• austrijanac
    2.9k
    Šotičeka i Vidovića nema smisla uspoređivati. I ne mogu vjerovat da ga se uspoređuje.

    Igrač koji još nije zabio gol propisno na postavljenu obranu je upitan, talent je neosporan ali tih par milja koje bi sused iz Kranjče htio je upitno.

    Niti Vidović još ne opravdava te milijune, ali za razliku od svih desetki koje se ovdje spominju (Baturina - nije siguran, Stojke - ozlijeđen cijelu sezonu, Kačavendu ne računam uopće, Vrbančić - na njega bi se još najviše kladio) on je imao neki kontinuitet ove sezone.


    3.5 je puno, ali u danasnjem nogometu to je ništa.
    Shvacam da je to Dinamu puno i da je teško dat novce, ali 2 milje se mogu odvojit i neki bonus.
  • hardek
    1.7k
    Daj Rukavini 2 seniorske sezone u Lokomotivi izgledat će bolje od Šotičeka. Ne smijemo kupovat sve što spoji jednu dobru polusezonu u HNLu. Kad smo kod Rukavine nadam se da neće i sljedeću sezonu provest u Gorici jer Gorica igra užasan nogomet. Idealno bi bilo posuditi ga Loksi ukoliko prodaju Šotičeka ili možda još bolje pustit ga besplatno uz buy back klauzulu kao Čavlinu te se na taj način riješiti onog postotka za prodaju.
  • austrijanac
    2.9k
    prije ce Loksa prodat Goričanina (mogla vec na zimu) pa se tu Rukavini otvara prilika.

    Ali da, slazem se s tobom.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Šotiček 9 golova ove sezone.. nije malo, neznam šta bi rekao za njega. Iskreno malo mi je trampljav tehnički, non stop preko lopte pada, zapetlja se, nije za zamjeriti bio je u najvažnijim godinama (do pionira mislim) u lokalnom klubu pa je trčao po livadama (manjak tehnike jel) Fizički je monstrum za HNL- brzina + brzinska izdržljivost
  • Dinaminjo
    599
    9 golova kome?
    Pola Rudesu i Slavenu
  • rioda
    3.3k
    Iskreno malo mi je trampljav tehnički, non stop preko lopte pada, zapetlja seLaznjakProsineckog

    I sad ga zamisli u Dinamu na postavljenu obranu gdje mora stvoriti višak, proći dva igrača da bi stvorio nešto... Za njega bi to bio kao potpuno drugi sport jer em tehnički nije najbolji, em nije naviknut na takvu igru
  • BBB Baranja
    260
    Tko ce nam bit kriv kad/ako izgubimo najboljeg mladog golmana pred nosom?
  • LaznjakProsineckog
    512
    Možda nije najveća zvijezda, nije zabio najviše golova, ali meni je Franjo Ivanović velika želja. Mislim da bi on kod nas eksplodirao i nazabijao se golova. Recimo, Franjo Ivanović > Kule, Broda. Moje mišljenje. Sviđa mi se, ima brzinu, snagu, tehnički je OK. I još nešto, zašto se prodaja Baturine non stop piše kao da je već prodan, pa idemo minimalno u EL, a samo jedno kolo smo od LP ako Real osvoji, pa možda ostane još jednu sezonu Baturina, iskreno da biram, najveća želja prijelaznog roka mi je ostanak Baturine.
  • blue heart 72
    1.5k
    Po meni je Nevistić zaslužio status NEUPITNE jedinice, ali to nas ne smije zavarati da izgubimo Čavlinu za bagatelu. Obavezno ga otkupiti, sjesti i popričati sa njime i dogovoriti se da se nađe neki model koji bi zadovoljio oba dvije strane
  • Izet Hajrović
    1.4k
    priznaj, za kolko si se prodao? :joke:
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ne razumijem? :) Misliš na Ivanovića ili Baturinu? Ivanović uz Baturinu zabije 15ak golova u HNL-u bez problema
  • Hrc-Vg
    254
    Mislim da ova uprava nije nesposobna, i da će Čavlinu uzeti 100%.
  • Krizy
    38.4k

    Čudno je da takva igračina Ivanović nije zabijao uz Fruka, uvjerljivo najboljeg asistenta u povijesti HNL-a.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Krenuo je lijepo u sezonu, neznam di je zapelo. Ali evo, ovako lupetam, sviđa mi se kao igrač, robusan, brz, volio bi ga imati u rosteru. A što mislis o nasem Bartolu Barisicu da se njega vrati? Slican profil, ali ipak je naš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions