• Nino Bule
    12k
    Sramotno malo medija prenjelo vijest o slavlju na trgu nakon utakmice
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Doslovno ne mogu otvoriti Facebook, a da nije to u prvih par objava... (24 sata, gol.hr, SN, Telesport, HRT Sport itd itd)
  • NitkoBitan
    13.5k
    Proslavom naslova protiv nezdravog (sjedilackog) nacina zivota :sweat:

    Screenshot-2024-05-21-14-37-43-969-com-google-android-apps-maps.jpg
  • Sajla
    4.2k
    to je dušu dalo za temu Aktivan život :)
  • Sajla
    4.2k
    Takuro Kaneko četvrti u Dinamu po utjecaju, što reći..? bravo za našeg Samuraja
  • NitkoBitan
    13.5k
    [PROSLAVA NASLOVA PRVAKA]

    Evo ne znam otkud da pocnem, odnosno znam, a to je da se vecina nas vjerojatno niti ne sjeca 2007. godine kada su se igraci u busu sa hordama navijaca zaputili sa Maksimira prema Trgu proslavit titulu. Proslava naslova prvaka na Trgu/ulicama grada je jedan navijacki detaljcic koji fali vecini nas koji smo aktivno poceli pratit Dinamo "kasnije" (mahom zbog godina - bili smo klinci). Baklja na pretek, alkohol u potocima, slavljenicka atmosfera... dozivjeli sa reprezentacijom al jednostavno nije to to, ta masa nisu ljudi s kojima xy puta slavim ili tugujem sto na domacim sto na gostujucim utakmicama.

    I eto, blizi se taj trenutak koji ce obiljezit razdoblje koje je pred nama. Dinamovi navijaci ce ispunit Trg i pokazat tko je gazda u Hrvatskoj. Price kako nas nema, kako smo jadni, malobrojni itd. padaju u vodu dok si rekao keks.

    A sada, da ne duljim sa "patetikom" (hehe, prepustam Nekom tipu tu nisu), iznijet cu nekoliko prijedloga i opservacija.

    1. Sadrzaj na Trgu - mislim da bi kroz cijeli dan Trg trebao bit okupljaliste navijaca i ljudi koje zanima sve uz Dinamo. Kucice za uclanjenje i prodaju sampionskih majica jednostavno moraju bit prisutne.

    2. Vrijeme proslave, odnosno tajming - Utakmica sa Rudesom pocinje u 17:30 sto znaci da je sama tekma gotova do 19:30. Bilo bi dobro da se sto prije proslava na stadionu zavrsi kako bi se sve preselilo na Trg do kog treba otprilike 45 min do sat vremena hoda. Znaci zavrsetak utakmice do 19:30, protokolarna proslava do 20:00 i onda terajmo svi na Trg. Mnogi nisu iz Zagreba i nadaju se kako ce se sve sto ranije odvit kako bi se koliko toliko naspavali za radni ponedjeljak. Suma sumarum, idealno vrijeme proslave na Trgu 21:00 do 23:00.

    3. Koncert, voditelji i sadrzaj na pozornici - Prljavo kazaliste, Psihomodo pop, Kawasaki, Jura Stublic... mislim da je sve jasno vezano za te zelje i pozdrave. Sa voditeljima treba pogodit jer se pokazalo na doceku reprezentacije kako i taj mali detalj moze pokvarit cijelokupni dojam. Sto se tice samog odvijanja stvari na pozornici ne bi bilo na odmet ni javljanje uzivo nekih bivsih igraca kao i zanimljivi gosti iznenadenja.

    4. Sampionske majice i klupska akcija - Klubu bi trebalo bit u fokusu sto ranije izbacivanje sampionskih majica dok je potraznja najveca, a to je vrijeme priprema za slavlje. Neka sto vise navijaca obuce na taj dan najnovije sampionske majice, bas kao i 2007. godine. Poziva za dolazak na stadion ne treba bit jer je jasno ko dan da se se sve rasprodat, ali klub (kao i grupa) bi trebali apelirat da se dode u PLAVIM majicama. Valjda ne trebam objasnjavat zasto, pa slavimo Dinamo i nasu plavu boju.

