3.5k
    2593 studenta na Kranjči danas. A ja mislio da Zagreb živi za Hajduk, bar je tako Mojmira rekla
  • rioda
    3.5k
    Vjerojatno je bilo odigrano više od 72 minute. Po propisima je kod prekida da se nastavlja utakmica drugi dan ako je odigrano manje od 72 minute, a s više od 72 minute se smatra gotovom utakmicom. Ali to vrijedi za npr nekakvu nepogodu, nevrijeme, nestanak struje... Ne za bakljadu :grin:
  • Ivdzo11
    3.4k
    Tijekom utakmice došlo je do manjeg incidenta. Igru je u 62. minuti utakmice napustio Robert Mudražija, a ušao je Fabijan Krivak. Dok je izlazio iz igre, navijači Hajduka vrijeđali su Mudražiju na više načina, a vikali su mu i "Cigane, cigane". Pristaše splitskog kluba očito su mu jako zamjerili što je nedavno s Dinamom slavio osvajanje naslova prvaka.

Mudražija je na uvrede uzvratio pljeskom, a kad je izašao iz igre, zakuhalo se na Zapadu. Očito je došlo do neke vrste sukoba između domaćih navijača i navijača Hajduka koji su smješteni na istu tribinu, a situaciju je smirilo 15-ak pripadnika policije koji su se odmah pojavili među navijačima.
  • Juznjak
    3.3k

To je brojka koja je slična našoj na domaćoj utakmici protiv Rudeša u 12. mjesecu. Rugat se njima za brojke na tribini bi bilo kao da se oni rugaju nama jer nismo osvojili zadnja dva kupa.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Šta je sa ovim reprezentativcima (Fruk, Pjaca, Pasalic) hoce li igrati, zna li se sta, je bila pressica?

3.4k
    bome me kolega prestize u zadnjem kolu, morat ce Kaneko na kapetanu povuc :rofl:

9.6k
    Jeli sad ajduk osvojio naslov kad je pobjedio lokomotivu ili kak to sad ide neznam ,samo pitam hahaahaaDanko

Ma trebalo bi dekretom saveza vratiti poredak na tablici poslije zadnjeg jesenskog kola jer bili bi prvaci da su im dali gamad sudacka.
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Evo s obzirom da se jos nije zakuhalo oko prijelaznog roka kao sto možete i zaključiti sami postao sam aktivan s osvrtima na neke teme. Tema na koju bih htio baciti osvrt je izbor najboljih 11 hnl. Dakle koliko je jaka moć medija i guranje pojedinih igrača Pasalic, Pjaca, Labrovic, Galesic Itd iz rijeke najbolje nam govori podatak da je u najboljih 11 hnl izabrano 6 igrača rijeke. Pa gdje to ima da iz druge ekipe lige bude 6 igrača u prvih 11, još tragikomičnije je sto su ih izglasali igrači i treneri sto govori da i oni puse priču medija vise nego sto prate nogomet. Da jedan Labrovic dobije za najboljeg golmana to je sramota, da oba stopera rijeke budu ispred naseg teophilea, da Rijeka ima 6 igrača kao druga momčad, to je bas sramota. Za primjer medijske manipulacije dat cu primjer koji najčešće spominjem i možda sam dosadan Pjace i Gabriela Vidovića. Jedan kotira u javnosti ili je kotirao dugo kao "najbolji igrač hnl", a o drugom se priča kao igraču prosječne sezone. Vidovic je završio sezonu sa 7 golova i 3 asista u 1414 minuta, a pjaca sa 7 golova(3 zabio iz penala, jedan je i promašio) i 4 asistencije u 2050 minuta. Druga stvar medijske manipulacije, nikad jača Rijeka, nikad slabiji Dinamo. Dinamo ih dobije u 4 od 5 utakmica sezone uz jedan remi, uzme duplu krunu sa 10 bodova razlike. Naravno da 90 posto ljudi, čak i igrača ni ne prati utakmice, nego vise slušaju medije i čitaju komentare i kao rezultat toga ispadne da drugoplasirana Rijeka ima 6 igrača u najboljih 11. Pa mi kad smo osvajali prvenstva s 30 bodova nismo imali 6 igrača u prvih 11, a Rijeka koja je druga s 10 bodova zaostatka ima 6 igrača. Treća stvar kod guranja rijeke u medijima je ta sto se nigdje nije njih spominjalo u medijima kao ekipu koja se gura, dok se Dinamo spominjalo tisuću puta u tom kontekstu, a stvarnost je skroz drukčija. Rijeci u ovoj polusezoni su svirani smjesni penali protiv Gorice, protiv Belupa im priznat u najmanju ruku upitan gol, protiv Varaždina na 0-0 rezultatu čist gol poništen Dabri(nije bilo ni var pregleda), protiv nas na rujevici u odlučujućoj utaimici selahi je trebao biti isključen zbog 2 brutalna starta pa je odmah izvađen iz igre od strane sopica, Itd da ne razduzim previše. Uz svu tu medijsku manipulaciju i prvotno guranje Hajduka, na kraju Rijeke još je slađa ova dupla kruna i čestitke svim našim igračima na briljantnom foto finišu na kraju sezone i pokazivanju Dinamovog šampionskog mentaliteta. Bum klik klak- DINAMO PRVAK