• flexXy
    2.3k
    Petkovic jucer moze zahvalit samo predivnoj atmosferi i dobrim vibracijama ekipe kaj je slavila cijeli dan. Kad je krenuo pricat svoje budalastine sam se iskreno pribojavao da ce otic u losem smjeru sve skupa, zato svaka cast svima kaj smo ostali hladne glave i nagradili ga samo zvizducima. To je gospodstina o kojoj Petko prica a ne zahvaljivanje kriminalcima.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja stvarno zelim da ostane. prvi ću reći da je napravio glupost i da stvarno nije bilo vrijeme ali zazmirit ću i ok, nije mi par riječi neki veliki krimen.. riječi znaju boliti ali djela su ona koja se broje na kraju.

    ali zelim reći i ako ode, doć će netko drugi i za par godina će bit povijest dinama kao i drugi igrači. I ja se bojim da boljeg od njega ne mozemo naći, ali nek me uprava razuvjeri.
  • Captain America
    17.6k
    Bravo će biti klub partner prema Germanijaku. Bravo, Mariću, odradio si nešto što je bilo nasušno potrebno :clap:
  • Georg Koch
    4.5k
    Da skrenemo sa opce sizofrenije i negativnosti :rofl:

    Prema Germanijaku, sve je dogovoreno sa Bravom, i oni ce od iduce sezone biti nas klub-partner.
    Ove sezone zavrsili su 4.
    Bravo i bravo :clap:
  • Jurki
    11.7k
    Prema Germanijaku, sve je dogovoreno sa Bravom, i oni ce od iduce sezone biti nas klub-partner.
    Ove sezone zavrsili su 4.
    Bravo i bravo :clap:
    Georg Koch

    Ako je ovo istina.. samo bum rekel hvala ti Boze.. konacno.
    Idemo pokoriti Sloveniju. :clap: :strong:
  • davidinamo
    362
    Ovo jučer na trgu je bilo nesto najjače ikada
  • Orc123
    7.8k
    Dal je danas live presica na sluzbenim kanalima u 10h ili?
  • NKDZ86
    1.5k
    Znači baklje se nisu gasile na ulicama od Maksimira do Trga bez prestanka, bolesno.
    Jedva čekam sljedeće godine daj Bože opet, ovaj put ću se još bolje pripremit haha
  • Mali dioničar
    15.2k
    Prema Germanijaku, sve je dogovoreno sa Bravom, i oni ce od iduce sezone biti nas klub-partner.
    Ove sezone zavrsili su 4.
    Georg Koch

    Predlažem Dinka Jeličića za trenera.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Jako lijepo što se pozdravilo Kocha.
  • rioda
    4.8k
    Ima gdje kakva slika Trga iz zraka?
  • emilperska
    5.4k
    Završit ću svoje viđenje ovog Bruninog tzv. "ispada" ovim postom i okrećem se novoj sezoni.
    Oni koji me znaju privatno ovdje, znaju da sam veći dio svoje navijačke mladosti posvetio ukazivanju na kriminal Zdravka Mamića i ono loše što je radio Dinamu.

    Ipak Dinamo je hrvatski gospodski (Građanski) klub koji se ne odriče svoje povijesti. Ne odričemo se trofeja iz Kraljevine Jugoslavije, Banovine Hrvatske kada su dečki bili nada Zagrebu neko bolje hrvatsko sutra, ne odričemo se NDH trofeja jer smo igrali prvenstvo države kojoj smo pripadali i čiju su obveznu vojsku neki igrači i služili što prisilno što dobrovoljno, ne odričemo se ni imena ni trofeja kojeg su nam komunisti dali nakon 1945. jer smo bili jedini hrvatski svjetionik u mrtvoj boljševističkoj jugoslaviji.
    Isto tako, povijest će pamtiti Mirka Barišića kao čovjeka koji je u klub ušao 1963., čovjeka koji je bio potpredsjednik kad smo osvojili jedini kontinentalni trofej, čovjeka koji je otjeran iz kluba 70ih, čovjeka koji se vratio u 80ima, čovjeka koji je odbio preimenovanje u NK Croatiju, čovjeka koji je podmetnuo leđa 2000. preko sponzorstva Siemensa, čovjeka koji je najtrofejniji predsjednik u povijesti i postoje minimalne šanse da ga ikad itko stigne po trofejima, ali i kao čovjeka koji je žmirio na 17 godina onog što je Zdravko Mamić radio u klubu. Ovo je bila njegova zadnja sezona. Kapetan mu se jučer zahvalio i to je to.
    Idemo dalje, okrenimo se budućnosti i nadam se nikad uspješnijoj sezoni. Sad stvarno sve imamo u svojim rukama.
  • Maki2
    610
    Jel se moze gledat uzivo press?
  • Maki2
    610
    Ne vidim stream
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.