• Nino Bule
    12.2k
    Pa 90% sampionskih majica svakako ode u prvom tjednu, ne vidim problem
  • Agramer86
    267
    28 € je definitivno previše novaca za sezonsku majicu pogotovo za naše standarde. Ali ok kome se sviđa će uzet, osobno neću.
  • Nino Bule
    12.2k
    Zasto bi je itko placao 28 eura kome je to puno kad ima tjedan dana da uzme za 14
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Pa to i jest cilj,tko ce ti kupit ovu majicu pocetkom sljedece sezone,apsolutno nitko.

    Pa zar nije logicno da se kupi sto vise u prvih tjedan dana? Tko ce kupiti majicu kada krene nova sezona? Sa ovim samo stimuliras one koji inace predugo cekaju. Proslogodisnja bila 5€ i takve je i kvalitete.

    To se i ja pitam cijelo vrijeme,znaju li ljudi uopce procitati nesto sa razumijevanjem
  • Oluja
    3.8k
    meni je prošlogodišnja koju sam kupio za klince bila sasvim dovoljne kvalitete a i popularne cijene. kvaliteta je takva da su je prije prerasli nego što se uništila i bio bih zadovoljniji da je takva i ovogodišnja.
  • don
    2.6k
    Pa to i jest ciljBBB Mataa998

    dobar cilj
  • Agramer86
    267
    Dečki, vi i ja nismo ni bitni. Stvar je u tome da otac sa dvoje dece nebu kupil ove majice jer 3 majice koštaju 40€, a možeš ih nosit 5 puta dok nepopuca tisak. Samim time nebu bilo tolke navale kolko bi bilo da koštaju manje.
  • NitkoBitan
    13.6k
    nebu kupil ove majice jer 3 majice koštaju 40€, a možeš ih nosit 5 puta dok nepopuca tisak.Agramer86

    Kako to mozes znat? Meni se cini da su majice kvalitetnije nego proslih godina.

    15tak eura kostaju majice u Zari i H&Mu, rijetko gdje mozes nac jeftinije.
  • Agramer86
    267
    posipat ću se pepelom ako griješim
  • Izet Hajrović
    1.5k
    eto, to se baš može vidjeti sa slike. Meni je ova od prošle godine sasvim ok, kao nova nakon X pranja i ne može me nitko uvjeriti da je nova više nego duplo kvalitetnija s obzirom na to da je prošle godine akcijska cijena bila 6.5 eura, a ove 14 eura. Mogli su staviti redovnu cijenu simbolički na 35 eura.
  • dumitrumitu
    966
    Prodat će se manje majica nego prošlih godina ali klub će više zaraditi. Na kraju dana to je bitno.
  • Agramer86
    267
    kaj nije onda bolje obratno?
  • superhik
    10.6k
    Još jednom se pokazuje da ulaznice za kunu, nagradne igre za dolazak na stadion, besplatni šalovi, kuponi i svo ostalo srozavanje kluba kao branda je napravilo rupu za koju će trebati puno vremena da se pokrpa.
  • don
    2.6k
    City svoje sampionske majice prodaje za oko 30e, tolika je i naša cijena poslije ove "akcije".

    A na toj akciji jedan otac ako misli kupiti sebi i sinu majicu će morati potrošiti 40e sa poštarinom.

    Dizajn je više za osobne ukuse pa se o tome ne treba raspravljati. Ali po meni je nista specijalno, klasicni print i to je to.
  • Captain America
    15.3k
    Koji k da prostite? Majice kvalitete koju maturanti nose na norijadi košta skoro isto (euro jeftinije) kao Cityeva majica povodom naslova, a neusporediva je platežna moć i interes za majicom njihovih navijača i naših.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.