• Orc123
    7.9k
    Opcenito meni malo bolja atmosfera bila do trga nego na samom trgu jer mislim da su se u prve redove najvise nagurali klinci koji i toliko ne kuze Dinamo i nemaju takvu emociju....falili mi bubnjevi na trgu....
  • GaijiZG
    1.3k

    Dinamo su 2004. sekunde dijelile od stečaja, da nije bilo Mamićevih igrača iz agencije i Barišićevih milijuna iz Siemensa ko zna gdje bi sada Dinamo bio

    Klub bi bankrotiro, i dizao bi se postepeno i došao bi kad tad na ovu razinu. I sigurno bi imao veću posječenost unazad 15 godina i ne bi toliko 20togodišnjaka po gradu koji subotom i nedjeljom gledaju Liverpool i United, noseći obilježja tih klubova. Ak mi ne vjerujete, na strojarskoj je jedan takav birc, jezivo.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Vlatka Peras nije otisla iz kluba nego je dobila otkaz zbog povrede ugovora o radu.
    Mirko Barisic je izgubio izbore po pravilima koje si je sam sa svojima slagao.

    I jedan i drugi su noc prije izbora pokusali suspendirati skupstinare za koje su smatrali da ih nece podrzat na izbornoj skupstini.

    A o liku i djelu i bivse predsjednice ce se vise znat kad se zavrsi revizija.

    Procitajte to naglas jos jednom.

    Pravdaci ovog morona, jel ovo bio moment i prilika da se naglasava bas to dvoje ljudi?
    Sto nije bio mudonja pa se zahvalio i Mamicima, imao je vise rezona za to nego ovo sto je napravio.

    Jel se na ovakav nacin slavi titula? Sto se nije zahvalio kolegama koji nisu docekali kraj sezone a igrali su na ljeto ili jesen?

    Nikad mu nitko rijec s tribine nije rekao za njegova setkanja i biranja utakmica. Tribina je stala iza njega izmedu ostalog vise puta o cemu se zna vise ili manje i toleriralo mu se sto nikome ne bi.

    I to je taj respekt, to je nacin da se proslavi titula, da sutkas toliku masu ljudi ko balavce i cinicno se zahvaljujes i glumis gospostinu.
  • cibona
    3k
    ja sam polovicom kolovoza dok tebe nije bilo ovdje sva 4 člana tadašnje uprave i tadašnjeg treneraCaptain America

    Zanimljivo da si u kolovozu vlatku nazivao grobarom dinama, a danas, nakon što je protiv nje podignuta optužnica, nabrajaš njene uspjehe, govoriš kako nije bez razloga bila godinama u klubu jer je očito sposobna i smatraš ju jednom od zaslužnijih za dvostruku krunu.

    A tvoje konstantno nepotrebo spominjanje Bišćana radije neću komentirati.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Nezaboravna večer, sjajna atmosfera na samoj tekmi, corteo do trga, mislio sam da sanjam, budan sanjati je ovo bilo večeras ulicama najdražeg grada.

    Posebna energija,radost i pjesma.

    Nemojte se zamarat pojedincima ma tko oni bili,nit je vrijeme niti mjesto,opcenito je previse govora na tim sportskim dočecima po meni.

    Ne zaboraviti svoju prošlost to nam nitko ne treba govoriti, bez obzira što je s dobrom namjerom.

    Veličanstven doživljaj za cijeli život, europski trofej je drugi san...
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Tko zaboravi svoju proslost, slijep ide u buducnost ili jos bolje receno tko zaboravi svoju proslost,ona mu se ponovi. Ja cu samo nadodati jos nesto. Da su ti likovi za koje je trazio podrsku napravili ogroman posao za Dinamo ne bi onda trebao pozivati predsjednika Zajeca sa novom upravom da povede Dinamo u bolje sutra,jer da su drugi radili kako treba, to bolje sutra nam nebi trebalo…
  • Captain America
    17.7k
    Zanimljivo da si u kolovozu vlatku nazivao grobarom dinama, a danas, nakon što je protiv nje podignuta optužnica, nabrajaš njene uspjehe, govoriš kako nije bez razloga bila godinama u klubu jer je očito sposobna i smatraš ju jednom od zaslužnijih za dvostruku krunu.cibona

    Primijetio sam već da imaš problema s čitanjem s razumijevanjem. Napisao sam večeras: ". Je li bilo lošeg s njih dvoje? Naravno. Ali bilo je i dobrog." Nazvao sam je grobaricom jer se nisu odlučili za Nenada kao trenera, a koji se htio vratiti nazad nakon otkaza Čačiću.

    A tvoje konstantno nepotrebo spominjanje Bišćana radije neću komentirati.cibona

    Svih petero u paketu u istom komentaru nakon AEKa su označeni grobarima.
  • Heisenberg1986
    195
    Petko se popišao po svima nama.
    On nije našao svrsishodno zahvaliti se navijacima koji su ih nosili cijelu sezonu, nije našao zahvaliti se igračima, niti treneru i stožeru, on se našao zahvaliti specificno vlatki i mumiji.
    I još ono bahato ponašanje. Usutkavanje publike. Nek ide iz dinama čim prije, nitko nije veći od dinama, a njemu se više sigurno neće pjevati "bruno ostani".
  • cibona
    3k
    Je li bilo lošeg s njih dvoje? Naravno. Ali bilo je i dobrogCaptain America

    Aha znači malo je grobarica, a malo nije.

    Pretpostavljam da isto misliš i za petkovića. Malo ćeš imati njegovu prekriženu glavu za profilnu, a malo nećeš.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    jesam jedini kojem se ne spava ni 2 posto
  • Majki2111
    3.1k
    Kako se on popišao po meni kso navijaču. Js nsvijam. Očekujem li da mi zahvali? Ne. Ako nalrsvi super. Nije mu trebalo. Ali nisam moralista da mijenjam mišljenje radi ovoga.

    #brunoostani :smile:
  • Maki2
    615
    A gledaj, vjerovatno je isao u smislu da ako se ikom vec trebao zahvaljivati da ima i onih zasluznijih pogotovo na ovaj dan.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Uostalom tko zna kaj je njemu u glavi, posebna je to biljka. Na doceku reprezentacije je jedini potegnuo pricu o sjeveru i jugu, a sad jedini zahvaljuje Perasici i Barisicu. Mozda nije to toliko do same poruke nego zelje da bude "poseban".
  • Orc123
    7.9k
    Bruno trkelja gluposti a Bosnir u kadru iza trze nesto po šacii i ne zna gdje s rukama od nervoze i misli si koji ti k..ac to treba danas ..... Bit ce sutra vec sve bolje nakon presice ujutro u 10h :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.