• Jaro
    5.9k
    samo ovih 7milja se lakse razbije na provizije i posrednistva od onih 30...
  • deda
    29k
    Tračevi na internetu vele da Bilić odustaje od Oršića, a Turci spominju KTC-a tj. povezuju ga s Trabzonsporom.
  • Jaki
    100
    Samo da Teophile potpiše novi ugovor sto se tice Ademija kad je odbio otici ponuden mu je novi ugovor do 2025 koji je potpisao,bravo kapetane.
  • Jaki
    100
    Biliceva zadnja ponuda za Orsica bila 7 milijuna plus 2 bonusa sto je odbijeno.
  • Jaki
    100
    Po informacijama Ademi je trebao uzet tamo 4 milje eura za 2 godine.
  • Crusades1986
    10k
    Ovaj kadar ce za proljeće bit dovoljan, ali za ljeto bi trebali nac 1-2 pojacanja za napad na LP i konkurentnost u tome. Uz razvijanje postojeceg kadra, ponajprije mladih igraca.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ako Hrvatska odigra dobar euro sa petkom i Livije u naslovnim ulogama, onda će ih stvarni teško bit zadržati..iskreno, neznam što bi im želio na euru..da budu rezerve..

    Dinamo, ako želi bit na ovoj razini, mora imati spremno rješenje ako oni odu..Zagorac i Andrić/kule su i dalje rezerve. Za više trenutno nisu (tu mislim na kuleta).
    A da će netko od njih dvojice otići na ljeto, moramo svi biti spremni jer nije sve ni na dinamu.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ovaj kadar je za proljeće i više nego dovoljan, čak mislim da je dovoljan i za novu europsku avanturu, problem je što se ovaj kadar neće osnažiti nego oslabiti.
    Novi odlasci na ljeto su nažalost neminovni.
    Bjelica je rekao da po prelaznom roku mogu otići maksimalno 2 stožerna igrača i zasada se toga uprava i drži.
    Ja se iskreno i toplo nadam da će Livaković ostati i nakon ljeta, otići će vjerojatno Petković i možda Oršić ili Gojak.
    Također se nadam da će Theo produžiti ugovor, ako se to ne dogodi onda nam na ljeto trebaju stoper, golman (ako Livaković ode), jedan vezni te napadač na mjesto Petkovića.
    Sa tim svim silnim novcima koje je klub uzeo u ligi prvaka, ligi europe te transferima je itekako moguće dovesti ta 4 igrača koja su na tom nekom nivou koji nam je potreban.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Možemo, ali scouting za te pozicije treba početi jučer i da ga ne radi Marijan vlak
  • deda
    29k
    Ja sam zadovoljan ako ostanemo na ovom kadru za proljeće.
  • The Undertaker
    4.4k
    Bitan je kadar za slijedeću sezonu. Ako misle prodati Livakovića, Petkovića i Oršića na ljeto, onda je bolje da su ih odmah prodali. Barem bi imali dovoljno vremena za nabaviti pojačanja. Već vidim da ćemo se krpati do završetka ljetnog prelaznog roka.
  • xavier
    11.3k


    Ne bih želio biti pesimist, ali teško mi je vjerovati da ćemo za iduću sezonu zadržati Livakovića i Petkovića nakon što budu, a trebali bi biti, članovi početne postave reprezentacije na EP-u.

    I inače smo imali problem s tim ljetnim prijelaznim rokom iz razloga što su nam često u 8. mjesecu bile najvažnije utakmice sezone, a tu si obično tek u fazi dovođenja pojačanja ili ona još nisu dovoljno uigrana kako bi stvarno na terenu mogli i pojačati klub.
  • The Undertaker
    4.4k
    Pa to i ja mislim. Za njih smo zamjene trebali nabaviti ovaj prelazni rok. Pogotovo za Petkovića jer nam se igra bazira na njegovom dobivanju duela i distribuciji lopte.
  • Nino Bule
    11.9k
    Poslije eura ako se zadrze orsic i liva, a petkovica ako ga se mora prodat zamjenimo ilicicem to bi bilo odlicno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions