali tijekom cijele sezone, pogotovo u teškim danima kada je bilo važno “ne potonuti”, GNK Dinamo organizira fotografiranje za članove Dinama sa tri pehara koje su naši igrači ponosno podigli kao dokaz da su najbolji.

    Pozivamo vas da dođete ispod zapadne tribine ove srijede od 13h do 19h i fotografirate se s trofejima koje smo ove sezone zajedno osvojili!

    Fotografiranje je moguće samo za članove kluba tako da obavezno sa sobom ponesite svoju člansku iskaznicu jer ćemo vas pomoću nje identificirati pri ulasku u zonu za fotografiranje.

    GNK Dinamo Zagreb
  • NKDZ86
    514
    Bravo, svaka čast! Dolazim
  • Mrvica
    3.6k
    Svaka čast za ovaj potez, onima koji žive u Zagrebu itekako puno znači!
  • deda
    29.5k
    Obavezno ponijeti članske iskaznice bez njih nećete moći ući u zonu za fotografiranje. Ako niste član obavite svoje učlanjenje u fanshopu prije slikanja.
  • nemapredaje
    2.2k


    Ak sam ja član, a klinci nisu mogu li ući sa mnom?
  • deda
    29.5k
    E vrit na kram. Učlani ih u fanshopu prije slikanja.
  • Captain America
    15.1k
    Jel se može doći s online članskom prek ulaznice.hr?
  • deda
    29.5k
    Ne vidim zašto ne, ona je valjana isto kao i fizička.
  • nemapredaje
    2.2k



    Ja isto gluposti pitam, kad znam kakve ću odgovore dobiti :smile:

    Morati ću ih svakako učlaniti, a i ženu.

    Kad već idemo u lov na 42000 …
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.