• Mali Zeus
    10.6k
    Kupit ću kćeri jer već ima finu kolekciju. Osobno mi je bolja od futsala šampionska. :)
  • don
    2.6k
    da ali puno lošija nego prijašnjih godina. Plus duplo skuplja. Sumnjam da ce pasti rekord prodaje majice kao iz Sibenika ali ajde.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ma daj mi reci koliko bi trebala biti cijena majice?
  • Nolifer
    7.1k
    Žao mi je da nije grb u normalnoj boji kao na prvom dresu i da nema natpisa najte kaj zameriti, al ok...
  • don
    2.6k
    pa uspoređujem cijenu sa cijenom prijašnjih godina plus na to koliko je ova sezona posebna. Ja ću je kupiti bila ona 50 ili 1e, samo kažem.

    Previse klasicna majica.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ali nije potrebno uopce uspredjivati,cijena od 14€ je i vise nego pristojna
  • Nino Bule
    12.2k
    Ona od predprosle godine je bila uzasne kvalitete, je bila 33 kune al sam je mogao bacit nakon 3 pranja ili ko krpu koristit, pretpostavljam i nadam se da je ova puno bolje kvalitete i da je zato skuplja
  • Izet Hajrović
    1.5k
    15 eura redovna cijena, a ne 30. Nije to Adidasov proizvod i ne može cijena biti u rangu one polo majice s Građanskim za 113. rođendan gdje je šivani grb. Ok je da su stavili akciju i to je prihvatljiva cijena pa će kupiti tko misli odmah, ali inače je redovna cijena od 28 eura previše.
  • don
    2.6k
    Ali nije potrebno uopce uspredjivati,cijena od 14€ je i vise nego pristojnaBBB Mataa998

    Ne slažem se jer je iskljucivo klupski dizajn, a nakon te akcijske cijene je 28e.

    Ok je da su stavili akciju i to je prihvatljiva cijena pa će kupiti tko misli odmah, ali inače je redovna cijena od 28 eura previše.Izet Hajrović

    tako je, poslije prvog tjedna, mišljenja sam da neće otići preko 100 majica.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    na stranu cak i to nego kroj :lol: siroka, a kratka hahaha da uzmem XL kao haljinicu ili L da mi pupak seksi namiguje dok pijem pivu
  • Izet Hajrović
    1.5k
    33 kune je manje od 5 eura, a sada je na akcijskoj cijeni 14 eura. Nisu je od zlata pravili da se tako drastično poveća cijena.
  • BBB Mataa998
    1.4k


    Pa kupis u prvih tjedan dana,u cemu je problem,neces ovu majicu sigurni kupovati za 3 mjeseca… Nije da su nam dali rok od pola sata za kupiti po snizenoj cijeni.
    Navikavajte se cijeniti i postovati proizvod koji tvoj klub stavlja u prodaju,a jeftinije od 10-15€ je prostitucija.
  • Nino Bule
    12.2k


    Pa i tad je bila akcijska cijena i realno nije vrijedila vise od tih 5 eura, dizajn bzvz a kvaliteta uzasna. 14 eura kosta majica ako je mislis nosit vise od 5 puta, jeftinija ne moze bit. O dizajnu se moze pricat meni ok, svakako bolji od one champions majice.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    pa kažem, ok je akcija i tu će pokupovat tko misli, ali ne može redovna cijena biti 28 eura, to je apsolutno previše.

    ok je dizajn, meni se sviđa, samo kažem da nije normalno da redovna cijena bude 28 eura za majicu s naljepnicom. Shvatio bih da je to službeni Adidasov proizvod, onda bi bila i 50 eura, ali ovako je 28 eura previše. Pogledajte komentare na Facebooku, ljudi se žale na cijenu što je i normalno i onda ćete se čuditi kada ljudi kupuju "na placu".
  • don
    2.6k
    frende rekao sam ti gore da ću je uzeti bila ona 50 ili 1e... I pokušavam ti objasniti da uspoređujem samo sa majicama iz prošlih sezona gdje je u prva 2 dana prodaje otišlo preko 15 tisuća istih. Tako da kažem, sad tko misli uzeti uzeti će prvi tjedan i to je to.

    edit: a bilo je potencijala da se sruši rekord prodaje u što sad iskreno sumnjam, nažalost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.