    5. Prijenos utakmice - Kada interes nadmasuje kapacitet zna se stavit prijenos na ekranu kod karatane na parkingu. Sada bi prijenos utakmice trebao bit na Trgu da se sto vise ljudi skupi i prije polaska busa sa igracima! Ne mogu samo ljudi sa Maksimira ispunit cijeli Trg. Ova tocka + prva... Trg bi trebao uz Maksimir takoder bit mjesto okupljanja Dinamovih navijaca i treba apelirat na ljude da se pojave na Trgu ukoliko iz nekog razloga ne mogu bit na Maksimiru.

    6. Slavljenicki ambijent - U suradnji sa Gradom i ZET-om uljepsat Zagreb na slavljenicki dan. Na tramvaje i autobuse stavit Dinamove zastavice, kao i stavit Dinamove zastave na Trgu.

    Eto toliko od mene, neka u nedjelju posaljemo najljepsu mogucu sliku u Hrvatsku i svijet. Neka Trg izgori u bakljama kao sibica (vise nego na doceku reprezentacije) i neka se navijanje sa Maksimira cuje do Karlovca.
  • Paggini
    10.4k
    Lijepo si ti to sve napisao al ja sam za cekanje busa igraca 9 sati uz 10 sati zapresic boysa i boja mojih vena na ripitu i onda izadje mateo kovacic sa pukni pusko, to mi vec zvuci kao proslava
  • Nemrem igra Dinamo
    1k
    2/3 playoff LP, København zgubil...
    Luka, znaš što ti je činiti!
  • Svi na Sjever
    2k
    Proslava naslova prvaka na Trgu je san svakog Dinamovca, mi neki stariji smo doživjeli...

    Veliki dan, ali i određena odgovornost da budemo na nivou, kako grupa tako i svaki pojedinac da da sve od sebe u posljednjem veličanstvenom činu ove zahtjevne sezone.
  • Pop corn
    6k
    Sezona koja je kao savršeni scenarij za Netflixov triler ne može imati bolji svršetak od ovog na Trgu. Zagrebu na dar! Sjajni bendovi vas čekaju, dobar tulum... a onda iščekivanje te utakmice play offa...
  • Felip
    102
    Što u slučaju kiše, pljuska, nevremena?
    Vidim da nije baš poželjno ovdje pričati o prognozi, ali složit će se svi da treba imati na umu nepovoljne vremenske uvjete.
    Nije isto kad imaš prekrasan dan kao što je bila zadnja recimo protiv Istre ili tmurinu kao recimo zadnja protiv Varaždina.
    Nikako ne bih volio da kiša pokvari feštu i ne sviđ
  • NitkoBitan
    13.5k
    Što u slučaju kiše, pljuska, nevremena?Felip

    Do nedjelje ce se prognoza promijenit vjerojatno 10x puta. Sta u slucaju eventualnog loseg vremena? Pa stavit na sebe neku vodootoprnu vestu/laganu jaknu i to je to, kad se nakon svega dode doma otusirat se i presvuc. Nema tu neke filozofije :sweat:

    Nikako ne bih volio da kiša pokvari feštuFelip

    Ha gle, u teoriji ako se sve bude odrzalo jedino tko moze pokvarit festu je dio navijaca svojim nedolaskom. Nakon 17 godina imamo sve poslozeno kak treba bit, stisnut zube i to je to. Kisa nikog ubila nije.

    Al opet kazem, jedan tenutak pokazuje kisu pa se prognoza za par sati opet promijeni. Nema smisla obeshrabrivat ljude dok je sve jos u sferi gatanja.
  • Felip
    102
    Ne kažem da treba negativno gledati na moguću kišu, da se i iz toga napraviti šou, ali bih volio čuti komunikaciju u stilu spremni smo na sve i organizacija neće patiti, neovisno o vremenskim uvjetima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.