• BBB Mataa998
    1.4k

    Jel realno da majica kosta 6.5€? Daj me nemoj jebat. To je problem a ne ovogodisnjih 14€. Jel normalno da je ulaznica 1€? Jel normalno da koja god grupa se javi da dolazi na tekmu LP dobije 40-50 ulaznica gratis? Pa sta smo mi,humanitarna udruga?
  • dumitrumitu
    936
    Danas sam gablec platio 15 eura. Valjda mogu toliko izdvojiti i za majicu.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Jel realno da majica kosta 6.5€?BBB Mataa998

    Nije, ali nije normalno niti 14 eura na akciji. Moglo se naći na sredini i staviti okruglo 10 eura i nitko ništa ne bi rekao.

    Jel normalno da je ulaznica 1€? Jel normalno da koja god grupa se javi da dolazi na tekmu LP dobije 40-50 ulaznica gratis? Pa sta smo mi,humanitarna udruga?BBB Mataa998

    Tko je to spomenuo u ovoj raspravi? Taj narativ jedino ti guraš u pokušaju da diskreditiraš nas koji se žalimo na ovakvu cijenu, a nismo iznimka, imaš hrpu takvih ljudi (ne samo na Zoni).
  • Blaz
    363
    Trebala je karta za rudes bit besplatna i uz to gratis majica
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Oni koji se zale zalit ce se uvijek,da je bila i 10€ rekli bi skoro duplo skuplja nego prosle godine. Nadji nam ti majicu plave boje i rijesi print za 10€. Ja cu naruciti 100 komada
  • Captain America
    15.2k
    Velika vecina uopce ne cijeni Dinamov
    proizvod kao nesto vrijedno.
    BBB Mataa998

    Jedna usporedba.

    Ulaznica za zadnje kolo je 5 eura. Te ulaznice bi se prodale i da su standardne cijene ulaznica. Najavljuje se kiša i ako je bude, stadion će biti poluprazan jer ljudima nije žao da tih 5 eura propadne.

    U isto vrijeme, šrot kvaliteta majice koju ''Mile iz Dubrave'' kupi, tiska i proda za 10 eura će iza 1.6. koštati 28 eura.

    Klubu bi trebalo biti u interesu da te majice nosi i mlado i staro idućih tjedana i da se Trg plavi s tim majicama. Svugdje su ulaznice za zadnje kolo kada bude proslava naslova najskuplje. Samo mi iste poklanjamo, a na šrot kvaliteti majice se želi zaraditi.
  • Nino Bule
    12.1k
    Bas, jos i kartu stavili 5 eura, to sto se puno ljudi zali ne znaci bas nista osim da jos puno odgoja i vremena treba proci da "navijaci dinama" se pocnu ponasat ko navijaci a ne da su tu jer se nesto dijeli, reko bi covjek da im se prijeti puskom da moraju kupit majicu za 14 eura
  • recikaj86
    157
    Jel radi fan shop nedjeljom
  • Nino Bule
    12.1k
    na šrot kvaliteti majiceCaptain America

    Tko kaze da su šrot kvalitete ?
  • Captain America
    15.2k
    Tko kaze da su šrot kvalitete ?Nino Bule

    Dugogodišnje iskustvo. Još bi razumio cijenu da je Adidas proizvođač, ali ovo što su uzeli u Kiku i natiskali sigurno nije vrijedno te love.
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Eto klub ti je izasao u susret sa jeftinijom kartom,ajmo mu to sad vratiti sa kupnjom majice po sasvim povoljnoj cijeni od 14€.
    Ili je samo klub duzan prema svojim navijacima a oni prema njemu nisu duzni nista osim da izvuku svaki € od kluba
  • Agramer86
    263
    zakaj bi se sprdo. Na kraju krajeva bitno je kolko će ljudi kupit majicu. Vidjet ćeš sam koliko će ljudi bit u majicama, tek tada možemo pričati jeli ova odluka dobra ili ne
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Pa sigurno nije u cilju da klub gubi novac da bi sto vise ljudi nosilo majicu. Ne gledaj na klub kao na kurvu od koje hoces sto vise za sto manje novce
  • Nino Bule
    12.1k
    Dugogodišnje iskustvo.Captain America

    Dakle nemas pojma nego nagađas, hvala na iskrenom odgovoru
  • Agramer86
    263
    bože sveti dragi, ajde u pravu si
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.