• db-izbjeglica
    13.7k
    Tri i pol milje je previše za Vidovića. Je on zabio neke jako bitne golove, ali mi je svejedno ostao nekako nedorečen. Nije pravo krilo, a na desetki bude teško dobio prilike u kontinuitetu.Mr Anderson

    stvarno čudno što je dečko od 20 godina nedorečen u prvim profesionalnim sezonama igrajući neprirodnu poziciju.
  • miro
    3.5k
    Njemu bi najviše odgovarala uloga kakvu Karamarić ima, neka povučena špica, ali dok je Petko tu, ne vidim da će napredovat koliko bit mogao/trebao jer mu takva naša igra ne paše. Najbolja bi bila još jedna posudba
  • Mr Anderson
    6k

    I kaj bi mi onda trebali? Iskrcati tri i pol milje i čekati da se pronađe kod nas? A imamo svojih igrača na tim pozicijama godište ko i on.
  • Endeavour
    496
    Po današnjem tržištu on i vrijedi tih 3M, ali za Dinamo je to previše. Nerealno.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Mi na lijevom krilu imamo Vidovića, Hoxhu i vjerojatno Stojkovića ako Bog da. Ako struka smatra da je to nedovoljno dobro onda nema logike kupovati Vidovića i ostavljati Hoxhu. Prodaj Hoxhu, vrati Vidovića Bayernu i traži lijevo krilo.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    zašto svi pišete kao da su 3,5 milje nakava lova u današnjem nogometu?
    pogotovo za klinca od 20 godina koji je u prvoj sezoni sa klubom zabio 9 golova, uz nekakvu polovičnu minutažu?

    igrača iz kurčevog slaven belupa koji ne zna voditi loptu bez da gleda u pod smo platili milju eura!

    osijek za klinca koji je zabio 4 gola traži 7 milja eura!

    koliko se moglo pročitati po medijima, dinamo je roberta ljubičića prodao za cca tu svotu od 3,5 milja eura
  • miro
    3.5k
    Meni bi otkup Vidovića bio vezan uz Petka. Ako je Petko voljan ostat za npr 2-2,5 milje godišnje, nije li bolje lovu za Vidovića tamo usmjerit, a istovremeno dat Vrbančiću i Stojkoviću pravu šansu?
  • Paggini
    10.3k
    zašto svi pišete kao da su 3,5 milje nakava lova u današnjem nogometu?db-izbjeglica

    Pa i nije, ali za nas je, jbg.
  • Facke
    2.7k
    Vidovic ide uskoro na 3,5-4,5 milja € na transfermarktu. A mi ponudime 1.7...to je pre male za njega.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Ja mislim da on može biti idealna zamjena za Baturinu...pogotovo ako Petković ostane, a znamo da Bruno najbolje surađuje sa igračima koji mu ulaze iza leđa, Oršić, Olmo, a i u srijedu smo dali dva gola na tu foru.
  • Mr Anderson
    6k

    Imamo i malog Rukavinu. Treba vidjeti hoće li dobiti priliku ili ne. Ne treba ga zavlačiti. Ako ne računamo na njega, prodat ga i tu lovu usmjeriti na Vidovića ili nekog drugog.
  • Mlađi referent
    11.4k
    A jebiga, ako vidimo da će Lokomotiva te novce tražit za Šotičeka, onda ćemo i Vidovića teško dobit za manje. Nezgodna odluka
  • rioda
    3.5k
    Nova posudba bi bila idealna za nas, ali sumnjam da će se dogoditi jer ako se ne varam, ugovor s Bayernom ima do idućeg ljeta pa bi nam ga posudbom praktički prepustili
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ljudi Bozji, Ameri su nudili 5m za Rukavinu al smo odbili radi njegovih 20%. Vidovic je pokazao puno vise od njega u seniorskom nogometu, ako mi necemo dati 3.5m netko drugi hoce.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ostavit ću jedan upis ovdje i pokušati ću kloniti se ove teme :lol:

    ako velikani aktiviraju klauzulu našeg Olma od 60M time bi mi dobili 6,1M ( ne znam jel isplata odjednom ili na duži period )
    to + osiguran EL mi smo na 20m+ već, ako upadnemo u CL onda smo na konju

    nekoliko igrača koje bi pokušao prodati koji imaju neku vrijednost a po mom mišljenju nisu ili nisu više za prvih 11 već rotacijski igrači, uz to njihove cijene po TM

    Drmić - ističe ugovor
    Tibor - ističe ugovor
    Aki - 1,5M
    Rile - 1,5M
    Moha - 2M
    Perić - 3M
    Brodić - 1M
    Emreli - 1,2M
    Špikić - 3M
    Šutalo - 1,5M
    Bulat - 3,5M
    Hoxha - 1M

    za Vidovića i Takija i ni sam nisam pametan, produljenje posudbe možda idealno, pitat će se vjerojatno i trener ( trenutni ili novi ). Ogiwaru bi svakako ostavio jer lijevog beka nemamo

    imamo još masu povratnika sa posudbi i tu će trebati napraviti dobru rošadu.
    Filip Brekalo - 250k
    Borna Graonić - no data
    Luka Lukanić - 50k
    Ivan Šaranić - 500k
    Dominik Braun - 250k
    Milan Vukotić - 125k
    Petar Bočkaj - 1,5M
    Marko Brkljača - 250k
    Deni Jurić - 300k
    Jakov Gurlica - 300k
    Gabrijel Rukavina - 800k
    Fran Topić - 250k
    Soldo - riješen

    Od gore navedenih igrača valjda možemo skuckati 20-25M? + rasterećenje budgeta godišnjih plaća.
    Od prvog i drugog popisa sigurno će neki ostati za rotaciju, to neka Marić i trener procijene.

    Nakon što Marić vidi tko nam je za prvih 11 a tko za rotaciju fokusirao bi se na dovođenje dobrog stopera, dobrog zadnjeg veznog i dobro krilo ( želja Matković ) uz dobru špicu ako Petko ode, Baturinu bi zadržao pod mus.

    Neki mogući glavni kostur bez rotacija

    Neva
    RPG/junior, Max, KTC + stoper pojačanje, Mauro, Ogi
    Mišić, Sučić, Rog, #imalobismisla? +pojaćanje
    Baturina, Kačavenda, Stojke, Vrbančić + pojačanje(Matković/Šotiček?)
    Petko, Kule + pojačanje

    Ovo je samo moje mišljenje, nemojte me pecati i citirati jer se možda ne slažete :rofl:

    Dj svima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions